آموزش کامل و طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی بسیار مقوی و خوشمزه
آموزش کامل و طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی بسیار مقوی و خوشمزه
آموزش کامل و طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی بسیار مقوی و خوشمزه را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی :

لوبیای تازه ۲ فنجان
ذرت درشت ۲ خوشه
نمک پاک شده به میزان لازم
روغن بدون نمک به میزان لازم
فلفل سیاه به میزان لازم
سس غلیظ یا(سس بشامل) ۴/۱ فنجان
گوشت ران ریز شده ۴/۱ فنجان

آموزش کامل و طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی بسیار مقوی و خوشمزه

طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی :

با آموزش طرز تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک ذرت و لوبیا آمریکایی ابتدا باید لوبیا را درون یک ظرف بریزید و روی آن آب بگیرید. ۱ قاشق چای خوری نمک به لوبیا ها اضافه کرده و روی حرارت اجاق بگذارید تا بجوشد. لوبیا را خیلی سطحی از صافی رد کنید و اجازه دهید برای ۳۰ الی ۴۰ دقیقه بپزد تا زمانی که نرم شوند.

لوبیا های که تغییر شکل دادند را از داخل یک صافی جداگانه رد کنید. سپس پوست ذرت را بکنید برای پاک کردن نخ های ذرت از پارچه حوله ای آشپزخانه استفاده کرده و آن را به آرامی روی ذرت بکشید تا نخ های آن کنده شده و پاک شود. با استفاده از یک چاقوی تیز دانه های ذرت را از چوب آن جدا کنید.

تابه کناسبی انتخاب کنید و آن را روی اجاق گذاشته و کره را درون آن بریزید. زمانی که کره آب شد و حباب زد دانه های ذرت را درون تابه بریزید و برای ۱ الی ۲ دقیقه آن را با نمک و فلفل تفت بدهید. زمانی که خوب آنها را تفت دادید لوبیا را نیز اضافه کنید. برای ۱ دقیقه آن را هم بزنید تا خوب پخته شود. اکنون گوشت را به همراه سس به باقی مواد اضافه کنید و اجازه دهید خوراک با شعله کم خوب بپزد. در نهایت خوراک را درون ظرف مورد نظر کشیده و تزیین کنید و نوش جان کنید.