بهترین دوربین مداربسته آنالوگ با تکنولوژی BLC چیست ؟
بهترین دوربین مداربسته آنالوگ با تکنولوژی BLC چیست ؟
امروزه دوربین های مداربسته با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای انواع مختلفی از نظر ظاهری و کارایی می باشند که هرکدام از آنها برای بمنظور بکارگیری در یک محل خاصی تولید می شو.

امروزه دوربین های مداربسته با توجه به پیشرفت تکنولوژی دارای انواع مختلفی از نظر ظاهری و کارایی می باشند که هرکدام از آنها برای بمنظور بکارگیری در یک محل خاصی تولید می شود و با توجه به این همه تنوع بهتر است هنگام تهیه این دستگاه های نظارتی بصورت تکی یا پکیج دوربین های مداربسته ای را انتخاب کنیم که با نوع کاربرد ما مطابقت کامل را داشته باشد تا بعداً دچار مشکل نشویم و بهتر است با یک فرد با تجربه در این زمینه مشورتی داشته باشیم تا با آگاهی کامل دوربین مداربسته مورد نظر را تهیه کنیم.

یکی از مشکلاتی که هنگام تصویر برداری دوربین مداربسته در مکان های بسته با آن مواجه است میزان اختلاف سطح نوری محیط داخل نسبت به محیط بیرونی می باشد. بدین صورت در محیط داخلی میزان نور بحد متوسط و مورد نیاز کاربر می باشد اما بدلیل وجود پنجره و وجود نور زیاد در محیط بیرونی لنز دوربین مداربسته بصورت عادی قادر هماهنگ ساختن مقدار نوری دو قسمت تصویر نمی باشد و قسمت داخلی را که دارای نور کمتر است بصورت تاریک تصویر برداری می کند.

برای رفع این مشکل از تکنولوژی بنام BLC که مخفف (Back Light compensation) و بمعنی جبران خودکار نور پشتی می باشد استفاده می شود. در این روش دوربین مداربسته برای رفع این کم نوری در محیط داخل دریچه دیافراگم را باز می کند تا نور بیشتری را از محیط دریافت که با روش توانسته کم نوری محیط را حل کند اما اگر به تصویر بالا توجه کنید ، تنها بخش تاریک روشن نشده ، بلکه کل تصویر روشن شده ، که به حدی که قسمت پرنور آنقدر روشن شده است که دیگر جزئیات آن برای کاربر قابل رویت نمی باشد که این از معایب این تکنولوژی می باشد. اما در صورتیکه قسمت پر نور تصویر اهمیتی برای مشتری نداشته باشد این قابلیت می تواند کارایی خوبی برای کاربر داشته باشد.

استفاده تکنولوژی در دوربین های مداربسته آنالوگ

استفاده تکنولوژی در دوربین های مداربسته آنالوگ

دوربین های مداربسته آنالوگ از قدیمی ترین از قدیمی ترین نوع خانواده دوربین های مداربسته می باشند و بخاطر اینکه امکانات و کیفیت تصویر آنها پایین می باشند امروزه به نوعی کنار گذاشته شده اند و فقط برای مکان هایی که کاربران می خواهند با کمترین هزینه یک نظارت ساده بر محیط داشته باشند استفاده می شوند. اما با این وجود هنوز برخی از شرکت های تولید کننده روی فروش این نوع دوربین های مداربسته حساب باز کرده اند و امروزه شاهد قرار گرفتن برخی تکنولوژی های دوربین های مداربسته در دوربین های مداربسته آنالوگ می باشیم که تکنولوژی BLC یکی از آنها می باشد.

حال که از ویژگی تکنولوژی BLC با خبر شدیم ، برای مشتری این سؤال پیش می آید که این دوربین های مداتربسته را از کجا تهیه کنم که بغیر از کیفیت تصویر بالایی که ارائه می دهد دارای قیمت رقابتی بهمراه خدمات پس از فروش معتبر باشد ؟

در پاسخ به این سؤال ما به شما شرکت الکامپ را معرفی می کنیم که با انجام بیش از ۴۰۰۰ پروژه موفق و ۱۷ سال سابقه مفید در زمینه واردات ، مشاوره ، فروش و نصب دوربین های مداربسته همواره سعی بر این داشته تا دوربین مداربسته ای را تحویل مشتری دهد تا موارد مورد نظر مشتری مانند کیفیت تصویر، قیمت و خدمات پس از فروش معتبر مرتفع سازد تا مشتری یک خرید موفق را با مراجعه به شرکت الکامپ تجربه کند که تا امروز این شرکت در ارائه چنین خدمتی به مشتریان خود نسبت بقه رقباء پیشتاز بوده است.

همچنین بخوانید:  نکات مهم در خرید جهیزیه عروس

برند های دوربین مداربسته ای که شرکت الکامپ به مشتریان ارائه می دهد عبارتند از :

دوربین های مداربسته برند PELCOTECH

دوربین های مداربسته برند PELCOTECH

این بهترین برندی است که توسط شرکت الکامپ به مشتریان عرضه می شود و از خصوصیات بارز این دوربین مداربسته می توان به کیفیت تصویر فوق العاده این دوربین های مداربسته اشاره نمود که دلیل آن استفاده از حسگر و چیپست تصویر شرکت SONY می باشد که بخاطر این کیفیت شرکت الکامپ در ۸۰ درصد از پروژه هایی که امروز انجام داده از دوربین های مداربست برند PELCOTECH استفاده کرده است که تا آلآن جمع کثیری از مشتریان از کیفیت تصویر این دوربین های مداربسته رضایت کامل را داشته اند.

وجود قطعات با کیفیت در هردستگاهی بویژه دستگاه های الکترونیکی غیر از اینکه باعث بالارفتن راندمان دستگاه می شود ، باعث افزایش عمر مفید آن می شود که در دوربین های مداربسته برند PELCOTECH این قضیه صدق می کند و برای همین منظور شرکت الکامپ این دوربین های مداربسته را با ۵ سال ضمانت بی قید و شرط مورد پوشش قرار داده که تا الآن هیچ شرکتی چنین ضمانت طولانی مدتی را برای دوربین مداربسته ارائه نداده است.

دوربین های آنالوگ برند PELCOTECH با تکنولوژی BLC  عبارتند از :

دوربین های آنالوگ برند PELCOTECH با تکنولوژی BLC

در پایان با توجه به مطالب فوق به این نتیجه می رسیم که تکنولوژی BLC نوعی قابلیت است که در زمانیکه میزان سطح نور یک محیط مانند مکان بسته متفاوت باشد بکارگرفته می شود. بدین صورت که با باز کردن دریچه دیافراگم دوربین سعی در روشن کردن بخش تاریک تصویر را می کند اما این کار برای کل تصویر صورت می گیرد و در نتیجه قسمت پر نور تصویر آنقدر روشن می شود که جزئیات آن قابل رویت نمی باشد که در صورتیکه آن بخش بسیار پر نور تصویر برای کاربر اهمیت نداشته باشد می توان یک قابلیت مهم برای کاربر بحساب بیاید که امروز شاهد استفاده از این قابلیت دوربین های مداربسته آنالوگ هستیم که نمونه هایی از آنها را در این مقاله معرفی کردیم.

مشتریان گرامی در صورتیکه قصد خرید دوربین مداربسته از سوی شرکت الکامپ را دارند می توانند با شماره گیری ۰۲۱۸۸۵۵۲۷۶۶ بصورت تلفنی با کارشناسان شرکت مشاوره داشته باشند و برای خرید دوربین مدار بسته و  اطلاع از آدرس شرکت و دیگر محصولات آن می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت الکامپ به نشانی amniatcctv.com اطلاعات لازم را بدست آورند.

منبع :  فروشگاه خرید دوربین مداربسته شرکت الکامپ