در فصل تابستان چه نوع کفشی بپوشیم؟
در فصل تابستان چه نوع کفشی بپوشیم؟

کفش و صندل زنانه برای فصل تابستان نمکستان : گرمای هوا در تابستان بسیاری را وادار می کند تا در انتخاب استایل خود کمی تجدید نظر کنند، چرا که اگر بخواهید همان تیپ زمستانی خود را بزنید، قطعا از گرما میپزید! اما منظور ما از تیپ زمستانی فقط پوشیدن پالتو و شال گردن نیست. پاها […]

کفش و صندل زنانه برای فصل تابستان

کفش و صندل زنانه : در فصل تابستان چه نوع کفشی بپوشیم؟

نمکستان : گرمای هوا در تابستان بسیاری را وادار می کند تا در انتخاب استایل خود کمی تجدید نظر کنند، چرا که اگر بخواهید همان تیپ زمستانی خود را بزنید، قطعا از گرما میپزید! اما منظور ما از تیپ زمستانی فقط پوشیدن پالتو و شال گردن نیست. پاها بخش مهمی از بدن هستند که راحتی آنها باعث راحتی کل بدن می شود. بنابراین انتخاب کفش مناسب در فصل های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

صندل ها اولین انتخاب ما برای خنک ماندن پاها هستند، اما حتما در انتخاب و خرید صندل مناسب دقت کنید. زیرا صندل ها می توانند عوارض و ضررهایی را به همراه داشته باشند. مهم ترین عوارض ناشی از پوشیدن صندل های نا مناسب خطر رگ به رگ شدن یا پیچ خوردن پا است. زیرا این صندل ها محافظتی از قوس کف پا نمی کنند و در برابر ضربه مقاومت ندارند. صندل های تخت به آشیل پا آسیب می رساند و کمی بعد از راه رفتن شما در ناحیه پشت ساق پا احساس درد خواهید کرد.

حتما تا به حال کفش هایی که دارای سوراخ های ریز در جلو هستند را دیده اید. آیا می دانستید آن سوراخ های ریز کار تهویه را برای پای شما انجام می دهند؟ اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که به استایل رسمی علاقه مند هستند این کفش ها انتخاب ایده آلی برای شماست.

اما بسیاری علاقه مند هستند استایل اسپرت خود را حتی در تابستان حفظ کنند. برندهای معروف تولید کننده کفش و کتانی های اسپرت کار شما را برای انتخاب کتانی در تابستان راحت کردند. کتانی های تابستانی ساده و تور دار تولید شده مناسب فصل تابستان بوده و پاهای شما را از گرما و تعرق در امان نگه می دارند.

بنابراین همان طور که ما گفتیم شما میتوانید هر مدل کفشی را که استایلش پاهای شما را خنک نگه میدارد و از رشد قارچ و باکتری جلوگیری میکند، برای تابستانتان انتخاب کنید و از انتخابتان لذت ببرید.

همچنین بخوانید:  گالری انواع مدل کفش مجلسی پاشنه ده سانتی بسیار شیک

در فصل تابستان چه نوع کفشی بپوشیم؟

در فصل تابستان چه نوع کفشی بپوشیم؟

منبع : نمکستان