آموزش کامل طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی و لذیذ
آموزش کامل طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی و لذیذ
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی و لذیذ را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خوراک سبزیجات به سبک چینی :

فیله مرغ ۴۰۰ گرم
فلفل دلمه ای ۱ عدد
پیاز ۲ عدد
هویج ۲ عدد
کدو ۲ عدد
قارچ ۵۰۰ گرم
سویا سس ۶ قاشق غذا خوری
روغن زیتون ۲ قاشق غذا خوری
کنجد ۲ قاشق غذا خوری
نودل ۴ بسته

خوراک سبزیجات چینی خوراک سبزیجات چینی با نودل دستور پخت خوراک سبزیجات چینی طرز تهیه خوراک سبزیجات چینی طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی

طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی :

با آموزش طرز تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک سبزیجات به سبک چینی ابتدا باید فیله مرغ و تمام سبزیجات موجود در دستور تهیه را به صورت خلالی خرد کنید.

یک قابلمه مناسب روی حرارت بالا قرار دهید و  تا حسابی داغ شود و بعد فیله مرغ و هویج را برای ۲ الی ۳ دقیقه با روغن زیتون تفت بدهید. بعد از تفت دادن مواد بالا به ترتیب ، پیاز ، فلفل دلمه ، کدو و قارچ را نیز اضافه کنید و کم کم سس سویا را نیز اضافه کنید.

اجازه دهید تا خوراک برای ۱۵ دقیقه روی حرارت اجاق بماند تا کاملا پخته و آماده شود. توجه کنید که این خوراک برای آماده شن نیز به زمان زیادی ندارد. اگر تمایل داشته باشید می توانید بعد از اینکه نودل را جوشاندین و پخته شد آبکش کنید ودرون ظرف مورد نظرتان بریزید و سبزیجات را روی نودل بریزید و در آخر کمی کنجد هم روی خوراکتان بریزید و نوش جان کنید.