کولر مسافرتی گازی ماشین
کولر مسافرتی گازی ماشین
امروزه انواع کولر گازی به ویژه کولر گازی پرتابل نیز به نام مسافرتی شناخته می شوند که دارای قیمت متفاوت هستند و می توانند بهترین گزینه برای خنک کردن محیطهای کوچک به شمار بیایند این محصولات در اندازه های مختلفی تولید می شوند

امروزه انواع کولر گازی به ویژه کولر گازی پرتابل نیز به نام مسافرتی شناخته می شوند که دارای قیمت متفاوت هستند و می توانند بهترین گزینه برای خنک کردن محیطهای کوچک به شمار بیایند این محصولات در اندازه های مختلفی تولید می شوند. کوچکترین نمونه از کولرهای مسافرتی پورتال نمونه ۸۰۰۰ بی تی یو این محصول می باشد استفاده از آن می تواند باعث خنک شدن یک محیط ۴*۳ باشد استفاده از این محصول برای اتاقهای کار و یا منزل می تواند به خوبی آنها را خنک کرده و دیگر نیاز به داشتن کولر اسپیلت و نصب آنها نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با آراد برندینگ همراه باشید.

کولر مسافرتی گازی ماشین

یکی دیگر از انواع مدلهای تولید شده کولرهای پورتال مدل ۱۴۰۰۰ این محصولات است که دارای قدرت خنک کنندگی بیشتری بوده و می تواند محیط بزرگتری را خنک کند این محصول در انواع مختلف تولید می شود و دارای نمونه های متفاوتی می باشد، همچنین کسانی که تصمیم به خریدن نمونه های مختلف کولرهای مسافرتی و کولر گازی رومیزی را دارند می توانند از طریق مسیرهای مختلف اقدام به خرید کرده و محصول خود را خریداری نمایند. نحوه خنک کردن کولرهای گازی کوچک به این صورت است که دارای کمپرسوری کوچک بوده و با استفاده از گاز مبرد و انبساط و انقباظ آن می تواند محیط را خنک کند.

کولر مسافرتی گازی

کولر مسافرتی گازی

با توجه به طرحهای مختلفی که تولید شده است باید گفت بهترین نمونه ی تولید شده کولر مسافرتی گازی نمونه ی دو لوله ی آنها می باشد چراکه می تواند از طریق فن مربوطه و با استفاده از یکی از لوله ها هوای بیرون را به سمت کندانسور کشیده و از طریق یکی دیگر از لوله ها هوایی که از کندانسور رد شده است و گرمای آن را گرفته است را خارج می کند به همین دلیل این نوع مدل بهترین گزینه ای برای خرید می باشد. استفاده از کولر مسافرتی برای افرادی که دوست دارند در تابستان چند روزی دور از خانه و محیط مسکونی باشند گزینه مناسبی است چرا که به راحتی و در هوای گرم نیز می توانند به خوبی از آن استفاده کرده و محیط کوچک خود را خنک کنند همچنین از این محصول می توان در کاروان نیز استفاده کرد.

از نظر تفاوت نمونه های کولر مسافرتی گازی فرقی با مدلهای بزرگتر آن نظیر کولر گازی اینورتر ندارد و می تواند برای انواع خودرو ها مورد استفاده قرار گیرد در واقع عملکرد کولرهای گازی به این صورت است که هوای گرم را از محیط خارج نموده و باعث می شود تا محیط به صورت آرام خنک شود این نوع محصولات با استفاده از گازهای مبرد و تحت فشار گرفتن آنها از حالت مایع به گاز تبدیل شده و بعد از اینکه در لوله های اواپراتور چرخیده شد گرما را به خود جذب کرده و از طریق لوله های برگشت به خارج انتقال می دهد. کسانی که به دنبال نمونه های مختلف کولرهای مسافرتی گازی هستند و نمونه های پرتابل و قابل حمل آنها را در نظر دارند می تواننداز طریق آشنایی بیشتر بهترین نمونه را برای خرید انتخاب نمایند.

همچنین بخوانید:  نمونه سوالات آیین نامه اصلی + نکات تکمیلی

قیمت کولر مسافرتی ماشین

قیمت کولر مسافرتی ماشین

این کولرها با داشتن ابعادی کوچک می توانند در هر جایی مورد استفاده قرار بگیرند و به دلیل قابل حمل بودن آنها اگر بخواهید یخ زدگی درون آنها را نیز تخلیه نمایید به راحتی می توانید با برعکس نمودن کولر محتویات درون آن را تخلیه نمایید، البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که این کولرها در دو نوع به تولید می رسند که نوع اول آنها قابل حمل می باشد. این دستگاه ها یعنی همان کولرهای مسافرتی به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند به خوبی از موادی که درون آنها نگه می دارید حفاظت نماید و آنها را سرد نگه دارد تا غذا و یا نوشیدنی دچار فاسد شدگی نشوند و بدنه آنها از آلیاژهایی ساخته می شود که هرگز سرمای درون این دستگاه را به بیرون از دستگاه انتقال نمی دهد.

این وسیله بسیار کاربردی اخیرا با تکنولوژیهای بسیار پیچیده و جدیدی وارد بازار شده است که استفاده از آنها را برای همگان راحت و آسوده می نماید و تمام هدف از ساختن این کولر مسافرتی ماشین این بوده است که در هر جایی که شما باشید آن هم حضور داشته و به شما خدمت نماید و تمامی مواد خوراکی شما را خنک نگهداری نماید تا بتوانید در سفر خود لذت کامل را ببرید، این دستگاه ها در بازار با توجه به کارایی بسیار عالی که دارند از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند و می توان به راحتی یک دستگاه کولر مسافرتی را برای ماشین خود فراهم کنید و به راحتی از آن استفاده نمایید. کافیست تا از طریق همین سایت سفارشات خود را به ثبت برسانید و از این دستگاه بینظیر با سهولت تمام استفاده نمایید.