راهنمای خرید لیست مورد نیاز وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر با قیمت
راهنمای خرید لیست مورد نیاز وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر با قیمت

راهنمای خرید لیست مورد نیاز وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر با قیمت یکی از چیزهای که واقعا میتواند هیجان انگیر و همراه با لذت باشید ، خرید سیسمونی نوزاد است که اگر بار اول است که پدر یا مادر می شوید میتوانند واقعا شما را گیج کند.در این مطلب از سایت نمکستان میخواهیم شما […]

راهنمای خرید لیست مورد نیاز وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر با قیمت

یکی از چیزهای که واقعا میتواند هیجان انگیر و همراه با لذت باشید ، خرید سیسمونی نوزاد است که اگر بار اول است که پدر یا مادر می شوید میتوانند واقعا شما را گیج کند.در این مطلب از سایت نمکستان میخواهیم شما را با وسایل ضروری سیسمونی کودک آشنا نماییم.

وقتی که پدر و مادر اولین کودک خود را به دنیا می آورند بسیار هیجان زده می باشند و چون تجربه ای در این مورد ندارند تا حدودی گیج می شوند.والدین ممکن است تجربه ای در خرید سیسمونی کودک نداشته باشند و همین باعث خرید وسایل اضافه و خرج های زیاد می شود.

سرویس خواب

قیمت حدودی: 18000000 تا 30000000

سرویس خواب نوزاد یکی از اولین وسایل مورد نیاز برای سیسمونی کودک می باشد.شما میتوانید برای کودک خود تخت نوزاد یا ننو را خریداری نمایید اما ما به شما پیشنهاد میکنیم تخت خریداری نمایید.قبل از اینکه به فروشگاه خرید تخت مراجعه نمایید بهتر است یه چند نکته توجه نمایید:

لازم نیست حتما تخت گران قیمت خریداری نمایید و این را مد نظر داشته باشید که هر چیز گران قیمتی استاندارد بهتری ندارد!

سعی کنید تختی را خریداری نمایید که نرده محافظ داشته باشد و فاصله هر نرده 5 الی 6 سانتی متر باشد که سر کودک در میان آن گیر نکند.به این نکته توجه فرمایید هرچه تعداد نرده ها به هم نزدیک تر باشد قیمت تخت نیز بالاتر می رود.

سعی کنید ملحفه و بالشت اضافی نخرید زیرا خواباندن نوزاد در تختی که ملحفه و بالش اضافی ندارد میتواند تا حدود 70 درصد از مرگ کودک در تخت بر اثر خفگی جلوگیری نماید.

از خرید بالش، تشک و ملحفه با جنس بافت های مصنوعی و نایلونی خودداری کنید و سعی نمایید جنس آنها از نوع الیفا طبیعی باشد.در این نوع الیاف هوا به سادگی رد و بدل می شود و به هیچ وجه به پوست کودک آسیب نمی رساند.

همچنین بخوانید:  علائم و عوارض «بلوغ زودرس» و روش های کنترل و درمان آن

یکی از چیزهای که معمولا با تخت خریداری می شود ، آویز بالای تخت نوزاد می باشد که خرید آن ضرروی نیست اما کمک شایانی به خواباندن کودک میکند و همچنین در زمانی که بیدار است میتواند او را سرگرم نمایید.سعی کنید اسباب بازی های که برای کودک تهیه میکنید در رنگ های مختلف باشد.

سعی کنید در هنگام خرید سیسمونی کودک بیشتر به رنگ های روشن و ملاییم همانند صورتی ، سبز ، آبی و زرد توجه نمایید و وسایل را با این رنگ ها تهیه فرمایید.

هنگامی که میخواهید کمد و بوفه سیسمونی کودک را تهیه نمایید بهتر است فقط به زیبایی توجه ننمایید و سعی کنید بیشتر به امنیت ان توجه کنید.

 

لباس سیسمونی

قیمت حدودی 700000 تا 6000000

والدین معمولا در خرید لباس برای کودک اسراف زیادی میکنند و لباس های که نیازی به آن ندارند را خریداری میکنند.برای مثال میتوان به این موضوع اشاره کرد که هر نوزاد در هر ماه که از تولدش میگذرد به سه دست لباس جدید نیاز دارد و خرید بیش از این سه دست فقط به شما ضرر مالی میزند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای هر ماه به اندازه همان ماه لباس تهیه کنید تا به شما ضرر مالی زده نشود.در هنگامی که باردار هستید و میخواهید برای کودک خود لباس سیسمونی تهیه کنید به این نکته توجه نمایید که فقط برای آن ماهی که کودک شما متولد می شود لباس تهیه کنید زیرا بعد از تولد فرزندتان و گذشت چند ماه با انبوهی از لباس های کوچک و بی مصرف مواجه خواهید شد.

سعی کنید لباس های تهیه نمایید که کودک شما را در برابر سرما حفظ کند و البته به اینکته توجه داشته باشید که این لباس ها به راحتی باز و بسته بشود.

پیشنهاد می شود از خرید لباس های که دکمه های درشت و ریز دارد خودداری شود.

راهنمای خرید لیست مورد نیاز وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر با قیمت