آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه با گوشت
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه با گوشت

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه با گوشت سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم خوراک مکزیکی گوشت چرخ کرده ← 500 گرم سالسا ← 1/5 […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه با گوشت

خوراک مکزیکی خوشمزه,خوراک مکزیکی با مرغ,خوراک مکزیکی با گوشت,خوراک مکزیکی

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.سوپ ذرت

مواد لازم خوراک مکزیکی

  • گوشت چرخ کرده 500 گرم
  • سالسا 1/5 لیوان
  • لوبیا قرمز 1 قوطی
  • چیپس خلالی 3 پیاله
  • خامه 2 فنجان
  • زیتون سیاه خرد شده 60 گرم
  • پیاز خرد شده 1/2 پیاله
  • گوجه فرنگی خرد شده 1/2 پیاله
  • پنیر چدار خرد شده 2 پیاله

ذرت مکزیکی ساده,ذرت مکزیکی با قارچ,ذرت مکزیکی مخصوص,ذرت مکزیکی خوشمزه,ذرت مکزیکی

طرز تهیه خوراک مکزیکی

با آموزش طرز تهیه خوراک مکزیکی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک مکزیکی ابتدا باید فر را روشن کرده و دمای آن را روی 175 درجه سانتی گراد تنظیم کنید تا گرم شود.

یک تابه بزرگ روی اجاق قرار دهید و حرار زیر آن را زیاد کنید و گوشت چرخ کرده را درون آن تفت بدهید تا هیچ قسمتی از گوشت صورتی نماند. سالسا را به گوشت چرخ کرده بیفزاید و حرارت اجاق را کم کنید و بگذارید برای 20 دقیقه روی حرارت بمانند و بعد از آن لوبیا را هم اضافه کنید.

یک سینه متسوط برای فر انتخاب کردن و با اندکی روغن آن را چرب کنید. چیبس های ذرت را درون سینی پخش کنید و با استفاده از قاشق مخلوط گوشت را درون سینی روی چیبس ها پخش کنید.

بعد خامه را هم روی گوشت ها بریزید و زیتون سیاه ، پیاز و گوجه را هم روی خامه بچینید و روی آنها نیز پنیر چدار بریزید. حال سینی حاوی مواد را درون فر که از قبل گرم شده بگذارید و برای 30 دقیقه اجازه دهید درون فر بماند تا پخته شده و پنیر روی آن آب شود.

خوراک مکزیکی را در ظرف مورد نظرتان بگذارید و با سبزیجات و دیگر خوراکی ها تزیین کنید و نوش جان فرمایید. از خوراکی محبوب مکزیکی در کشورمان می توان به ذرت مکزیکی اشاره کرده که معروف ترین غذای مکزیکی در ایران است.

همچنین بخوانید:  دستور طرز تهیه خوراک بادمجان چینی خوشمزه با گوشت چرخ کرده

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مکزیکی خوشمزه با گوشت