خرید گوشی پزشکی دست دوم در حد نو
خرید گوشی پزشکی دست دوم در حد نو
در صنعت تولید تجهیزات پزشکی با تولید گوشی پزشکی کاردیولوژی انقلابی بزرگ شکل گرفت که با استفاده از آنها می توان ظریف ترین صداها را برای تشخیص بیماریها تشخیص داد.

در صنعت تولید تجهیزات پزشکی با تولید گوشی پزشکی کاردیولوژی انقلابی بزرگ شکل گرفت که با استفاده از آنها می توان ظریف ترین صداها را برای تشخیص بیماریها تشخیص داد.

این مدل گوشیها از انعطاف پذیری بالا و ظرافت بسیار زیاد برخوردار هستند و برای تشخیص بیماریها انتخابی ایده آل می باشند.

بیشترین کاربرد این گوشیها برای شنیدن صداهای قلب، شریانهای بدن، ریه ها و دیگر اندامهای بدن و تشخیص مرگ یا زنده بودن، می باشد.

برای معاینه افراد بزرگسال و همچنین کودکان گوشی پزشکی خاصی با نام گوشی پزشکی لیتمن طوسی طراحی و تولید شده است که این نوع گوشی دو طرفه می باشد و یک سر آن مخصوص معاینه افراد بزرگسال و سر دیگر آن مناسب برای معاینه کودکان می باشد.

از گوشی پزشکی در مطبهای پزشکان عمومی، در بخشهای عمومی بیمارستانها و درمانگاه ها همچنین برای دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد، جنس بدنه این محصول از استیل ضد زنگ می باشد و دسته های آن از پروفیل آلومینیوم آنودایز شده می باشد، این گوشی وزن بسیار سبکی داشته و حمل و نقل و جابجایی آن بسیار آسان است.

خرید گوشی پزشکی دست دوم در حد نو

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

معاینه خانمهای باردار بسیار دشوار می باشد و برای حفاظت از جنین و مادر نباید از اشعه برای تشخیص و درمان آنها استفاده شود، استفاده از گوشی پزشکی لیتمن کلاس ۲ گزینه مناسبی برای خرید گوشی می باشد معاینه با این گوشیها دقیق بوده و هیچ آسیبی به مادر و فرزند وارد نمی کند، یکسری از گوشیهای لیتمن کلاس ۲ مخصوص معاینه کودکان تولید و طراحی شده اند، گوشیهای پزشکی از دقت و حساسیت زیادی برخوردارند دیافراگم به کار رفته در این گوشیها دو طرفه می باشد این گوشی توانایی دریافت صداها با فرکانس بالا و پایین را دارد این گوشیها دارای ویژگی عدم انتقال سرما ما به بدن بیمار می باشند.

گوشی پزشکی دامپزشکی

همانطوری که پزشکان برای معاینه انسانها از گوشی پزشکی در خدمات پرستاری استفاده می کنند، دامپزشکان نیز  برای معاینه دامها و حیوانات از گوشی دامپزشکی استفاده می کنند.

پر کاربردترین کالا در دامپزشکی گوشی می باشد و به دامپزشک کمک می کند تا صدای جریان خون، قلب و ریه دامها و حیوانات را بشنود و بیماری آنها را تشخیص داده و اقدام به درمان آنها نماید.

این گوشیها از سه قسمت تشکیل شده اند:

بخش اول در گوش قرار می گیرد و انتقال دهنده صدا می باشد.

دارای دو قسمت بل و دیافراگم می باشد و بر روی بدن دامها قرار می گیرد.

همچنین بخوانید:  خانه تان را پر از آرامش و لطافت کنید

لوله ای که دو قسمت قبلی را به یکدیگر متصل می نماید.

گوشی پزشکی دامپزشکی

لازم به ذکر است در هنگام خرید گوشی پزشکی می بایست به  چند نکته دقت کنید گوشیهای دامپزشکی دارای لوله های بلندتری نسبت به گوشیهای پزشکی می باشد تا کار معاینه دامها راحت تر انجام شود.

این نوع گوشیها در دو مدل دو پاویونه و تک پاویونه تولید می شوند و هر دو مدل آنها بسیار پر کاربرد می باشند.

ویژگیها و مزیتهای این نوع گوشیها شامل موارد زیر می باشد:

دارای سرگوشی دقیق و قوی می باشند.

لوله های تیوپی آن از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند.

این گوشیها مجهز به هدست تاشو می باشند.

گوشی پزشکی لیتمن دست دوم

برای بررسی تپشهای قلب و اندازه گیری ضربان قلب از گوشی پزشکی لیتمن استفاده می شود، این محصولات به صورت نو و دست دوم به فروش می رسد.

برای مراقبت از این نوع گوشی پزشکی می بایست به یکسری از نکات دقت کنید، در هنگام استفاده از این محصول به هیچ عنوان آن را تا نکنید و در جیب خود قرار ندهید، زمانی که این محصول چرب و آلوده شده نباید برای تمیز کردن آن از مواد پاک کننده خانگی استفاده کنید، بهترین روش برای تمیز کردن این محصول ترکیب کردن ایزوپروپیل با پودر صابون و مقداری آب می باشد، این محلول را روی یک دستمال تمیز ریخته و سپس با دستمال آن را تمیز کنید، برای حفظ کیفیت انتقال صدای گوشی به هیچ عنوان آن را در فضای خیلی گرم و سرد قرار ندهید، گوشیهای پزشکی را باید در محیط تمیز نگهداری کنید و تا دچار آلودگی نشود.

گوشی پزشکی لیتمن دست دوم

لازم به ذکر است که قیمت گوشی پزشکی دست دوم ارزان تر از نو می باشد مانند هر محصول دیگری نظیر دستگاه آندوسکوپی که در بازار موجود است، قیمت گوشی پزشکی لیتمن مدل کاردیولوژی ۳ یا هر مدل دیگری بستگی به مدل و کیفیت گوشی پزشکی دارد، در طول چند سال اخیر ابعاد کوچکتر گوشی پزشکی جایگزین ابعاد بزرگتر شده اند همچنین انعطاف پذیری محصول بالاتر رفته و لاستیکهایی که در آن وجود دارند دسته فلزی را می پوشانند، در برخی از این گوشیها لوله های توخالی زیادی وجود دارند که صدایی که از سمت قفسه سینه می آید به سرعت به گوش برسد و مشکل قلب درست تشخیص داده بشود، این گوشی برای اولین بار در آمریکا تولید شده است و طراحی آن به گونه ای بوده کوچکترین نویزی در صدای آن وجود نداشته باشد.