آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سالاد نودل آسیایی به روش مخصوص
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سالاد نودل آسیایی به روش مخصوص
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سالاد نودل آسیایی به روش مخصوص را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید سبزیجات کدو را بصورت نودل خرد کنید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد نودل آسیایی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش تهیه سالاد ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد نودل آسیایی :

کدو سبز ۳ تا ۴ عدد
نمک نصف قاشق چایخوری
کاهو پیچ قرمز خرد شده یک و نیم فنجان
هویج بزرگ رنده شده ۱ عدد
فلفل دلمه قرمز خرد شده نصف یک فلفل
پیازچه به صورت اریب خرد شده ۲ عدد
گشنیز خرد شده نصف فنجان

مواد لازم برای تهیه سس :

سرکه برنج چاشنی دار شده یک سوم فنجان
روغن زیتون ۲ قاشق غذاخوری
روغن کنجد یک و نیم قاشق چایخوری
سیر خرد شده یک حبه
تکه های فلفل قرمز مقداری

طرز تهیه سالاد نودل آسیایی آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سالاد نودل آسیایی روش آماده سازی و طرز تهیه سالاد نودل آسیایی سالاد ساده

طرز تهیه سالاد نودل آسیایی :

با آموزش طرز تهیه سالاد نودل آسیایی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد نودل آسیایی ابتدا باید با استفاده از خرد کن رشته ای یا خرد کن های مخصوص سبزیجات کدو را بصورت نودل خرد کنید. با اندازه ۵ الی ۶ لیوان نودل کدو درست کنید. رود ها را دورن یک صافی بریزید و آن را روی یک کاسه قرار بدهید و روی آنها نمک بپاشید. اجازه دهید تا رطوبت نودل ها گرفته شود و در همین زمان می توانید به سراغ تهیه کردن سبزیجات سالاد بروید.

نودل های کدو را در یک کاسه بزرگ بریزید و کاهو ، هویج ، فلفل دلمه ، پیاز و گشنیز را به آن بیفزاید و مخلوط کنید. یک کاسه سایز متوسط انتخاب کرده و سرکه برنج را به همراه روغن زیتون ، روغن کنجد ، سیر و تکه های فلفل درون آن بریزید و مخلوط کنید. مواد سس را به خوبی با هم مخلوط کنید تا سس مورد نظرتان آماده شود و سپس آن را روی سالاد بریزید و به آرامی مخلوط کنید. این سالاد را باید بعد از تهیه سریع میل کنید.