عکس و بیوگرافی گلشید بحرایی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی گلشید بحرایی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید گلشید بحرایی و همسرش + بیوگرافی گلشید بحرایی نمکستان: گلشید بحرایی بازیگر کشورمان متولد ۱۸ خرداد بوده و در تهران به دنیا آمده است. وی علاوه بر بازیگری به عنوان گریمور و چهره پرداز نیز در عرصه هنر فعالیت می کند. در این پست قصد داربم بیوگرافی کامل گلشید بحرایی و عکس […]

عکس های جدید گلشید بحرایی و همسرش + بیوگرافی گلشید بحرایی

گلشید بحرایی ، عکس گلشید بحرایی و همسرش ، بیوگرافی گلشید بحرایی golshid bahraee

نمکستان: گلشید بحرایی بازیگر کشورمان متولد ۱۸ خرداد بوده و در تهران به دنیا آمده است. وی علاوه بر بازیگری به عنوان گریمور و چهره پرداز نیز در عرصه هنر فعالیت می کند. در این پست قصد داربم بیوگرافی کامل گلشید بحرایی و عکس های جدید وی را با شما به اشتراک بگذاریم.

گلشید بحرایی

همسر گلشید بحرایی :

با توجه به مستنداتی که در اینستاگرام منتشر کرده می توان نتیجه گرفت که ایشان یک ازدواج ناموفق داشته که حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به شهرزاد بود که چند سال پیش فرزند خود را از دست داده است و هم اکنون تنها زندگی می کند.

گلشید ۲ سال پس از مرگ فرزندش گفت: مرگ تلخ دخترم شهرزاد همه چیزم را از من گرفت دیگر دنیا برایم مثل قبل نبود و دست و دلم به هیچ کاری نمی رفت، اما پس از ۲ سال، عشق به هنر و آرامشی که در این عرصه وجود دارد. روح خسته ام را جلا داد و با کمک دوستانم دوباره کار هنری ام را آغاز کردم .

گلشید بحرایی

سابقه فعالیت گلشید بحرایی :

گلشید بحرایی بازیگر خوب کشورمان جزو بازیگرانی است که از کودکی با شوق بازیگری بزرگ شده اند. وی در مصاحبات خود اظهار داشت که در سنین پایین علاقه اش به هنر و همچنین بازیگری آشکار شد. البته ایشان ابتدا با هنر چهره پردازی وارد عرصه بازیگری شدند . خود در مورد نحوه ورودش به این عرصه می گوید: یک روز که در شهرک سینمایی بودم با خانم مهتاب کرامتی روبه رو شدم نوع گریم او آنقدر برایم جالب بود که تصمیم گرفتم و عزمم را جزم کردم تا وارد این عرصه شوم.

خانم بحرایی جهت دنبال کردن علاقه اش تصمیم گرفت در کلاس های چهره پردازی شرکت کند و در همین راستا زیر نظر استاد کیانی آموزش هایی را طی دوره هایی گذراند. بعد از تمام شدن کلاس های آموزشی از طریق یکی ار دوستانش با جناب ایرج قادری آشنا شد و رفته رفته موفق شد برای اولین بار به عنوان بازیگر مقابل دوربین قرار گیرد. اولین تجربه بازیگری اش فیلم سینمایی محاکمه در سال ۱۳۸۵ می باشد. البته در چند سکانس کوتاه  ایفای نقش نمود که به طور قابل توجهی دیده نشد.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیده نشده شبنم قلی خانی و فرزندش

فیلم سینمایی باور ساخته بهرام درخشان از جمله کارهای مهم در کارنامه هنری گلشید بحرایی به شمار می رود. وی اکنون در سریال نمایش خانگی هیولا همراه با بازیگران مشهور ایرانی همچون شبنم مقدمی دیده می شود. این سریال به کارگردانی مهران مدیری ژانر کمدی داشته و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

نحوه ورود به دنیای بازیگری :

از طریق ایرج قادری مقابل دوربین بازیگری قرار گرفت و  برای پیشرفت کارش دوره های بازیگری را نزد مسعود کیمیایی نیز گذارند. از نظر گلشید، بازیگری دنیای عجیبی دارد که می تواند انرژی اش را در این راه صرف نماید.

گلشید بحرایی

صفحه اینستاگرام گلشید بحرایی:

گلشید بحرایی جز کسانی است که در اینستاگرام با آی دی golshidbahraee فعالیت پررنگی دارد. وی عکس های مربوط به کار و عکس های شخصی خود را با دنیال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد. در ادامه عکس صفحه ی اصلی وی را خواهیم گذاشت.

صفحه اینستاگرام گلشید بحرایی

چهره پردازی در مجموعه های زیر :

 •  سیلی شیرین
 • سریال تیمچه ایرانی
 • جک و لوبیای سحرآمیز
 • خاله روباه
 • لعنتی خنده دار
 • ازدواج کم دردسر

آثار هنری گلشید بحرایی :

 •  ویبره
 • محاکمه
 • اولتیماتوم
 • باور
 • به نام مادر
 • سریال گناه چهارم

زندگینامه و عکس های جدید گلشید بحرایی

بیوگرافی و عکس های دیده نشده گلشید بحرایی

گلشید بحرایی و مهران مدیری

عکس گلشید بحرایی و مهران مدیری

گلشید بحرایی روی صحنه نمایش به وقت پازولینی

گلشید بحرایی روی صحنه نمایش به وقت پازولینی

عکس های جدید گلشید بحرایی

عکس های جدید گلشید بحرایی

عکس های جدید گلشید بحرایی و بیوگرافی

عکس های جدید گلشید بحرایی و بیوگرافی

بیوگرافی گلشید بجرایی و عکس های جدید

بیوگرافی گلشید بجرایی و عکس های جدید

مرجانه گلچین و گلشید بحرایی

مرجانه گلچین و گلشید بحرایی

گلشید بحرایی

عکس های جدید گلشید بحرایی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان