چگونه خط چشم شیک و حرفه ای بکشیم؟
چگونه خط چشم شیک و حرفه ای بکشیم؟
چگونه خط چشم بکشیم؟ کشیدن خط چشم یک بخش خیلی جذاب از هر آرایشی است. تقریبا خیلی کم پیش می آید که یک آرایش بدون خط چشم کامل باشد.

نمکستان : کشیدن خط چشم یک بخش خیلی جذاب از هر آرایشی است. تقریبا خیلی کم پیش می آید که یک آرایش بدون خط چشم کامل باشد. این خط چشم ها میتوانند خیلی باریک کشیده شوند. درشت و ضخیم و بدون دنباله و یا درشت و دنبال دار و زیبا. به هر حال کشیدن یک خط چشم به خودتان بستگی دارد. خط چشم به شکل های مختلفی در بازار موجود است مداد چشم، خط چشم ماژیکی، خط چشم مایع، خط چشم پودری و خط چشم ژلی از انواع خط چشم در بازار هستند.

چگونه خط چشم بکشیم؟ آموزش کشیدن خط چشم شیک و حرفه ای در منزل

خط چشم مایع سخت ترین نوع خط چشم است. این خط چشم پر رنگ تر بوده و مژه های شما را نیز پر تر نشان میدهد. کشیدن این خط چشم به دلیل مایع بودن ممکن است برای بعضی از خانم ها سخت باشد. ما در این مطلب مراحل کشیدن انواع خط چشم زیبا را به شما آموزش میدهیم. با ما همراه باشید :

ابتدا پلکتان را برای کشیدن خط چشم آماده کنید. سایه مورد نظرتان را بزنید و کم کم شروع کنید به کشیدن خط چشم. برای کشیدن خط چشم شما هر مدل خط چشمی که بخواهید را میتوانید انتخاب کنید. خب! حالا سعی کنید آرنجتان را در راحت ترین فیگور ممکن خود قرار دهید. دستتان را روی گونه بگذارید کم کم خط چشمتان را بکشید. سعی کنید یک آینه کوچک بردارید تا از نزدیک شاهد مراحل کشیدن خط چشمتان باشید.

برای اینکه خط چشمتان تا به تا و کج نشود اول پشت هم روی پلکتان را نقطه چین کنید. سعی کنید این کار را خیلی ظریف انجام دهید. حالا مداد یا براش خط چشم را برداشته و کم کم نقطه ها را به هم وصل کنید. وصل کردن این نقاط یک خط ممتد زیبا پشت پلکتان ایجاد میکند. حالا میتوانید با براش به خط چشمتان سر و سامان ببخشید و آن را تمیز و صاف کنید.

همچنین بخوانید:  با این روش ها دوباره از مژه مصنوعی استفاده کنید

چگونه خط چشم بکشیم؟ آموزش کشیدن خط چشم شیک و حرفه ای در منزل