آموزش طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا خوشمزه و خیلی ساده
آموزش طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا خوشمزه و خیلی ساده
آموزش کامل طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا خوشمزه و خیلی ساده را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سوپ مرغ با چیپس تورتیلا :

سینه مرغ (بدون استخوان) ۳ عدد
کنسرو ذرت ۱ عدد
گوجه فرنگی خرد شده نیم کیلو گرم
سس انچیلادا ۱ بسته
آب ۱.۵ فنجان
سس گوجه فرنگی ۲۰۰ گرم
سوپ آماده (سوپ مرغ) ۱ بسته
شیر ۲ فنجان
نمک و فلفل سیاه به میزان لازم
کنسرو لوبیا سیاه ۱ عدد

سوپ مرغ با چیپس تورتیلا سوپ مرغ با تورتیلا طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا سوپ مرغ و جو سوپ مرغ و قارچ سوپ مرغ برای نوزاد سوپ مرغ ساده سوپ مرغ با جو پرک

طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا :

با آموزش طرز تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سوپ مرغ با چیپس تورتیلا خوشمزه ابتدا باید داخل قابلمه سس انچیلادا را با آب و سس گوجه فرنگی خوب مخلوط کنید تا یکدست شوند.

سپس سوپ مرغ و شیر را به قابلمه اضافه کنید و هم بزنید تا صاف و یکنواخت شوند.سینه مرغ را داخل قابلمه قرار دهید سپس و لوبیا، ذرت و گوجه های خرد شده را روی مرغ قرار دهید. درب قابلمه را قرار دهیدی و حرارت را زاد نکید تا مواد پخته شوند.

بعد از اینکه مرغ پخته شد، آن را از قابلمه بیرون بیاورید و ریش ریش کنید سپس دوباره به قابلمه برگردانید و هم بزنید. نمک و فلفل غذا را اندازه کنید و ظرف را از روی حرارت بردارید. سوپ را در ظرف مورد نظر بکشید و با خامه ترش، پنیر چدار، لیمو، آووکادو یا چیپس تورتیلا سرو نمایید.