آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی اصل و خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی اصل و خوشمزه

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی اصل و خوشمزه سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم سوپ ضد سرماخوردگی قارچ دویست گرم پیاز خرد شده یک […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی اصل و خوشمزه

سوپ ضد سرماخوردگی خوشمزه,سوپ ضد سرماخوردگی اصل,سوپ ضد سرماخوردگی

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.


مواد لازم سوپ ضد سرماخوردگی

  • قارچ دویست گرم
  • پیاز خرد شده یک عدد
  • سیر له شده چهار حبه
  • گل کلم کوچک ریز خرد شده یک عدد
  • آب مرغ پنج فنجان
  • گشنیز تازه خرد شده یک فنجان
  • پونه کوهی برای تزیین
  • روغن زیتون دو قاشق سوپ خوری
  • نمک و فلفل سیاه به میزان لازم

سوپ کرفس و هویج,سوپ کرفس و مرغ,سوپ کرفس خوشمزه,سوپ کرفس و قارچ,سوپ کرفس

طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی

با آموزش طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سوپ ضد سرماخوردگی خوشمزه ابتدا باید پیاز را خرد کنید و در روغن زیتون داخل قابلمه کمی تفت دهید تا فقط نرم شود.

گل کلم و سیر خرد شده را هم به پیاز اضافه کنید و کمی تفت دهید. قارچ را هم به صورت ورقه ای خرد کنید و به مواد اضافه کنید و اجازه دهید تا آب قارچ تبخیر شود. آب مرغ و مقدار سه‌ چهارم از گشنیز خرد شده را به مواد داخل قابلمه اضافه کنید.

درب ظرف را بگذارید و حرارت را زیاد کنید تا مواد نرم و پخته شوند. هنگامی که مواد پخته شدند سوپ را از روی حرارت بردارید و آن را داخل مخلوط کن بریزید یا با گوشکوب برقی آن را به صورت پوره در بیاورید.

سوپ را دوباره داخل قابلمه بریزید و روی حرارت قرار دهید تا کاملا لعاب دار شود. سپس نمک و فلفل آن را اضافه کنید. سوپ آماده شده را داخل ظرف بکشید و از باقی گشنیز روی آن بپاشید و در صورت تمایل با پونه کوهی آن را تزیین کنید.

در صورت تمایل می توانید به این سوپ ضد سرما هویج هم اضافه کنید ، برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید و سوپ شما یک سوپ چربی سوز نیز باشد در آن از کلم بروکلی بخار پز یا آبپز نیز استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ جوجه خوشمزه برای سرماخوردگی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی اصل و خوشمزه