آموزش کامل طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو بسیار خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو بسیار خوشمزه

آموزش کامل طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو در خانه نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن یک خوراک مرغ بسیار خوشمزه ی خانگی با لیمو و سیر این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای […]

آموزش کامل طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو در خانه

خوراک مرغ با سیر و لیمو , طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو , پخت غذای خوراک مرغ با سیر و لیمو

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن یک خوراک مرغ بسیار خوشمزه ی خانگی با لیمو و سیر این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای خوراک مرغ با سیر و لیمو :

مرغ ۴۰۰ گرم
 سیر سه حبه
آب لیم وترش تازه دو قاشق غذاخوری
جعفری خرد شده به مقدار کافی
نمک به میزان لازم
فلفل به میزان لازم
روغن به میزان لازم

طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو :

می‌دونم که شما هم از خوردن انواع مرغ خسته شدین بنابراین سعی کردم با اضافه کردن سیر طعمی جدید به مرغ بدم به ویژه که آب لیمو تازه نیز علاوه بر خاصیت‌ های فراوان، عطر و مزه خاصی به این مرغ میده، ابتدا مرغ را با مقداری روغن داخل تابه ریخته و با حرارت کم تفت می‌دهیم. سیرها را له کرده همراه با جعفری خرد شده،

آب لیمو ترش، نمک و فلفل به مرغ‌ ها اضافه کرده سه قاشق غذاخوری آب افزوده حرارت را ملایم می‌کنیم تا کاملا آب آن بخار شده و مرغ‌ ها به روغن بیفتد. حالا غذا آماده سرو کردن می‌باشد.

نکته : این غذا را می‌توانید با سالاد کاهو بسیار ریز همراه با روغن زیتون و آب لیمو و همچنین با لوبیا سبز آب‌پز شده سرو نمایید.

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو خوشمزه

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خوراک مرغ با سیر و لیمو خوشمزه

منبع : نمکستان