عکس های ژیلا آل رشاد و همسرش جمال سوزنده مقدم + بیوگرافی کامل
عکس های ژیلا آل رشاد و همسرش جمال سوزنده مقدم + بیوگرافی کامل

عکس های جدید ژیلا آل رشاد و همسرش + بیوگرافی ژیلا آل رشاد نمکستان: ژیلا آل رشاد بازیگر جوان ایرانی متولد ۱۳۶۲ در شهر تبریز می باشد. این بازیگر از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک فوق لیسانس رشته نمایش داشته و فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت مدرس است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرد […]

عکس های جدید ژیلا آل رشاد و همسرش + بیوگرافی ژیلا آل رشاد

ژیلا آل رشاد ، عکس ژیلا آل رشاد و همسرش ، بیوگرافی ژیلا آل رشاد ، Cdgh Hg vahn

نمکستان: ژیلا آل رشاد بازیگر جوان ایرانی متولد ۱۳۶۲ در شهر تبریز می باشد. این بازیگر از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک فوق لیسانس رشته نمایش داشته و فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت مدرس است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و اکنون علاوه بر بازیگری، به کارگردانی تئاتر نیز می پردازد. در ادامه با بیوگرافی کامل این بازیگر و عکس های جدید و ژیلا آل رشاد همراه ما باشید.

ژیلا آل رشاد

همسر ژیلا آل رشاد :

ژیلا آل رشاد ۸ سال پیش در سال ۱۳۹۰ با جمال سوزنده مقدم ازدواج کرده و اکنون نیز متاهل است. جمال سوزنده از نقاشان و مجمسه سازان برجسته ایرانی است و  متولد ۱۳۵۵ در شهر تبریز می باشد. وی فوق لیسانس رشته نقاشی از دانشکده دهنر و معماری تهران بوده و مدرس هنر های تجسمی است. سوزنده ابتدا در رشته سفالگری فعالیت داشته و سپس در سال  ۱۳۷۴ به مجسمه سازی روی آورده است.

عکس ژیلا آل رشاد

سابقه فعالیت ژیلا آل رشاد :

ژیلا آل رشاد فعالیت در عرصه هنر و بازیگری را از سن ۱۶ سالگی با تئاتر آغاز کرد. وی برای اولین بار در سال ۱۳۷۸ با اجرای نمایش میرنوروزی بر روی صحنه تئاتر رفت و با توجه به علاقه ای که به حرفه بازیگری داشت این راه را ادامه داد. این بازیگر با پشتکار و علاقه در سال ۱۳۸۲ توانست اولین تجربه بازی مقابل دوربین تلویزیون را به دست آورد و در فیلم باران رویاها را نمی شوید کاری از اصغر یوسفی نژاد نقش آفرینی نمود.

زیلا در سال ۱۳۸۵ با اجرای نمایش یاقوت در جشنواره بین المللی دانشگاه به عنوان یکی از منتخبین بازیگر زن معرفی شد و پس از آن هر سال جوایزهای متعددی را دریافت نمود.

ژیلا آل رشاد در سال ۱۳۸۷ با نقش آفرینی در تله فیلمی به نام پاییز پنبه زار توانست توانایی خود را در بازیگری به دیگر کارگردانان نشان دهد. این تله فیلم از شبکه یک سیما پخش شد و پس از آن ژیلا در سریال های شبکه استان سهند تبریز حضور فعال داشته است.

همچنین بخوانید:  عکس های جدید کاوه خداشناس و خانوادش + بیوگرافی کامل

نمایش بریدگی به کارگردانی رضا شاهبداغی از جمله تئاترهای معروف وی در سال ۱۳۹۵ است. نمایش مفیستو در سال ۱۳۹۶ نیز یکی دیگر از کارهای برجسته وی می باشد.

سریال زندگی از نو ساخته علی محمد قاسمی یکی از سریال های دیده شده ژیلا آل رشاد است که در سال ۱۳۹۷ از شبکه پنج منتشر شد. حدیث نیکرو و ستاره اسکندری از دیگر بازیگرانان این سریال بوده اند.

احمد معظمی و ژیلا آل رشاد

ژیلا آل رشاد در سریال ترور خاموش :

مجموعه تلویزیونی ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی از شبکه یک سیما در حال پخش است. در این سریال بازیگرانی مشهور همچون سعید راد و پریوش نظریه نقش آفرینی می کنند و در کنارشان ژیلا آل رشاد نقش سمیه را بازی می کند. این سریال در حال حاضر آخرین فعالیت هنری ژیلا می باشد.

صفحه اینستاگرام ژیلا آل رشاد : 

ژیلا آل رشاد با آیدی jila_alershad در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک  می گذارد.

صفحه اینستاگرام ژیلا آل رشاد

آثار هنری ژیلا آل رشاد :

  • فیلم باران رویاها را نمی شوید
  • تله فیلم پاییز پنبه زار
  • سریال زندگی از نو
  • فیلم سینمایی فصل فراموشی فریبا
  • فیلم کوتاه فصل های بدون من
  • سریال ترور خاموش

عکس های جدید ژیلا آل رشاد و همسرش جمال سوزنده مقدم

عکس های جدید ژیلا آل رشاد و همسرش جمال سوزنده مقدم

جدیدترین عکس های ژیلا آل رشاد

جدیدترین عکس های ژیلا آل رشاد

عکس های جدید و دیده نشده ژیلا آل رشاد و همسرش

عکس های جدید و دیده نشده ژیلا آل رشاد و همسرش

حدیث نیکرو و ستاره اسکندری و ژیلا آل رشاد

حدیث نیکرو و ستاره اسکندری و ژیلا آل رشاد

امیرحسین صدیق و ژیلا آل رشاد در سریال زندگی از نو 

امیرحسین صدیق و ژیلا آل رشاد در سریال زندگی از نو

ژیلا آل رشاد و همسرش

بیوگرافی ژیلا آل رشاد و همسرش + عکس های جدید ژیلا آل رشاد و خانواده اش

منبع: نمکستان