طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل بسیار خوشمزه
طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل بسیار خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل بسیار خوشمزه را در نمکستان بیاموزید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل :

نان حجمی یک عدد
پنیر چدار یا گودا ۱۰۰ گرم
ماست ساده ۴ قاشق غذاخوری
تخم خردل ۲ قاشق غذاخوری
سس ورچستر شایر (سس سنتی انگلیسی) یک قاشق غذاخوری
سس فلفل تند به میزان لازم
پیاز قرمز کوچک یک عدد
خیار متوسط یک عدد
هویج یک عدد
لیموترش یک عدد
روغن زیتون بکر ۲ قاشق غذاخوری
جعفری یک دسته کوچک
کاهو ۲۰۰ گرم
جوانه ۵۰ گرم
سرکه بالزامیک به میزان لازم
پنیر فتا ۱۰ گرم

مواد لازم سس جگر :

ژامبون ۲ ورقه
روغن زیتون به میزان لازم
جگر مرغ ۴۰۰ گرم
سرکه قرمز ۱۰۰ میلی لیتر
ماست  ۲ قاشق غذاخوری

طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل طرز تهیه سالاد جگر مرغ طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست جگر مرغ سالاد جگر مرغ آموزش تهیه سالاد جگر مرغ

طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل :

با آموزش طرز تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد جگر مرغ با نان ماست و خردل ابتدا باید نان را ورقه ورقه کنید و هر دو طرف آن را کمی گریل کنید. یک کاسه برداشته و پنیر چدار را درون آن رنده کنید و ماست ، خردل ، سس ورچستر و کمی سس فلفل به آن اضافه کنید و مخلوطشان کنید و روی نان ها بریزید.

دوباره نان ها را گریل کرده و در اجازه دهید در طبقه وسط فر برشته شوند. پیاز را به همراه هویچ و خیار ورقه ورقه کنید و درون ظرفی بریزید و سپس لیمو ، روغن زیتون ، نمک و فلفل به آن اضافه کنید و در آخر روی آن جعفری خرد شده بپاشید. تابه را روی گاز گذاشته و ۲ قاشق روغن درون آن بریزید تا داغ شود و سپس برای ۸ دقیقه ژامبون های خرد شده را به همراه جگر مرغ سرخ کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد برنج و سیب

نمک و فلفل را نیز اضافه کرده و سرکه هم بیفزاید. شعله را ملایم کنید و به اندازه ای جگر را بپزید تا سس غلیظ شود و بعد از روی شعلع بردارید و ماست را درون آن بریزید. برگ های کاهو را کرد کنید و با جوانه و پیاز به همراه خیار و هویج مخلوط کنید و سرکه بالزامیک را در آخر روی آن بریزید. در آخر پنیر فتا را خرد کنید و روی سالاد بریزید و نان های برشته را با سالاد و سس جگر نوش جان کنید.