قیمت گیت فروشگاهی تک پایه دست دوم مناسب است
قیمت گیت فروشگاهی تک پایه دست دوم مناسب است
نوعی از محصولات وجود دارند که برای نصب در فروشگاه های پوشاک و سایر مراکز موجود در بازار به کار رفته که با نام گیت فروشگاهی تک پایه، ضد سرقت و برچسبی یاد می شوند و از این نظر بسیاری از مشتریان از آن، برای امنیت کالاهای خود بهره می برند.

نوعی از محصولات وجود دارند که برای نصب در فروشگاه های پوشاک و سایر مراکز موجود در بازار به کار رفته که با نام گیت فروشگاهی تک پایه، ضد سرقت و برچسبی یاد می شوند و از این نظر بسیاری از مشتریان از آن، برای امنیت کالاهای خود بهره می برند. یک نوع گیت فروشگاهی که دارای قابلیتهای ویژه ای بوده و همواره برای امنیت درب از آن استفاده می شود، نوع تک پایه بوده که از فاصله حدود ۲ متری نیز می تواند سیگنال خود را بفرستند.نوع دیگر گیت فروشگاهی با نام ضد سرقت شناخته شده است.

قیمت گیت فروشگاهی تک پایه دست دوم مناسب است

در حال حاضر مجموعه آراد برندینگ یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده انواع گیت فروشگاهی و دستگیره درب در ایران می باشد که به تمامی نقاط کشور ارسال محصول را در زمان کوتاه انجام می دهد. به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان سایت اینترنتی این مجموعه امکان خرید آنلاین برای افراد را مهیا کرده است تا مشتری در مدت زمان کوتاهی نسبت به انتخاب و خرید محصول خود اقدام کند. می توان محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کرد تا در اسرع وقت نسبت به ارسال آن اقدام شود.

تکنولوژی RM یکی از جدید ترین طراحیهای مخصوص گیت فروشگاهی می باشد که امروزه مورد پسند افراد و مجموعه های زیادی شده است و اکثر فروشگاه های بزرگ، مراکز تجاری و سایر اماکن از این دستگاه ها استفاده های فراوانی می کنند.

گیت فروشگاهی تک پایه

گیت فروشگاهی تک پایه

یکی از عمده محصولاتی که همواره موجب امنیت ویژه محصولات شما به ویژه در فروشگاه های زنجیره ای می شود، گیت فروشگاهی تک پایه است که دارای سیستم هشدار مخصوصی می باشد که به عنوان گیرنده عمل نموده و از خروج کالاهای موجود در فروشگاهتان محافظت نموده و بدین منظور با دریافت سیگنالهای مربوطه ای که بر روی کالا موجود می باشند از سرقت آنها ممانعت به عمل می آورد.

امروزه دیگر، گماشتن تعداد افراد فراوان جهت محافظت از اقلامی نظیر: پوشاک، محصولات ورزشی و اسباب بازی کودکان کاری عبث بوده که تنها هزینه های مربوط به نگهداری از کالاها را افزایش داده است که بدین منظور لازم است با استفاده از گیت فروشگاهی تک پایه و سایر محصولات نسبت به کاهش این هزینه ها اقدام نمایید.

قابلیتهای ویژه ای را در زمینه امنیت کالاهای شما در فروشگاه داشته و همواره موجب رضایت خریداران شده است که به نام دستگاه گیت فروشگاهی برچسبی شناخته می شود.

همچنین بخوانید:  آموزش تصویری نحوه خرید گیفت کارت آیتونز ، آمازون و پلی استیشن

در واقع گیت برچسبی با نام rf شناخته شده و با چسبیدن بر روی سطح کالا موجب می شود تا سیگنالهای مورد نظر را برساند تا به هیچ عنوان کالا از مکان خارج نشود.

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی برچسبی بدین گونه است که به هنگام خروج کالا از فروشگاه، هشدار و سیگنالی ایجاد می شود تا صاحب این فروشگاه از آن مطلع شده که در واقع این عملیات با ایجاد فرکانسی برابر با ۹ مگا هرتز صورت می پذیرد.

گیت فروشگاهی دست دوم

گیت فروشگاهی دست دوم

در برخی از مواقع یک مغازه دار ممکن است که بخواهد مغازه و کسب و کار خود را توسعه دهد که در این صورت باید به فکر تجهیزات پیشرفته تر باشد که در این زمان ممکن است گیت فروشگاهی دست دوم مغازه را بفروشد.

نمونه های دست دوم این گیت نیز مانند درب ضد سرقت در بازار موجود می باشد که در مقایسه با مدلهای نو از قیمتهای کمتری برخوردار می باشد و خیلی از افراد به دنبال تهیه این محصولات می باشند که بتوانند با خرید محصول ارزان و با کیفیت امنیت مغازه و فروشگاه خود را تامین کنند.

برخی از نمونه های این گیت دارای کاراییهای بهتری هستند مانند مدل AM که با قدرت آنتن دهی و فرکانس بالاتری کار می کند و امکان شناسایی بیشتری دارد و همچنین تداخل امواج در آن صورت نمی گیرد.

درصد خطای این نوع گیت بسیار کوچک می باشد و می تواند فضای بیشتری را پوشش دهد که در اکثر هایپر مارکتها، داروخانه ها، فروشگاه لوازم الکترونیکی و فروشگاه لوازم آرایشی که محصولات گران قیمت و کوچکی دارند نصب و راه اندازی شود.

مدلهای پیشرفته تری از این دستگاه ها وجود دارند که دامنه پوشش آنها تا حدود یک متر می باشد و می توان به تعداد نا محدودی لیبلها را فعال و یا غیر فعال نمود و از آنها استفاده کرد.

تگ و لیبلهای این دستگاه بر روی هر جسم و کالایی قابلیت نصب و چسبیدن دارند و این دستگاه بر اساس نوع کارایی مناسب فضاهای پر کاربرد مثل کتابخانه می باشند که کتابها را به صورت مکرر به افراد امانت می دهند و بعد از مدتی دوباره کتاب بر می گردد و برای استفاده دوباره باید لیبل و تگ بخورد.