آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و مجلسی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و مجلسی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و مجلسی null نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید. مواد لازم مقدار مواد گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم هویج رنده شده ۱ […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و مجلسی

null

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم مقدار مواد
گوشت چرخ کرده ۴۰۰ گرم
هویج رنده شده ۱ عدد
پیاز رنده شده ۱ عدد
فلفل دلمه ای خرد شده ۱ عدد
قارچ ۲۰۰ گرم
پنیر پیتزا ۲۰۰ گرم
تخم مرغ پخته به دلخواه

 

خوراک راسته خوشمزه,خوراک راسته مجلسی,خوراک راسته گوسفندی,خوراک راسته با گوشت گوساله,خوراک راسته

null

طرز تهیه خوراک گوشت قالبی

با آموزش طرز تهیه خوراک گوشت قالبی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک گوشت قالبی ابتدا باید گوشت چرخ کرده را به همراه نمک و فلفل و پیاز خوب مخلوط کنید و برای چند ساعت درون یخچال بگذارید.

بعد هویج و فلفل دلمه را نیز به گوشت اضافه کنید و بعد قارچ ها را خرد کرده و  بخارپز کنید به و گوشت اضافه کنید ، خوب ورز بدهید و در نهایت پنیر پیتزا را هم اضافه کنید. می توانید مواد را یک روز جلوتر آماده کنید و درون یخچال بگذارید تا مزه دار شوند.

یک ظرف پیرکس مستطیل شکل انتخاب کرده و کف آن را چرب کنید. نیم از مواد خوراک را درون آن بریزید و سپس تخم مرغ پخته را وسط آن بریزید. باقی مواد خوراک را روی آن بریزید و درون ماکرو فر با ترکیب گریل و ماکروفر برای مدت ۳۰ دقیقه قرار بدهید تا خوب پخته شود.

البته می توانید اگر تمایل ندارید از ماکروفر استفاده کنید ، مواد را درون تابه سرخ کنید و نوش جان کنید. اگر دوست ندارید این حالت بخارپز بخورید می توانید از قالب خارج کنید داخل تابه سرخ کنید.

خوراک گوشت قالبی طعم خیلی خوبی دارد و تقریبا مثل رولت گوشت است. در پایان می توانید این خوراک خوشمزه را با سبزیجات و سس های مورد علاقه خود تزیین و نوش جان نمایید. از خوراک های گوشتی که قالبی هستند می توان به ژیگو اشاره کرد.

همچنین بخوانید:  آموزش طرز تهیه پیتزای بیسکویتی غذایی خاص و بسیار خوشمزه

خوراک گوشت چینی رژیمی,خوراک گوشت چینی خوشمزه,خوراک گوشت چینی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک گوشت قالبی خوشمزه و مجلسی