آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ نخود فرنگی با رزماری خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم سوپ نخود فرنگی نخود فرنگی پخته شده […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی

سوپ نخود فرنگی نوزاد,سوپ نخود فرنگی رژیمی,سوپ نخود فرنگی کودک,سوپ نخود فرنگی

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ نخود فرنگی با رزماری خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.سوپ نخود فرنگی

مواد لازم سوپ نخود فرنگی

  • نخود فرنگی پخته شده چهارصد گرم
  • روغن زیتون سه قاشق غذاخوری
  • سیر پنج حبه ریز خرد شده
  • فلفل قرمز نصف قاشق چای خوری
  • آب مرغ چهار پیمانه
  • نمک و آبلیمو به میزان دلخواه
  • رزماری خرد شده یا خشک شده یک قاشق غذاخوری

سوپ رژیمی برای کاهش وزن,سوپ رژیمی لاغری,سوپ رژیمی لاغر کننده,سوپ رژیمی

طرز تهیه سوپ نخود فرنگی

با آموزش طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه سوپ نخود فرنگی خوشمزه ابتدا بایدسیر را خرد کنید یا له کنید و در قابلمه بریزید و با روغن زیتون کمی تفت دهید.

رزماری و فلفل را به سیر اضافه کنید و آن را حدود یک دقیقه تفت دهید. سپس نخود را اضافه کنید بعد از کمی تفت دان آب مرغ و نمک را اضافه کنید. حرارت را زیاد کنید تا آب به جوش بیاید و مواد پخته شوند سپس حرارت را کم کنید و بگذارید به مدت نیم ساعت جا بیفتد.

سوپ را از روی حرارت بردارید و آن را داخل مخلوط کن بریزید یا با گوشکوب برقی آن را به صورت پوره دربیاورید. سوپ را دوباره داخل قابلمه روی حرارت بریزید تا کمی بجوشد و خوب جا بیفتد. کمی آبلیمو را اضافه کنید و از روی حرارت بردارید.

برای تزیین این سوپ رژیمی و خوشمزه می توانید از نخود فرنگی پخته شده یا کنسروی استفاده نمایید یا اینکه مانند سوپ شیر و سوپ جو سفید مقداری سبزیجات تازه از قبیل جعفری و گشنیز خرد کنید و روی سوپ بریزید.

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی