خرید گرانول پی وی سی سخت
خرید گرانول پی وی سی سخت
گرانول پی وی سی مواد اولیه تولیدات در صنایع صنعتی، تجاری و خانگی است. بازار خرید و فروش گرانول در ایران بسیار داغ است و قیمت گرانول های پی وی سی به صورت عمده با یکدیگر تفاوت دارد. شما میتوانید بهترین قیمت روز و عمده این محصول را از ما بپرسید.

گرانول پی وی سی مواد اولیه تولیدات در صنایع صنعتی، تجاری و خانگی است. بازار خرید و فروش گرانول در ایران بسیار داغ است و قیمت گرانول های پی وی سی به صورت عمده با یکدیگر تفاوت دارد. شما میتوانید بهترین قیمت روز و عمده این محصول را از ما بپرسید.

خرید گرانول پی وی سی سخت

گرانول  پرکاربردترین مواد در صنعت پلاستیک سازی و پتروشیمی است که عمدتاً در پتروشیمی های اروند، بندر امام و آبادان تولید می شود. در حقیقت از ترکیب نوعی مواد بازیافتی  و مواد اولیه پودری گرانول پی وی سی به دست می آید، به عبارت دیگر از پلیمری زا سیون پلیمر پلی اتیلن به دست می آید که صد در صد قابل بازیافت می باشد. به طور کل از تمام مواد پلیمری گرانول را می توان به وجود آورد و فرق بین گرانول پلیمر در خواص فیزیکی آن است.

این محصول در بهترین کارخانه های سطح کشور تولید شده است و با قیمت مناسب به فروش می رسد. شما می توانید با مشاوران فروش سایت آراد برندینگ ارتباط بر قرار کنید و اقدام به ثبت سفارش و خرید یا تجارت این نوع محصول نمایید. همچنین بعد از استفاده ی این محصول در کارگاه های خود می توانید میزان رضایت خود را از انواع گرانول پی وی سی خریداری شده از سایت ما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.خرید شما از سایت ما به صورت مستقیم می باشد و قیمت محصول خریداری شده توسط شما تا حد زیادی کاهش می یابد.

گرانول پی وی سی نرم

گرانول پی وی سی نرم

کارایی مطلوب این نوع گرانول پی وی سی نرم باعث شده تا شکلهای مختلفی از این محصول تولید شود. این گرانول به صورت پودر شده می باشد و کارایی مختص به خود را دارد. گرانول پی وی سی که پلیمر می باشد دارای تکه های کوچک و ریزی هستند که برای مصارف مختلفی مانند تولید وسایل پلاستیکی به کار می رود. کارایی مطلوب آن باعث شده تا بیش از پیش اقدام به تولید این محصول کنند و حجم زیادی از آن را به بازار عرضه نمایند تا کارخانه های مختلفی در سطح کشور مورد استفاده قرار داده و اقدام به تولید ابزارهای پلاستیکی کنند. پلاستیک از موادی تهیه شده است که قابل بازیافت می باشد. این پی وی سی ها اکثرا از ضایعات پلاستیک تهیه می شود و مجدد مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از پرکاربرد ترین گرانول پی وی سی سخت آن می باشد. میزان سختی این گرانول به حدی می باشد که به راحتی نیز قابل شکستن نمی باشد. لوله های پلی اتیلن و یا خرطومیها باید جنس آنها بسیار درجه یک و مرغوب باشد. بهترین گزینه گرانول سخت می باشد که از مرغوب ترین ها است و بهترین گزینه برای لوله های انتقال آب می باشد. درب و پنجره ها نیز به دلیل اهمیت زیادی که دارند باید از بهترین پی وی سیها تهیه شده باشند تا در برابر آفتاب و آب نیز مقاوم باشند که بهترین گزینه گرانول سخت می باشد. دربهای سرویس بهداشتی که از پلاستیک هستند نیز از گرانول اصفهان سخت در تولید آنها استفاده شده است. این گرانول در برابر حرارت نیز بسیار مقاوم می باشد و به راحتی با حرارت کم ذوب نمی شود.

همچنین بخوانید:  صبور باشید و پرقدرت به راه خود ادامه دهید

قیمت گرانول پی وی سی

قیمت گرانول پی وی سی

قیمت روز محصولات در بازار از مسائلی است که امروزه از آن بسیار صحبت می شود. قیمت گرانول پی وی سی به نرم بودن و سخت بودن آن هم بستگی دارد، ترکیبات گرانولی به دو صورت گرانول سخت و نرم تقسیم می‌شوند. نوع سوخت آن در لوله و اتصالات، پنجره سازی، حفاظ های جلوی پنجره و نرده صنایع ساختمانی به کار گرفته می شود. اما نوع نرم آن در تولید سیم و کابل، کاغذ دیواری، سفره و پرده حمام به کار می رود. مواد پلاستیکی نرم و انعطاف پذیر از گرانول نرم تولید می گردد زیرا این گرانول از مواد غیر بازیافتی و خام با کیفیت به دست می آید. گرانول های سخت به خاطر بازیافتی بودن مواد شان از قیمت کمتری در مقایسه با نوع نرم برخوردار هستند.

در حال حاضر شاهد این هستیم که خرید گرانول پی وی سی در ایران به صورت عمده برای مصارف صنعتی به انجام می شود. لفظ گرانول به خودی خود جزو مواد ساختنی نیست و فقط به شکل خاص اشاره می نماید و حرف بعد از آن، مشخص کننده کاربردش است. گرید هایی که در گرانول پی وی سی نام برده می شود کیفیت آن را مشخص می نماید.اگر حجم مواد اولیه در تولید آن بالا باشد از گریل بالاتری تشکیل شده، اما در مقابل قیمت آن آن پایین می یاید چرا که این امر یعنی زیاد بودن مواد اولیه در داخل کشور که موجب قیمت پایین قطعات پلاستیکی در برابر قطعاتی با جنس دیگر می شود.