مشاوره حقوقی آنلاین و فوری ۲۴ ساعته
مشاوره حقوقی آنلاین و فوری ۲۴ ساعته
گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و فوری تاثیر زیادی در تصمیم های افراد نسبت به امور و مسائل حقوقی پیش روی می گذارد.

گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و فوری تاثیر زیادی در تصمیم های افراد نسبت به امور و مسائل حقوقی پیش روی می گذارد. ممکن است فردی که از خود رفتاری نشان دهد که آثار حقوقی منفی گریبان گیر وی شود اما با مشورت با مشاوره حقوقی و نشان دادن راهکارها بتواند تصمیم درست تری را اتخاذ نماید.عمل خودسرانه هر فرد بدون مشورت با مشاور حقوقی و وکیل ممکن است برای وی بسیار هزینه تراشی کند هم از نظر مالی و هم نظر زمانی.مشاوره حقوقی آنلاین و فوری می تواند در کوتاهترین زمان فرد را به بهترین تصمیم برساند.

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری 24 ساعته

مشاوره آنلاین و فوری در مورد خرید و فروش

قطعا مشورت گرفتن از کسی که دانش امر مربوطه را دارد باعث می شود فرد در آینده دچار مشکل نشود و بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کند. در زمینه قرارداد ها و خرید و فروش ماشین و ملک و … نیز همین قضیه جاری است در مورد نحوه نوشتن و پیش بینی شروط در قرارداد ها و در نظر گرفتن و رعایت نکات خاصی در قرارداد هایی مثل خرید و فروش فرد را از هزینه های ناشی از اختلافات آینده رهایی می دهد.
معمولا قرارداد هایی مثل قول نامه و خرید و فروش ملک حساسیت بیشتری به لحاظ ارزش مالی دارند لذا مشورت با مشاوری که دانش حقوقی دارد لازم می آید. برای مشورت با وکلا و مشاوران حقوقی به صورت برخط و آنلاین و فوری می توان با مراجعه به سامانه های حقوقی آنلاین از راهنمایی های فوری متخصصان حقوقی در هر حوزه ای برخوردار شد.

مشاوره حقوقی آنلاین در تصادفات رانندگی و بیمه شخص ثالث

در تصادفات رانندگی آنچه بیشتر از هر چیز جنبه حقوقی دارد بیمه شخص ثالث است که در موارد برای فرد ابهامات و سوالاتی پیش می آید  که باید مطابق قانون بیمه اجباری شخص ثالث دارندگان وسایل نقلیه موتوری پاسخ داده بشود از جمله این که آیا در این تصادف ضرر و زیان جبران می شود یا خیر؟ و یا اینکه در چه صورتی بیمه خسارات را پرداخت می کند یا نمی کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری درباره مهریه

مهریه و مسائل مرتبط با حقوق خانواده از موارد شایع در کشور است و با توجه به تغییر قانون در برخی موارد به پیچیدگی های آن نیز افزوده شده است.
برای مثال در این که زن چه مواقعی مستحق مهریه نیست و ابهاماتی از قبیل:
بخشش مهریه، نحوه مطالبه مهریه، تاثیر خیانت بر مهریه و موارد دیگر مستلزم این است که با مشاور حقوقی خانواده و مهریه مشورت شود تا بتواند راه کار های لازم را به فرد ارائه دهد.

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری طلاق در دوران عقد

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری طلاق در دوران عقد

طلاق و جدایی زن و مرد باید با حکم دادگاه و شرایط خاصی اجرا شود. اگر دختر و پسر قبل از عقد و در دوران نامزدی تصمیم به جدایی بگیرند دیگر این تشریفات نیاز نیست و هر کسی می تواند از تصمیمی که گرفته است برگشت بخورد اما بعد از خطبه عقد طرفین زن و شوهر هستند و برای جدایی باید در دادگاه درخواست مربوطه را ارائه داد لذا طلاق در دوران عقد ممکن است آثار و احکام خاصی داشته باشد مانند مهریه و … که می توان این احکام را از مشاوران جویا شد.

همچنین بخوانید:  مزایای ریپورتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی

برای مثال اگر بعد از عقد و در دوران عقد طلاق بگیرند و بین آنها نزدیکی واقع نشود مهریه کامل مستقر نمی شود. همچنین پاسخ سوالاتی که زوجه برای طلاق دارد را می توان جویا شد زیرا طلاق گرفتن زن دلیل می خواهد و به راحتی و بدون دلیل امکان پذیر نیست.

مشاوره حقوقی آنلاین درباره سند رسمی

ملکی که فرد خریده است با توجه به اینکه در مراجع قضایی و اداری سند رسمی بسیار مهم می باشد لذا فرد فروشنده باید پس از قرارداد به صورت رسمی نیز ملک را منتقل کند.
حال اگر فروشنده حاضر نشود سند رسمی را انتقال دهد باید علیه وی اقامه دعوا شود و ساز و کار مربوطه را از وکلا و مشاوران جویا شد تا بتوان نحوه طرح دعوا را و دیگر نکات را به خواهان برای طرح دعوا نشان دهند.
هر چند قبل از خرید ملک می توان با مشاوره گرفتن از مشاوران مربوطه راه هایی را نیز برای این مواقع در قرارداد درج کنند که در ادامه اگر فروشنده امتناع کرد خریدار کار ساده تری را برای این کار داشته باشد و نوعی الزام غیر مستقیم برای فروشنده در نظر بگیرد مثل درج وجه التزام و…

مشاوره حقوقی آنلاین برای تخلیه مستاجر

عقد اجاره عقدی مستمر است که احکام و آثار آن در طول زمان جاری می باشد لذا مسائل حقوقی زیادی را نیز در پی دارد مانند تعمیرات درباره عین مستاجره و…همچنین نحوه تخلیه در پایان اجاره که با توجه به نوع تشکیل عقد اجاره و سال انعقاد آن احکام مختلفی را خواهد داشت.

نتیجه گیری

موسسه حقوقی وکیل تاپ با وجود مشاوران و وکلای پایه یک دادگستری متخصص در تمام حوزه ها مثل خانواده، کیفری، بیمه، پزشکی، سرقفلی، خلع ید، تخلیه و بسیاری موارد دیگر در هر لحظه و به صورت آنلاین امکان پاسخ گویی به مسائل حقوقی افراد را فراهم ساخته است. نوع تخصص وکلا و مشاوران مزبور  در رزومه و پروفایل آنان درج شده که دسترسی به آنان را بسیار ساده تر کرده است.