عکس های گیتی قاسمی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
عکس های گیتی قاسمی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
گیتی قاسمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران، متولد ۱۶ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شهر سامن شهرستان ملایر است.

نمکستان: گیتی قاسمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران، متولد ۱۶ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شهر سامن شهرستان ملایر است. وی در فیلمهای سینمائی شاخصی همچون متری شیش و نیم و ویلائی ها نقش آفرینی کرده و با کارگردانان برجسته ای همچون رضا میرکریمی و مازیار میزی و نیز سیروس مقدم همکاری داشته است. به گفته خودش برایش بسیار مهم است در نقشی که ایفا میکند همه توجه و توانائی خود را صرف آن کند و برایش مهم نیست که نقشش کوتاه باشد و یا جایزه ای به او تعلق گیرد یا نه فقط احساس مسئولیت شدیدی برای بازی در فیلم و تئاتر در خود احساس میکند و سعی میکند به بهترین وجه ممکن از عده آن بربیاید.

گیتی قاسمی عکس گیتی قاسمی و همسرش بیوگرافی گیتی قاسمی

 

تحصیلات :

وی در سال ۱۳۸۱ مدرک کارشناسی رشته کارگردانی را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اخذ نمود.

زندگی خانوادگی :

او ازدواج کرده و صاحب دو فرزند پسر به نام های مهیار و آیدین است. در مورد شغل و تحصیلات همسر وی و نیز سن پسرانش اطلاعی در دست نیست. پدر او مدتها در کشور عراق اسیر بوده و وی از خانواده های سرافراز آزادگان و ایثارگران کشور میباشد و به همین دلیل وقتی در فیلم سینمائی ویلایی های منیر قیدار جلوی دوربین رفت توانست ارتباط خوبی با موضوع فیلم که درباره زندگی خانواده های سربازان جنگ بود، برقرار کند.

گیتی قاسمی

شروع فعالیت های بازیگری :

شروع فعالیت های بازیگری گیتی قاسمی از سال ۱۳۷۵ بود که در تئاتری به نام بوق به کارگردانی فرهاد تجویدی نقش آفرینی کرد. بعد از آن در فیلمی که در سال ۷۸ از سیمای مرکز قم پخش میشد در قاب تلویزیون دیده شد. این مجموعه تلویزیونی حیاط خلوت نام داشت. پس از آن بیشترین همکاری در فیلمهای سریالی تلویزیون را با سیروس مقدم داشت.

وی مجموعا در چهار کار با سیروس مقدم همکاری داشته است که از جمله آنها میتوان به پیامک از دیار باقی، چک برگشتی، رستگاران و پایتخت ۱ اشاره کرد. همچنین او در یک مجموعه نمایش خانگی در ژانر طنز به نام سالهای دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی نیز بازی کرده است.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده و جالب از کودکی گلاره عباسی

کارهای سینمائی :

گیتی قاسمی در یازده فیلم سینمائی حضور داشته که از مهترین آنها می توان به متری شیش و نیم، ویلائی ها، سد معبر و کلمبوس اشاره کرد. در متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی وی نقش زنی به نام لیلا را بازی میکرد و در ویلایی های منیر قیدار، نیز نقش همسر یکی از رزمندگان جنگ را ایفا نمود. در فیلم سد معبر نیز که کاری از محسن قرایی بود نقش راضیه را  برعهده گرفت که برایش نامزدی بهترین نقش مکمل زن را در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به ارمغان آورد.وی یکبار دیگر نیز، نامزدی نقش مکمل زن را این بار برای بازی در فیلم ویلائی ها در جشنواره فیلم فجر از آن خود نمود. او معتقد است ویلائی ها فیلمی است که زندگی کودکی او را به تصویر می کشد و نوعی ادای دین است به خانواده هائی که در پشت جبهه ها با مرارت و سختی زندگی میکردند. همچنین وی این را نیز اضافه میکند که با این فیلم یاد خانواده خود و بخصوص مادرش میفتد که با رنج و مشقت فراوان جای خالی پدرش که در جبه های جنگ بود را پر میکرد.

گیتی قاسمی

صفحه اینستاگرام گیتی قاسمی :

گیتی قاسمی با آیدی gitighasemi.official در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد.

صفحه اینستاگرام گیتی قاسمی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده گیتی قاسمی همراه ما باشید.

نسیم ادبی و گیتی قاسمی

تصویر نسیم ادبی و گیتی قاسمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده گیتی قاسمی

                         بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده گیتی قاسمی

جواد عزتی و حامد بهداد و گیتی قاسمی

عکس جواد عزتی و حامد بهداد و گیتی قاسمی

بیوگرافی گیتی قاسمی

تصاویر و زندگینامه گیتی قاسمی