کرم های روزانه گران قیمت را خودتان در خانه درست کنید!
کرم های روزانه گران قیمت را خودتان در خانه درست کنید!

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کرم مرطوب کننده روزانه در خانه نمکستان :  همانطور که میدانید ماهیانه هزینه ی زیادی صرف خریداری کرم های مرطوب کننده روزانه میشود. درواقع هر شخصی اگر از کرم های آرایشی هم استفاده نکند، استفاده از کرم های مرطوب کننده جهت سلامت و زیبایی پوست امریست همگانی! کرم های […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کرم مرطوب کننده روزانه در خانه

طرز تهیه کرم روزانه و کرم مرطوب کننده روزانه

نمکستان :  همانطور که میدانید ماهیانه هزینه ی زیادی صرف خریداری کرم های مرطوب کننده روزانه میشود. درواقع هر شخصی اگر از کرم های آرایشی هم استفاده نکند، استفاده از کرم های مرطوب کننده جهت سلامت و زیبایی پوست امریست همگانی!

کرم های مرطوب کننده روزانه هر چقدر هم که از برندهای معروف دنیا باشند، جدای اینکه هزینه ی زیادی را باید صرف خریداری آن ها کنید، همه ی ان ها حاوی یک سری مواد نگهدارنده و شیمیایی هستند که در دراز مدت ممکن است به پوست آسیب جدی برسانند. به منظور جلوگیری از این پیامدها و هزینه های گزاف ما در ادامه ی این مطلب آموزش ساخت یک کرم طبیعی و خانگی آموزش میدهیم، این کرم بسیار آسان بوده و براحتی قابل تولید است :

طرز تهیه کرم روزانه و کرم مرطوب کننده روزانه

برای تولید این کرم کافیست که دو قاشق ژل آلوئه ورا را با یک عدد کپسول ویتامین D ترکیب کنید (کپسول را سوراخ کنید و ژل داخل آن را خارج نمایید) سپس کمی از روغن هسته انگور و روغن درخت چای را به آن اضافه کنید و هم بزنید. کرم بدست آمده را در یک ظرف کوچک دربدار ریخته و در یخچال نگهداری نمایید.

این کرم را میتوانید به صورت روزانه هم براى دست و صورت و هم دور چشم استفاده نمایید. این کرم یک کرم سبک و پرخاصیت است. این ژل پوست شما را مرطوب نگه می دارد و برای تمامی پوست ها یک ضد التهاب عالیست.

از آلوئه ورای آماده برای این کار استفاده نمایید چون چسبندگی ژل آلوئه ورا را ندارد. ویتامین E دارای خواص آنتى اکسیدان، مرطوب کننده پوست، درمان کننده جاى زخم و جاى جوش، ضد پیرى است. ژل آلوئه ورا مصرف شده نیز خاصیت ضد التهاب داشته و برای درمان جوش موثر است. روغن انگور نیز باعث از بین رفتن سیاهى دور چشم، باز سازى کردن و تقویت پوست میگردد. میتوانید از این کرم پر خاصیت به صورت روزانه استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید

طرز تهیه کرم روزانه و کرم مرطوب کننده روزانه

کرم های روزانه گران قیمت را خودتان در خانه درست کنید!

منبع : نمکستان