آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی گل کلم مخصوص و خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی گل کلم مخصوص و خوشمزه

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی گل کلم مخصوص و خوشمزه نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه کوکوی گل کلم خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید. پیشنهاد ما : آموزش آشپزی انواع غذاهای ایرانی مواد لازم مقدار مواد گل کلم ۱ […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی گل کلم مخصوص و خوشمزه

کوکوی گل کلم , طرز تهیه کوکوی گل کلم , کوکوی گل کلم خوشمزه , کوکو گل کلم

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه کوکوی گل کلم خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

پیشنهاد ما : آموزش آشپزی انواع غذاهای ایرانی

مواد لازممقدار مواد
گل کلم۱ عدد
تخم مرغ۶ عدد
پیاز سرخ شده۳ قاشق سوپخوری
روغن۳ قاشق سوپخوری
زعفران۱ قاشق مرباخوری
جوش شیرین۱ قاشق مرباخوری
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

طرز تهیه کوکوی گل کلم

با آموزش طرز تهیه کوکوی گل کلم از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.  برای تهیه کوکوی گل کلم ابتدا باید گل کلم‌ها را به قطعات کوچک برش دهیم و آن ها را با آب و نمک روی حرارت قرار دهیم تا بپزند.

در کاسه ای تخم‌مرغ‌ ها را بشکنید و کمی نمک و فلفل  به آن ها اضافه کنید و خوب هم بزنید تا کف دار شوند. سپس زغفران را در کمی آب جوش بریزید تا رنگ باز کند. و جوش شیرین را هم در کمی آب سرد حل کنید.

همچنین ببینید : طرز تهیه کوکو سیب زمینی

طرز تهیه کوکوی گل کلم , دستور پخت کوکوی گل کلم هانی شف , کوکوی گل کلم با سیب زمینی

زعفران و جوش شیرین را به تخم مرغ ها اضافه کنید. پیاز داغ و گل‌کلم‌هایی که کاملا خنک شده‌اند را به تخم‌مرغ ها اضافه کنید و همه مواد را به خوبی مخلوط کنید.  در تابه ای مقداری روغن بریزید و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود.

بعد از اینکه روغن حسابی داغ شد مایه کوکو را یکجا در روغن بریزید و بگذارید تا سرخ شود. وقتی یک طرف کوکو پخت آن را برگردانید تا طرف دیگرش هم طلایی شود. کوکو را بعد از سرخ شدن برش دهید و با خیارشور و گوجه میل نمایید.

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی گل کلم مخصوص و خوشمزه