فال روزانه نمکستان : فال امروز – [فال روز تولد + فال روزانه PMC]
فال روزانه نمکستان : فال امروز – [فال روز تولد + فال روزانه PMC]
فال روزانه نمکستان مربوط با ماه های تولد مختلف سال اعم از فال روزانه فروردین، فال روزانه اردبیهشت، فال روزانه خرداد، فال روزانه تیر، فال روزانه مرداد، فال روزانه شهریور، فال روزانه مهر، فال روزانه آبان، فال روزانه آذر، فال روزانه دی، فال روزانه بهمن و فال روزانه اسفند را ببینید.

فال روزانه نمکستان : فال امروز – فال روز تولد – فال روزانه PMC 

فال روزانه پنجشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹

فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال روزانه نمکستان

نمکستان : در این مطلب فال روزانه نمکستان مربوط با ماه های مختلف سال را آماده کرده ایم، برای مشاهده فال روزانه مرتبط با روز تولد خود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. همچنین فال روزانه PMC مرتبط با روز تولد خود را میتوانید در همین صفحه گوش کرده و یا دانلود نمایید.

فال روزانه فروردین ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز ممکن است برای دست یافتن به اهداف تان از روش همه یا هیچ استفاده کنید، اما شاید در طول مسیر بدون این که خودتان هم متوجه شوید احساسات کسی را خدشه دار کنید. بسیار مصمم هستید که رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید و ممکن است فراتر از آن چه که باید پیش بروید. اما در صورتی پیشرفت می کنید که به نظرات دیگران هم احترام بگذارید. به جای این که با فکر کردن به موفقیت های آینده زندگی کنید، از سرعت خود بکاهید تا بتوانید از لحظه ی حاضر لذت ببرید.

فال روزانه اردیبهشت ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز دوست دارید که دیگران خودشان را با نقطه نظرات شما سازگار کنند، اما تمایلی به دفاع از موضع خود ندارید. به هر حال کار ساده ای نیست، زیرا ممکن است یک دام احساسی به دور از چشم کمین کرده باشد. به شما توصیه می شود که آن چه را در ذهن تان می گذرد بیان کنید. اما واکنشی که در عوض دریافت می کنید خیلی شدیدتر از آن چیزی است که خودتان را برای اش آماده کرده اید. خوشبختانه دلیلی وجود ندارد که برای در میان گذاشتن همه ی افکارتان به یکباره عجله کنید. شتاب نکنید؛ یک روش به دقت تعیین شده می تواند اثرات پایدارتری بر جای بگذارد و خسارت های ناخواسته ی کمتری نیز به همراه آورد.

فال روزانه خرداد ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین خرداد ماه

دوست ندارید که در زندگی تان بیش از این دچار نگرانی و اضطراب شوید، اما هرچه بیشتر سعی می کنید که خودتان را از مسایل استرس زا دور کنید بیشتر به چنین وضعیتی نزدیک می شوید. ممکن است فکر کنید که افزایش روابط اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا حواس تان پرت شود و به این ترتیب راحت تر با این شرایط دشوار کنار بیایید. اما همچین راهکاری نتیجه ی معکوس می دهد و همه چیز را پیچیده تر می کند. بهتر است امروز با مسایل ناراحت کننده روبرو شوید و سعی نکنید که آن ها را کنار بگذارید. با موسیقی هماهنگ شوید و پا به پای آن برقصید.

فال روزانه تیر ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز ممکن است که روابط تان باعث ناراحتی شما شوند، زیرا تحت فشار قرار گرفته اید تا بین خانواده و کارتان یکی را انتخاب کنید. اما اگر از سوی دیگران حمایت نشوید، مجبور خواهید شد که در خودتان یک تحول عظیم ایجاد کنید و بدانید که در طولانی مدت یک رویکرد مثبت خواهد بود. برای به دست آوردن تعادل به بیراهه نروید. قبل از این که بتوانید برای بیان آن چه در قلب تان می گذرد به یک شیوه ی جدید و سالم روی بیاورید باید عقاید گذشته ی تان را دور بریزید.

فال روزانه مرداد ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین مرداد ماه

ممکن است دیگران رفتار شما را ظالمانه بپندارند، اما امروز آدرنالین شما بالاست و فرصت ندارید که بایستید و به تاثیر حرکات تان بر دیگران فکر کنید. به خاطر اختلاف نظرهایی که وجود دارد ممکن است بخواهید ذهن دیگران را شست و شو دهید، زیرا فکر می کنید که نظر شما به نفع همه خواهد بود. متأسفانه ممکن است خیلی حق به جانب عمل کنید و به نظرات دیگران اهمیت ندهید. کمی انعطاف پذیر باشید؛ مهم نیست چه کار می کنید، فقط بدانید کاری که می کنید آن قدرها هم که فکر می کنید مهم نیست.

فال روزانه شهریور ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین شهریور ماه

معمولاً دوست دارید که به طور پنهانی از دیگران حمایت کنید، اما اگر امروز تحسینی را که لایق اش هستید دریافت نکنید باعث ناراحتی تان می شود. خوشبختانه هنوز می توانید نا امیدی کنونی تان را از عملکرد کاری تان جدا کنید و به تعهدات حرفه ای خود بدون آشکار کردن عمیق ترین احساسات تان عمل کنید. اما برای پنهان کردن این حساسیت باید بهای زیادی بپردازید. بهتر است ناراحتی های تان را بدون سرزنش کردن کسی با دیگران در میان بگذارید. بیان نیازهای عاطفی به دیگران این فرصت را می دهد تا رفتار درست تری را با شما در پیش بگیرند.

فال روزانه مهر ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز انتظار دارید حمایتی را که به آن نیاز دارید از جانب دیگران دریافت کنید، اما این حمایت ممکن است در آخرین لحظه از شما دریغ شود. تغییرات در راه است و به زودی دیگر نخواهید توانست به شرایط قبلی بازگردید. اما اگر نتوانستید که کل مشکل را حل کنید، بدانید در شرف یک آغاز شگفت انگیز هستید. به پاسخ نه قانع نشوید. اگر می خواهید مقاومت کنید بهتر است خودتان را عقب بکشید و همه چیز را دوباره بررسی کنید و سپس دوباه در زمان مناسب دست به کار شوید.

فال روزانه آبان ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین آبان ماه

به نظر می رسد که هیچ راهکاری برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید وجود ندارد. شاید به این فکر می کنید که باید یک بار و برای همیشه دست به یک کار جدی بزنید. اما ممکن است فعلاً اشتیاقی برای ایجاد تغییر نداشته باشید. تضاد بین عقایدتان و آن چه باید انجام دهید باعث می شود که شدیداً موضع بگیرید، اما بهتر است آهسته جلو بروید و اجازه دهید که ناراحتی ها خودشان حل شوند.

فال روزانه آذر ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز بسیار احساس هوشمندی می کنید، اما هنوز نمی توانید که از موانع فعلی عبور کنید. مراقب باشید، اگر به دیگران فشار بیاورید حتما عکس العملی از جانب آن ها دریافت می کنید. ممکن است که اختلاف نظرها را پیش خودتان بازگو کنید، اما تاخیر و عقب نشینی از علایمی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند. مقاومت و خودداری نکنید، زیرا عقب نشینی همه چیز را بدتر می کند. پیدا کردن نقطه ی تعادل افراط و تفریط ساده نیست، اما می تواند به درد شما بخورد.

فال روزانه دی ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین دی ماه

نیازی به تعجب کردن نیست، افق های عاطفی جدید نشان می دهند که ممکن است به مشکل بر بخورید و شاید بفهمید که کسی ضد شما پنهانی کارهایی انجام می دهد. بهترین حرکت تدارک یک حمله ی هوشمندانه است، پس صبر نکنید تا اتفاق بدی بیفتد. اگر همان لحظه وارد عمل شوید خیلی سازنده تر از آن است که بمانید اتفاقی بیفتد و بعد دست به کار شوید. رو کردن دست دیگران در سریع ترین زمان ممکن بهترین راه برای افشای حقیقت است.

همچنین ببینید : گرفتن فال حافظ با معنی

فال روزانه بهمن ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شاید فکر می کنید که می توانید خودتان را از مشکلاتی که پیرامون تان وجود دارند دور نگه دارید، اما این قدر از نظر احساسی با همه چیز پیرامون تان درآمیخته اید که دیگر راه فراری وجود ندارد. اگر درآمد کافی از کار و زحمت تان به دست نیاورید حتماً ناراحت و عصبانی می شوید و کمتر از حد انتظار ذخیره ی مالی خواهید داشت. لغو مسافرت های پیش رو برای به دست آوردن تعادل از دست رفته کافی است. اگر از میزان خرج کردن تان بکاهید، سریع تر می توانید به خواسته های تان برسید.

فال روزانه اسفند ، فال روزانه ، فال روز تولد ، فال امروز ، فال فردا ، thg v,chki ، fall roozaneh

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شاید فکر کنید که تحت تاثیر عوامل خارجی قرار گرفته اید. اما ممکن است دوستان تان فقط به خودشان فکر کنند و سعی کنند خود را از مشکلات مالی در امان نگه دارند. متأسفانه دور نگه داشتن خود از دیگران راهکار مناسبی نیست، زیرا نمی توانید همه ی عوامل را کنترل کنید و اصلاً اهمیتی ندارد که چه قدر تلاش می کنید. اگر کمتر سخت بگیرید بهتر است و دیگران خواهند توانست که به جای مخالفت با شما کمک تان کنند.

فال روزانه PMC از شنبه ۹ فروردین تا جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

فال PMC به صورت هفتگی منتشر میگردد که اشتباها به فال روزانه PMC شناخته شده است. در اینجا میتوانید فال روزانه PMC را گوش داده و یا آن را دانلود نمایید. [جهت دانلود فایل صوتی فال روزانه PMC اینجا کلیک نمایید]