javascript hit counter

تبلیغات

خانه » سرگرمی » فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC + صوت]

فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC + صوت]

فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC + صوت]

فال روزانه شنبه ۲۸ مهر ۹۷

توجه: فال روزانه PMC به همراه نسخه صوتی در پایین همین صفحه آمده است!

فال روزانه,فال روز تولد امروز,فال روزانه نمکستان

نمکستان» در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال را آماده کرده ایم، برای مشاهده فال روزانه روز تولد خود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرید. از یک طرف شما می خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی تلاش کنید محیط امن و آرامی برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می کند

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشته اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهن تان مشغول است. به مرحله ای رسیده اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید اما خوشبختانه دوره‌ای را که سپری می‌کنید به مانند یک امتحان می‌باشد که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید پس شجاع باشید زیرا خداوند تقدیر خوبی را برای تان رقم زده است، در آینده از تمام این موهبات لذت خواهید برد، شکر گذار خداوند خواهید بود.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین خرداد ماه

به آن دسته از خانمها که رازی در دل دارند توصیه میشود در بازگویی آن به شخص مورد اطمینان خود نیز بااندیشه و احتیاط عمل کنند . به متاهلین بویژه آقایان توصیه میشود اینروزها با یک شاخه گل، یک هدیه کوچک، حتی یک کارت زیبا سبب شوند فضای خانوداگی شان رنگ و روح تازه ای بگیرد.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین تیر ماه

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی خیلی از خانم ها از شوهران خود گله دارند که چرا احساسات خود را بیان نمی کنند و خیلی از آنان از همسران خود شکایت دارند که چرا در برخوردها بی تفاوت شده اند . به هر دو گروه توصیه میشود در برقراری روابط صمیمی و گرم بکوشند، خصوصا اینروزها که هر دو گروه به آن نیاز دارند.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز رویاهای شما می‌توانند سر منشا الهام باشند، اما شما باید حواستان را جمع کنید. شما به راحتی می‌توانید در دنیای درون خود غوطه ور شوید، به خصوص اگر یک نفر احساسات عاشقانه شما را تحریک کند. فراموش نکنید که شما قدرت این را دارید که رویاهای خود را در مسیر درستی هدایت کرده و بدین وسیله زندگی‌تان را تغییر دهید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما بالاخره نتیجه سخت کار کردن خود را می‌بینید و پاداشی که درجستجویش بودید به شما داده خواهد شد. شما می‌توانید کاملاً از روند کاری خود لذت ببرید، مخصوصاً اگر امروز کار خود را به خوبی انجام داده باشید. متاسفانه شما اعتقاد پیدا کرده‌اید که لیاقت زندگی لوکس و تجملی‌تری را دارید و این موضوع باعث تنبل شدن خواهد شد. این طرز فکر اشتباه است؛ حتی اگر شما احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، این نباید باعث شود از زیر بار مسئولیت‌های روازنه و همیشگی خود شانه خالی کنید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مهر ماه

در زمینه کسب و کار و شغل بعضی از متولدین این ماه بسیار پولساز و موفق و مبتکر هستند، برخی بدلیل رکود اقتصادی ناگهان دچار ترس و دلهره شده و حتی ابتکارات و خلاقیت های خود را بهمین سبب از دست ه اند. به این گروه توصیه میشود باامید بکار بپردازند و روحیه خود را نبازند که هنوز شانس های خوبی در راه است.

همچنین ببینید : گرفتن فال عطسه

فال روزانه ماه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما در مقام و مرتبه اجتماعی تان دارای رتبه خوبی می‌باشید که افراد بسیاری در حسرت این مرتبه هستند و آرزو دارند که ای کاش آنها نیز در چنین مرتبه‌ای بودند. پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی تان را بدانید، به راحتی و به خاطر دلایل بی مورد شغل تان را از دست ندهید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید زیرا شما با رفتار و گفتارتان باعث شده اید که افراد زیادی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا به عمد این کار را انجام نداده اید.

فال روزانه ماه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

به جای اینکه با ذهن خود کلنجار بروید، چند روز صبرکرده تا بتوانید آنچه در ذهنتان می گذرد را با افراد دیگر در میان بگذارید. وقتی یک نفر دیگر در حال حرف زدن است، شما به جوابی که می خواهید به او بدهید فکر نکنید؛ در عوض به حرف هایی که او می زند گوش دهید. فقط وقتی که احساس کردید باید در مورد چیزهایی که می شنوید دیدگاه خود را بیان کنید شما هم شروع به حرف زدن کنید. اگر هنگام ملاقات کردن دیگران به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید، بیشترین تاثیر را روی آنها خواهید گذاشت.

فال روزانه ماه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما خیلی سریع ایده‌های جدید را می‌گیرید، شاید دلیلش این است که شما دوست دارید افق فکری خود را گسترش دهید. گاهی اوقات شما همین که بتوانید موقعیت راحت و مطمئن خود را حفظ کنید راضی خواهید شد، اما حالا شما بیشتر از این را می‌خواهید. چیزهایی که امروز شما یاد می‌گیرید با زیربنای زندگی معنوی شما ایجاد تناقض نمی‌کند و می‌تواند در کنار چیزهایی که قبلاً می‌دانستید استفاده‌شان کنید.

همچنین ببینید : گرفتن فال حافظ با معنی

فال روزانه ماه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

بسیاری از متولدین این ماه بدلیل اقدامات و حوادث گذشته زندگی خود دچار نوعی پشیمانی و سرخوردگی هستند، در حالیکه بسیاری از آن روی ها، این گروه نقشی نداشتند. در زندگی زناشویی زوجها بهتر است گاه از لجبازی و بگومگوها دست بکشند، چون همین اخلاق سبب بهم ریختگی زندگیشان می شود.

فال روزانه ماه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما در این روزها احساس می‌کنید مسئولیت‌هایتان بسیار زیاد شده است و شما توانایی انجام تمام کارهایتان را ندارید. شما با یک دست چند هندوانه بلند کرده اید برای همین دچار سر در گمی‌شده‌اید، و یا شاید به یک احساس پوچی رسیده باشید. شما در بین عمل کردن به صحبت‌های دل و ذهن تان متحیر شده اید، نمی‌دانید آیا باید احساساتی باشید یا منظق گرا ؟ سریع تصمیم نگیرید اجازه دهید استرس‌هایی که در حال حاضر بر قلب شما حاکی است کمی‌فرو کش کنند و بعد تصمیم‌هایی را اتخاذ کنید.

*******************************************************

فال روز pmc-فال روزانه pmc (به همراه صوت)

[ از شنبه ۲۸ مهر  ۹۷ تا جمعه ۴ آبان ۹۷ ]

فال روزانه pmc در روزهای جمعه از این شبکه پخش می شود. در این بخش، هر هفته فال pmc و نیز فایل صوتی آن برای شما کاربران عزیز سایت نمکستان بارگزاری می شود.

فال روزانه PMC متولدین فروردین: قدر همراهان خود را بیشتر بدانید

مسافرتان موفق و پیروز برمی گردد، همین امر باعث می شود دل نگرانی هانیتان کمتر شود. در انتظار یاری همدل و شریکی باوفا هستید. قدر همراهان خود را بیشتر بدانید و با آنها مهربان باشید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده پایداری و صبور و تحمل کلید راه شماست. بهتر است مراقب باشید تا بیهوده سر دیگران غر نزنید.

فال روزانه PMC اردیبهشت: به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید

روغن ریخته را نذر امامزاده نکنید. شخصی در اطرافتان واقعا به کمک نیاز دارد، هرکاری در توانتان هست برایش انجام دهید. زندگی کوتاه تر از آن است که در گوشه خانه و در تنهایی تلفش کنید. به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید. حتی به میان جمع هایی بروید که نمی شناسیدشان، پار را فراتر گذاشته و برای خود هدیه ای بخرید.

فال روزانه PMC متولدین خرداد:  مراقب حسودان باشید

برای حرفی که به شما زده نشده خودتان را قضاوت نکنید. اگر خودتان برای خودتان کاری نکنید از دست دیگران کمکی برنخواهد آمد. این روزها پاهایتان روی زمین و سرتان روی ابرهاست. مراقب حسودان باشید. حواستان باشد صد دوست کم و یک دشمن زیاد است. آنچه امروز خرج می کنید برمی گردد، نگران نباشید.

فال روزانه PMC متولدین تیر:  نذرتان را ادا کنید

برای انجام کاری دو دل هستید، صبر کنید تا قانع نشده اید دست به هیچ اقدامی نزنید. برای رفتن به جلسه یا دادگاهی کاملا آماده باشید تا غافلگیر نشوید. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد، حتما به این سفر بروید و در طی این سفر حواستان به اطرافیانتان هم باشد. نذرتان را هم ادا کنید.

فال روزانه PMC متولدین مرداد: بهتر است مراقب زبانتان باشید

موفقیت شما حتمی است اما حواستان باشد آزردن دیگران کار را دشوار می کند، بهتر است مراقب زبانتان باشید. تحولی در زندگی شخصی یا کاری شما ایجاد می شود، افکار مایوس کننده را از خود دور کنید. روی خوش دنیا عاقبت به کام شما خواهد چرخید. کمی صبور باشید و نا امید نباشید.

فال روزانه PMC متولدین شهریور: بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید

وقتی برای تجریه و تحلیل و برنامه ریزی نمانده، از تفریح دست بردارید و همین حالا اقدامی بکنید. بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید که حالتان را از این رو به آن رو می کند. مالی را که باخته بودید پس خواهید گرفت. یک نفر از شما دلگیر است، از او دلجویی کنید. بخاطر دلخوری های جزئی رابطه قدیمی خود را خراب نکنید.

فال روزانه PMC متولدین مهر: دست از مقایسه بردارید

یک کار نیمه تمام را بزودی به پایان می رسانید و نفس راحتی می کشید. شخصی در خق شما لطف و محبتی خواهد کرد، او چشم داشتی ندارد شما قدردان باشید. دست از مقایسه بردارید تا همین جا هم بسیار خوب پیش آمده اید. شخصی از حرف های شما برداشت اشتباه کرده، بهتر است با او دوباره حرف بزنید و ابهام را برطرف کنید.

فال روزانه PMC متولدین آبان: قدر زندگیتان را بدانید

انجام کاری روحتان را آزار میدهد. بیش از این خودتان را شکنجه نکنید. این کار را رها کنید تا دربهای دیگری به رویتان باز شود. یک هدیه کوچک می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. به شخص که برایتان مهم است، مهربانی کنی. به نتیجه اش شک نداشته باشی. قدر زندگیتان را بدانید. شما وضع خوبی دارید.

فال روزانه PMC متولدین آذر: به فکر آینده باشید

فکر نکنید که زندگی دیگران عالیست و فقط شما دردسر دارید. بی دلیل به کار دیگران توجه می کنید یا حسرت می ورزید. شما پرتوقع هستید و برای چیزی که میخواهید به هر دری می زنید تا آن را بدست می آورید. به فکر آینده باشید و خودتان را بهتر بشناسید. بهتر است عاقلانه هر چه سریعتر مخارج اضافی را کم کنید.

فال روزانه PMC متولدین دی: شنیدن یک خبر بسیار خوشحالتان می کند

در مورد اتفاقی که افتاده سرزنش کردم و مقصر دانستن دیگران نه تنها باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید، بلکه شما را از بررسی درست و تصمیم گیری عاقلانه هم دور می کند. شنیدن یک خبر دانه امید در دلتان می کارد و بسیار خوشحالتان می کند. دیگران را در این شادی سهیم خواهید کرد.

فال روزانه PMC متولدین بهمن:  این روزها بیهوده پول خرج نکنید

برای انجام کاری با شما مشورت خواهند کرد، تاجایی که می توانید همکاری کنید و پیشنهادات تان را دریغ نکنید. این روزها بیهوده پول خرج نکنید، مطمئن باشید که پشمان نخواهید شد. برای هدفی که در ذهن دارید، حتما باید راهنمایی خبره و ضمنا اهل دل داشته باشید وگرنه طی طریقی که در سرتان است کار آسانی نخواهد بود.

فال روزانه PMC متولدین اسفند: کمی به خودتان استراحت بدهید

به جایی می روید و در جمع دوستان از دیدن شخصی خوشحال می شوید. به چیزی دلبستگی دارید که حالتان را خوب می کند. موسیقی می تواند درمان بی قراریتان باشد. این اواخر شما دایم خسته اید. وقت آن رسیده تا کمی به خودتان استراحت بدهید. هم روحی و هم جسمی. پیشنهادی به شما می شود، کار خودتان را بکنید.

 

دانلود فایل صوتی فال روزانه PMC

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*