چند نکته کاربردی در چیدمان خانه
چند نکته کاربردی در چیدمان خانه

چند نکته کاربردی در چیدمان خانه نمکستان : حتما شما هم دیده اید که خیلی از افراد با کمترین امکانات خانه های خودشان را به بهترین نحو ممکن میچینند و جلوه ای زیبا به خانه هایشان میبخشند. همیشه یادتان باشد که داشتن وسیله های زیاد، مهم نیست، بلکه داشتن وسیله های درست و دلخواه است […]

چند نکته کاربردی در چیدمان خانه

چند نکته کاربردی در چیدمان خانه

نمکستان : حتما شما هم دیده اید که خیلی از افراد با کمترین امکانات خانه های خودشان را به بهترین نحو ممکن میچینند و جلوه ای زیبا به خانه هایشان میبخشند. همیشه یادتان باشد که داشتن وسیله های زیاد، مهم نیست، بلکه داشتن وسیله های درست و دلخواه است که بسیار اهمیت دارد. شما میتوانید با وسیله های کم اما کاربردی بهترین چیدمان را برای منزل خود در نظر بگیرید. ما در این مقاله چند نکته کاربردی برای چیدمان منزل را برای شما آماده کرده ایم که ممکن است به دردتان بخورد. برای آشنایی با این نکات با ما همراه باشید :

اول از همه یادتان باشد که هیچ گاه مقیاس وسیله ای که میخواهید خریداری کنید را فراموش نکنید. به طور مثال ممکن است شما برای چیدمان منزل خود از یک مبل در یک فروشگاه مبل خوشتان بیاید، تصور کنید که بدون فکر کردن و در نظر گرفتن مقیاس خانه و یا محیط نشیمنتان، آن مبلمان را تهیه کنید و به خانه بیاورید و بعد متوجه شوید که مقیاس این مبل در مقایسه با محیط نشیمنتان بسیار بزرگ است و مناسب سالن نشیمن شما نیست. این اتفاق میتواند برای وسایل کوچکتر از محیط مورد نظر نیز اتفاق بیوفتد.

موضوع دومی که ممکن است خیلی ها به آن توجه نکنند هماهنگ سازی فرش با وسایلی است که قرار است روی آن قرار بگیرد. یادتان نرود برای اینکه نشیمن شما القا دهنده ی یک فضای گرم و صمیمی باشد، نیاز است که فرش کل مبلمان یا بخشی از آن و یا فقط پایه های جلویی مبلمان و میز را در بر گیرد. در غیر این صورت شما فضایی سرد که دارای پرتی زیاد است را خواهید داشت.

درباره ی وسایل منزل و اکسسوری موجود در منزل بهتر که کم داشته باشید اما کاربردی!

چیدن وسایل نا مربوط و خیلی زیاد در منزل میتواند خانه شما را به یک بازار بی سر و ته مبدل کند که هیچ حس آرامشی را به مراجعه کننده القا نمیکند. اگر دقت کنید هر چه که پیشتر میرویم به چیدمان هایی با المان های کم و مینیمال نزدیک تر میشویم. امروزه حتی وقتی پا به فروشگاه های معروف دنیا که میگذاریم با یک دکور مینیمال رو به رو خواهیم شد.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های مدل دکوراسیون اتاق خواب لوکس

چند نکته کاربردی در چیدمان خانه

چند نکته کاربردی در چیدمان خانه

منبع : نمکستان