چسب پول را به زندگی ام چسباند
چسب پول را به زندگی ام چسباند
با ورود به دنیای تجارت به شیوه نوین باید محصولی را برای فروش انتخاب می کردم من تصمیم گرفتم چسب را انتخاب کنم زیرا می دانستم از بازار خوبی برای فروش برخوردار است

با ورود به دنیای تجارت به شیوه نوین باید محصولی را برای فروش انتخاب می کردم من تصمیم گرفتم چسب را انتخاب کنم زیرا می دانستم از بازار خوبی برای فروش برخوردار است و می توانم از این طریق در مدت زمانی کم به سود بالا برسم. دراین مسیر سخت تلاش کردم وتوانستم با انجام چند معامله در مدت زمانی کوتاه به ثروت برسم.

چسب بتن پارسیان

چسب بتن پارسیان

استفاده از چسب بتن پارسیان مزایایی برای افزایش مقاومت مصالح و جلوگیری از نفوذپذیری آنها دارد که در ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد.

چسب بتن به عنوان محصولی شیمیایی با هدف افزایش مقاومت خمشی و فیزیکی بتن به کار برده می شود که در نهایت به هر چه مقاومتر شدن سطح مورد نظر با هدف جلوگیری از نفوذ آب می انجامد.

چسب بتن پارسیان یکی از ده ها محصول تخصصی شرکت سیکا بتن پارسیان است که در تولید آن از انواع مواد اولیه شیمیایی سیلیکونی و پلیمری و لاتکسی استفاده می کنند تا کارآیی این محصولات افزایش یابد.

برخی از چسب های بتن دارای ترکیباتی هستند که تنها برای آبندی مانند مقاوم سازی دیواره استخر بکار می روند، در حالی که برخی دیگر به صورت مستقیم با بتن ترکیب شده و برای بهبود تراکم آن استفاده می شوند.

چسب بتن پارسیک

چسب بتن پارسیک

قیمت خرید و فروش انواع چسب بتن پارسیک متاثر از وزن بسته بندی، نرخ روز مواد اولیه، هزینه های تولیدی و حمل و نقل تا بازار هدف سنجیده می شوند که احتمال نوسان و افزایش آنها وجود دارد.

در بازار داخلی قیمت فروش گالن ۵ لیتر چسب بتن ساخت شرکت پارسیک حدود ۲۴۰ تا ۲۸۰ و نرخ گالن های ۲۰ لیتری حدود ۹۵۰ تا ۹۸۰ هزار تومان برآورد می شود که گاهاً روند افزایشی خواهد داشت.

برای خرید عمده و تامین مستقیم انواع چسب بتن درجه یک با ترکیبات بسیار قوی و عالی می توانید برای ثبت سفارشات با مشاوران فروش و نمایندگان پخش آنلاین این مجموعه در تماس باشید.

همچنین بخوانید:  باورهای ثروتمندان در پولدار شدنم کمک کرد

چسب بتن هیلتی

چسب بتن هیلتی

چسب بتن هیلتی هر انسانی در هر نقطه ای که زندگی می کند، لازم است درمورد استحکام بنایی که در آن ساکن است، اطمینان کافی را داشته باشد.

هر سازه ای بعد از گذشت سالیان متوالی نیازمند تعمیرات است و یکی از این روش ها، اتصال بتن های جدید به بتن های قدیمی به وسیله چسب بتن است.

چسب بتن یکی از انواع مختلف چسب ها هستند که خود آنها را نیز به دو بخش کلی چسب بتن اپوکسی و پلیمری می توان تقسیم بندی کرد.

درست است که بیشترین میزان استفاده از این چسب ها در ترمیم بتن می باشد؛ اما در مواردی همچون افزایش خصوصیات مختلف بتن، آب بندی آن و غیره نیز می توان از این نوع چسب بهره برد.