آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه با سس
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه با سس

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه با سس نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید. مواد لازم مقدار مواد سینه مرغ ۳۰۰ گرم خیار شور ۱۰۰ گرم تخم مرغ […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه با سس

ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه,ساندویچ سالاد مرغ مجلسی,ساندویچ سالاد مرغ

ساندویچ سالاد مرغ با نان تست

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم مقدار مواد
سینه مرغ ۳۰۰ گرم
خیار شور ۱۰۰ گرم
تخم مرغ آبپز ۱ عدد
ماست چکیده ۱ قاشق غذاخوری
سس مایونز ۱ قاشق غذاخوری
فلفل سیاه به میزان لازم
نان تست ۸ قطعه
برگ کاهو به میزان لازم
گوجه فرنگی ۲ عدد

سالاد الویه مجلسی,سالاد الویه مرغ,سالاد الویه کالباس,سالاد الویه خوشمزه,سالاد الویه

طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه,دستور پخت ساندویچ سالاد مرغ مجلسی,ساندویچ سالاد مرغ

ساندویچ سالاد مرغ

طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ

آموزش طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه ساندویچ سالاد مرغ اصل ابتدا باید سس این ساندویچ را آماده کنیم.

برای این منظور سس مایونز را به همراه ماست چکیده و مقداری فلفل سیاه در کاسه ای می ریزیم و خوب مخلوط می کنیم تا کاملا یکدست شوند. در صورت تمایل می توانیم چند قطره آبلیمو هم به سس اضافه کنیم.

سینه مرغ را به همراه یک پیاز داخل قابلمه ای کوچک قرار می دهیم و مقداری آب اضافه می کنیم و روی حرارت می گذاریم ، حدود نیم ساعت زمان می برد تا سینه مرغ کاملا بپزد.

بعد از اینکه مرغ اماده شد آنرا در ظرفی مناسب ریش ریش می کنیم. سپس تخم مرغ را در ظرف رنده می کنیم. حالا سس سالاد را به ظرف اضافه می کنیم و خوب مواد سالاد مرغ را مخلوط می کنیم.

گوجه فرنگی ، خیار شور و برگ کاهو را خرد می کنیم تا روی مواد ساندویچ قرار دهیم. حالا یک نان تست بر میداریم و مقداری از مواد را رویش میریزیم و با قاشق صافش می کنیم.

مقداری خیار شور ، گوجه فرنگی و کاهو می ریزیم و یک نان تست روی مواد ساندویچ قرار می دهیم. به این ترتیب تمام ساندویچ ها را آماده می کنیم.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد روسی اصل خوشمزه و مجلسی

در صورت تمایل در زمان سرو ساندویچ ها می توانید از سس های دیگر مانند سس فرانسوی نیز استفاده نمایید. ما می توانیم مانند خوراک مرغ و قارچ به این ساندویچ هم مقداری قارچ اضافه کنیم.

سالاد قارچ خوشمزه,سالاد قارچ مجلسی,سالاد قارچ

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه با سس