یک طاقه پارچه مسیر ثروتمندی را برایم ساخت
یک طاقه پارچه مسیر ثروتمندی را برایم ساخت
یک روز که مشغول خانه تکانی بودم یک طاقه پارچه ای را در انبار لباس هایم دیدم که بلا استفاده مانده بود و از همین رو تصمیم گرفتم تا آن را به زن همسایه که یک خیاط بود بفروشم

یک روز که مشغول خانه تکانی بودم یک طاقه پارچه ای را در انبار لباس هایم دیدم که بلا استفاده مانده بود و از همین رو تصمیم گرفتم تا آن را به زن همسایه که یک خیاط بود بفروشم، با این کار متوجه علاقه ام به کسب و کار های تجاری شدم و تصمیم گرفتم تا در حوزه عرضه انواع پارچه فعالیت داشته باشم و این شد که وارد مسیر ثروتمندی شدم.

پارچه رومبلی ساتن

پارچه رومبلی ساتن

پارچه رومبلی ساتن شیراز در دسته پارچه های مرغوب و با کیفیت قرار می گیرد زیرا دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن می باشد و مقاومت و دوام بالایی دارد به گونه ای که پس از گذشت چند سال همانند روز اول سالم و براق باقی می ماند و با یک شستشوی ساده همانند پارچه ای که تازه خریداری شده است، می درخشد.

برخی از فروشندگان مبل این نوع پارچه را همانند پارچه مبلی مخمل می دانند با این تفاوت که این پارچه مازراتی دارای ناهمواری های کمتری می باشد.

اگر قصد خرید پارچه مبلی مازراتی شیراز را دارید حتما به بافت پارچه دقت نمایید زیرا این پارچه دارای بافتی بسیار منظم و پیوسته می باشد که فوق العاده جالب و جذاب به نظر می‌رسد برخی از افراد معتقدند که این نوع پارچه دارای بافتی به صورت خط های عمودی و افقی است که این بافت ها در هم تنیده شده اند و به صورت نقطه های ریز در آمده اند.

پارچه مبلی لیدو

پارچه مبلی لیدو

روش تمیز کردن پارچه مبلی لیدو  بسیار راحت است به گونه ای که با جاروبرقی می توان گرد و خاک آن را پاک کرد و اگر لکه ای بر روی آن ایجاد شده باشد با دستمال مرطوب به آسانی تمیز می شود.

یکی از پارچه های مبلی که از الیاف مصنوعی تولید شده است پارچه مبلی پلی استر است، پارچه مبلی به دلیل الیاف مصنوعی در برابر کشیده شدن مقاومت بالایی دارد به همین دلیل به راحتی چروک و ساییده نمی شود، اگر به دنبال پارچه ای هستید که دوست دارید برای شما سالیان زیادی کار کند به شما پیشنهاد می شود، پارچه پلی استر تهیه کنید.

همچنین بخوانید:  همه چیز در ارتباط با میوه دوریان

بهترین پارچه برای خانواده های پرجمعیت و یا دارای بچه کوچک پارچه پلی استر است، همچنین می توانید در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ از این پارچه استفاده کنید، یکی از ویژگی‌های مهم این پارچه لطافت و نرمی آن است که می تواند انتخاب بیشتر مردم باشد.

پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم

قطعا یکی از پرطرفدار ترین نوع پارچه مبلی چرم است که کیفیت خیلی خوب و بالایی نسبت به باقی پارچه های مبلی دارد و خرید آن در ایران به راحتی در فروشگاه های کشور انجام می گیرد.

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از پارچه های مبلی وجود دارد که به بررسی برخی از آنها می پردازیم پارچه مبلی مازراتی که یکی از مورد پسند ترین و با دوام ترین پارچه ها در صنعت مبل سازی و بین مردم است.

این پارچه قطر زیادی دارد و به همین دلیل بسیار مستحکم و با دوام است و با توجه به تنوع در رنگ بندیهای آن توانسته افرادی با سلایق مختلفی را به سمت خود بکشاند.

این پارچه ها برجستگیهای بسیار ریز تقشی در سطح خود دارند و برای تشخیص این پارچه می توانید دست خود را روی آن بکشید تا متوجه برآمدگیهای آن شده و از جنس آن اطمینان حاصل نمایید.