آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات بسیار مقوی و خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات بسیار مقوی و خوشمزه

آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات بسیار مقوی و خوشمزه مکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم. برای مشاهده این آموزش آشپزی، این پست را دنبال کنید. مواد لازم سوپ مرغ و سبزیجات سینه مرغ ۱ عدد هویج ۶ عدد کرفس ۶ […]

آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات بسیار مقوی و خوشمزه

طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات

مکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم. برای مشاهده این آموزش آشپزی، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سوپ مرغ و سبزیجات

سینه مرغ۱ عدد
هویج۶ عدد
کرفس۶ شاخه
پیاز۲ عدد
برگ بو۲ عدد
سیر۲ حبه
موسیر۴ عدد
جعفری۵ شاخه
اسفناج۲۰۰ گرم
لیمو۱ عدد
کره۵۰ گرم
روغن زیتونبه میزان لازم
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات

با آموزش طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سوپ مرغ و سبزیجات خوشمزه ابتدا باید مرغ را همراه با ۱ عدد پیاز و ۲ هویج و ۲ عدد از کرفس ها ، برگ بو ، مقداری نمک و فلفل و مقداری آب داخل قابلمه ای روی حرارت قرار دهید تا مرغ پخته شود. حالا مشغول آماده کردن سوپ می شویم .پیاز را خرد کنید و داخل قابلمه بریزید و با کره و روغن زیتون تفت دهید تا پیاز نرم شود. هویج و کرفس را هم خرد کنید و به پیاز اضافه کنید و تفت دهید. سیر، موسیر و ساقه های خرد شده ی جعفری را هم به مواد اضافه کنید و حدود ۵ دقیقه تفت دهید تا نرم شوند ولی تغییر رنگ ندهند.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سوپ نخود فرنگی رژیمی خوشمزه و مجلسی

هنگامی که مرغ پخته شد، استخوان ها و تمامی تکه های مرغ را از داخل قابلمه بیرون بیاورید. سپس آب مرغ را از صافی رد کنید و به ترکیب سبزیجات داخل قابلمه اضافه کنید. حرارت را زیاد کنید تا آب به جوش بیاید.نمک و فلفل را هم به غذا اضافه کنید. اسفناج را پاک کنید و خرد کنید سپس در مرحله آخر به سوپ اضافه کنید. مقداری از آب لیموی تازه را داخل سوپ بریزید و سوپ را از روی حرارت بردارید. سوپ را در ظرف های مورد نظرتان بریزید و از تکه های مرغ روی آن ها قرار دهید سپس از جعفری خرد شده برای تزیین استفاده کنید.

آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ و سبزیجات بسیار مقوی و خوشمزه