تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی و نحوه استفاده از کرم گوری
تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی و نحوه استفاده از کرم گوری

تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی و نحوه استفاده از کرم گوری برای این مطلب از نمکستان آموزش شناسایی کرم گوری اصل را از کرم گوری تقلبی برای شما بازدیدکنندگان گرامی آماده کرده ایم ، در ادامه با ما همراه باشید. کرم گوری اصل در این مطلب به توضیحاتی در مورد نحوه تشخیص […]

تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی و نحوه استفاده از کرم گوری

کرم گوری,کرم گوری چیست,کرم گوری پاکستانی,کرم گوری برای پوست,کرم گوری عوارض,کرم گوری سفید کننده,کرم گوری اصل,کرم گوری ساخت کجاست,کرم گوری چه کرمی است,کرم گوری خوبه,عوارض کرم گوری چیست؟

برای این مطلب از نمکستان آموزش شناسایی کرم گوری اصل را از کرم گوری تقلبی برای شما بازدیدکنندگان گرامی آماده کرده ایم ، در ادامه با ما همراه باشید.

کرم گوری اصل

در این مطلب به توضیحاتی در مورد نحوه تشخیص کرم گوری اصل از کرم گوری غیراصل و همچنین نحوه صحیح استفاده از کرم و صابون گوری خواهیم پرداخت. اگر قبلا از این کرم استفاده کرده اید که احتمالا با نوع اصل آن آشنا هستید،

ولی اگر تازه به جمع مصرف کنندگان آن پیوسته اید در زمان خرید کرم گوری لازم است به این موارد دقت کنید، تا اشتباها کرم های تقلبی را خرید نکنید، سعی کنید به همراه کرم حتما صابون آن را هم تهیه کنید، چرا که صابون گوری تکمیل کننده کرم آن بوده و مکمل یکدیگر هستند.

با توجه به اینکه مصرف صابون آن کمتر است میتوان به ازای هر دو کرم یک صابون گوری هم استفاده کرد. کرم اصل گوری دارای تفاوت جزئی و خیلی ریز با تقلبی آن می باشد.

این تفاوت ها در دو مورد می باشد که به آنها توجه کنید. نکته اول اینکه کرم گوری تقلبی، خود ماده کرم مقداری شل تر و حالت ماستیدن روی صورت دارد، همچنین خیلی بدبود بوده و بوی بدی از آن به مشام میرسد، ماده کرم گوری اصل مقداری سفت بوده که بوی بد کرم تقلبی را ندارد.

و درهنگام استفاده روی صورت شبیه به ماست لم و لوش ( واژه بهتری پیدا نکردم ) نخواهد شد. علاوه بر نخوه تشخیص بر اساس خود ماده کرم میتوان به قوطی آن هم توجه کرد، قوطی کرم گوری اصل دارای یک آرم به شکل دایره می باشد و خود نوشته گوری با دست کشیدن روی آن متوجه برجستگی علامت روی آن خواهید شد.

نمکستان , سایت نمکستان , https://namakstan.net

کرم گوری پاکستان,عوارض کرم گوری پاکستانی,ایا کرم گوری عوارض دارد,کرم گوری چه عوارضی دارد,کرم گوری و عوارض آن,کرم سفید کننده ی گوری,کرم سفید کننده صورت گوری,عوارض کرم

شناسایی کرم گوری تقلبی

و در صورتی که در زاویه نور به روی قوطی نگاه کنید دارای نوعی انعکاس نور خواهید بود شبیه به نخ های اسکناس. اما در کرم گوری تقلبی نه از آرم دایره ای شکل خبری است و نه کلمه گوری به صورت برجسته می باشد. دقت داشته باشید که کرم و صابون گوری را به صورت پلمب و دارای تاریخ انقضا دار تهیه کنید.

اکنون که با نحوه انتخاب و خرید کرم گوری اصل آشنا شدید به تشریح جزئیاتی درباره نحوه استفاده از آن می باشد، البته موارد درج شده در این پست نظرات مشتریان گرامی می باشد که از پکیج گوری استفاده کرده اند، شما میتوانید با توجه به نوع پوست صورت خود به هرصورتی که بهتر میدانید استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  آهنگ های شاد بندری همواره دارای سبکی کاملاً ریتمیک و بسیار جذاب هستند

روش استفاده از کرم گوری بسیار ساده است، این کرم هم مانند سایر کرم های گیاهی به همراه صابون آن به عنوان مکمل عرضه می شود، البته در صورتی که صابون گوری را ندارید به تنهایی میتوان از آن استفاده کرد، اما مدت جواب دهی آن طولانی تر خواهد بود.
در صورتی که کرم را به همراه صابون گوری اصل تهیه کرده اید، اگر قبلا به روش خاصی از آن استفاده کرده اید و از جواب دهی آن راضی بوده اید همان روش قبل را ادامه دهید.

اما اگر اینک به جمع مصرف کنندگان کرم گوری پیوسته اید، ما در این مطلب از تجربه سایر عزیزانی که از کرم گوری استفاده کرده اند و جواب گرفته اند برای شما خواهیم گفت، انتخاب بهترین روش بر عهده خود شما می باشد، چرا که هیچ کس به انداز خودتان نوع پوستتان را نمیشناسد.

نمکستان , سایت نمکستان , https://namakstan.net

سفید کننده گوری,کرم گوری اصلی,مشخصات کرم گوری اصل,عکس کرم گوری اصل,قیمت کرم گوری اصل,خرید کرم گوری اصل,تشخیص کرم گوری اصل,کرم گوری چه نوع کرمی است

چگونه از کرم گوری استفاده کنیم ؟

قبل از استفاده از این کرم، دست و صورت خود را کامل شسته و خشک کنید، سپس با انگشت تمیز بر روی کرم بمالید و به پوست خود بزنید، دقت کنید که غلظت آن زیاد نباشد، یعنی زیاد از آن به صورت خود نمالید، بعد از گذشت حدود سه الی چهار ساعت با صابون خود کرم آن را بشویید، در صورتی که صابون را ندارید از صابون های گیاهی دیگر مثل صابون زعفران استفاده کنید.

اگر پوست شما دارای حساسیت خاصی نیست میتوانید روزانه دو بار صبح و عصر از کرم گوری استفاده کنید. عده ای از مشتریان تمایل دارند که شب قبل از خواب از کرم استفاده کنند، که به دلیل برخورد صورت با بالش و پتو و… این کار پیشنهاد نمیشود.

کرم گوری کاری از شرکت بیوتی کرم بوده و برای از بین بردن لک ها، جوش ها، جای جوش و تیرگی های صورت مناسب است، معمولا دوز مصرف آن بین ۱۵ تا ۲۰ روز بوده که پس از اتمام پکیج در صورت نیاز میتوانید مجدد تهیه کنید.

نمکستان , سایت نمکستان , https://namakstan.net

تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی و نحوه استفاده از کرم گوری