ضروریات هر کمد لباس دخترانه برای شیک و خوش پوش ماندن !
ضروریات هر کمد لباس دخترانه برای شیک و خوش پوش ماندن !

ضروریات هر کمد لباس دخترانه + با این نکات همیشه شیک و خوش تیپ بمانید نمکستان : همیشه یادتان باشد که خوش پوشی و شیک پوشی هیچ ربطی به پیروی از مد و فشن نداشته و نخواهد داشت. کافیست یک سری آیتم اولیه را در کمدتان داشته باشید تا با استفاده از آن ها همیشه شیک […]

ضروریات هر کمد لباس دخترانه + با این نکات همیشه شیک و خوش تیپ بمانید

ضروریات هر کمد لباس دخترانه !

نمکستان : همیشه یادتان باشد که خوش پوشی و شیک پوشی هیچ ربطی به پیروی از مد و فشن نداشته و نخواهد داشت. کافیست یک سری آیتم اولیه را در کمدتان داشته باشید تا با استفاده از آن ها همیشه شیک و خوش پوش به نظر بیایید. حالا این آیتم ها میتوانند ساده و کلاسیک باشند و یا امروزی و شلوغ!

بلوزهای ساده بافت جذب یکی از آیتم هایی هستند که هر شخصی باید یکی از آن ها در کمد لباس خود داشته باشد. اور سایزها و بافت های ریز و گشاد جایگاه خاص خود را در کمد با توجه به سلیقه افراد دارند. اما چیزی که واضح است این است که یک بلوط بافت تک رنگ . ساده و جذب همیشه اندام شما را زیباتر نشان داده و در عین سادگی بسیار شیک خواهد بود.

شلوارهای آزاد و پاچه گشاد نیز مانند شلوارهای جین و چسبان از آیتم های مهم هر کمد لباسی هستند. این شلوار ها بسیار راحت بوده و ترکیب آن ها با تیشرت یک استایل راحت را رقم خواهد زد.

شومیز ساده یک آیتم بسیار پر کاربرد برای همه ی افراد است. شومیزهای تک رنگ و ساده علاوه بر اینکه به تنهایی میتوانند با انواع شلوار یک استایل شیک را ایجاد کنند بلکه کافیست آن ها را تاپ های رنگ و یا گلدار ترکیب کنید و دکمه های آن را تا آخر و یا نصفه باز بگذارید و ک استایل جدید برای خود رقم بزنید و از ننیجه راضی باشید.

کت های ساده و اور سایز با هر چیزی ست میشوند، مخصوصا اگر رنگشان خنثی باشد. بنابراین داشتن این کت ها راه نجاتیست تا بتوانید استایل خود را از یکنواختی نجات دهید.

کیف های ساده و مشکی و قهوه ای از جمله المان هایی هستند که باید در هر کمد لباس دخترانه دیده شوند، چرا که این کیف ها با هر چیزی ست میشوند و خیلی راحت قابل استفاده میباشند.

همچنین بخوانید:  رنگ نود چیست و چگونه از این رنگ در استایل خود استفاده کنیم؟

ضروریات هر کمد لباس دخترانه !

ضروریات هر کمد لباس دخترانه !

منبع : نمکستان