گریم دیدنی طناز طباطبایی در فیلمی که هشت سال توقیف بود
گریم دیدنی طناز طباطبایی در فیلمی که هشت سال توقیف بود

نمکستان : طناز طباطبایی با انتشار عکسی از فیلم سینمایی «پریناز» در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «‎زن خرافاتی و کم سوادی که اتفاقا اسمش حکیمه است، خیلی از بازی تو این نقش لذت بردم برام پر از خاطره و تجربه است. ‎فیلم سینمایی «پریناز». تولید سال ٨٩، گریم رو استادم آقای عبدالله اسکندری نازنین روی صورتم […]

گریم بسیار متفاوت و دیدنی از طناز طباطبایی

نمکستان : طناز طباطبایی با انتشار عکسی از فیلم سینمایی «پریناز» در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «‎زن خرافاتی و کم سوادی که اتفاقا اسمش حکیمه است، خیلی از بازی تو این نقش لذت بردم برام پر از خاطره و تجربه است. ‎فیلم سینمایی «پریناز». تولید سال ٨٩، گریم رو استادم آقای عبدالله اسکندری نازنین روی صورتم انجام دادن ،فیلم تا سال ٩۶ توقیف بود… و به تازگی در شبکه نمایش خانگی منتشر شده البته با کمی سانسور به گمونم. ‎ممنونم آقای اسکندری عزیز، از جسارت و شجاعت شما بسیار آموختم.»

فیلم سینمایی «پریناز» به کارگردانی بهرام بهرامیان و نویسندگی بابک کایدان، ساخته سال ۱۳۸۹ است. این فیلم به مدت ۸ سال توقیف بود. طناز طباطبایی، فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آئیش، حمید فرخ‌ نژاد و شبنم قلی‌خانی از بازیگران این فیلم هستند.