آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد ماهی سالمون خوشمزه و مجلسی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد ماهی سالمون خوشمزه و مجلسی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد ماهی سالمون خوشمزه و مجلسی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد سالمون خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید. مواد لازم مقدار مواد فیله سالمون ۱ عدد ساقه کرفس ۲ عدد پیاز قرمز کوچک ۱ […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد ماهی سالمون خوشمزه و مجلسی

سالاد سالمون,سالاد ماهی سالمون خوشمزه,سالاد ماهی سالمون

سالاد سالمون

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد سالمون خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازممقدار مواد
فیله سالمون۱ عدد
ساقه کرفس۲ عدد
پیاز قرمز کوچک۱ عدد
کَبَر۱ قاشق غذاخوری
لیمو ترش۱ عدد
روغن زیتون۱  قاشق غذاخوری
شوید۲ قاشق غذاخوری
نمک و فلفل سیاهبه مقدار لازم

ماهی شکم پر جنوبی,ماهی شکم پر شمالی,ماهی شکم پر در فر,ماهی شکم پر با تمرهندی,ماهی شکم پر

طرز تهیه سالاد سالمون,دستور سالاد ماهی سالمون خوشمزه,درست کردن سالاد ماهی سالمون

سالاد ماهی سالمون

طرز تهیه سالاد سالمون

با آموزش طرز تهیه سالاد سالمون از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد سالمون ابتدا باید ماهی سالمون را به دلخواه سرخ ، آبپز و یا بخارپز کنیم ، سپس آنرا به تکه های کوچک تر خرد کنیم.

ماهی خرد شده را داخل ظرفی که برای تهیه سالاد در نظر گرفته ایم می ریزیم ، سپس کرفس را به قطعات یک سانتی متری برش می زنیم و به ظرف سالاد اضافه می کنیم. پیاز قرمز را به صورت حلقه ای یا رشته ای خرد می کنیم و به سالاد اضافه می کنیم.

شوید را ساطوری می کنیم و به سالاد اضافه می کنیم. حالا روغن زیتون را به همراه کبر و آب لیموترش به سالاد اضافه می کنیم و مواد را خوب مخلوط می کنیم تا یکدست شوند. برای طعم دار کردن سالاد نمک و فلفل را اضافه می کنیم.

روی ظرف سالاد سلفون می کشیم و سالاد را برای نیم ساعت داخل یخچال قرار می دهیم تا مواد طعم همدیگر را به خود بگیرند. سالاد را با یک تکه لیموترش سرو کنید. می توانیم مانند سالاد ماهی سفید مقداری جعفری و گشنیز برای تزیین سالاد استفاده کنیم.

سالاد ماهی سفید خوشمزه,سالاد ماهی سفید مجلسی,سالاد ماهی سفید

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد ماهی سالمون خوشمزه و مجلسی