آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به
آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکوی به را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی به در منزل این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای طبخ کوکوی به : به متوسط ۲ عدد تخم مرغ ۳ عدد آرد برنج ۲ قاشق سوپخوری […]

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

کوکو به , طرز پخت کوکوی به, کوکوی به برای گیاهخواران

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکوی به را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی به در منزل این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای طبخ کوکوی به :

به متوسط۲ عدد
تخم مرغ۳ عدد
آرد برنج۲ قاشق سوپخوری
زعفران محلول در آب۱ قاشق سوپخوری
نمکبه میزان لازم
شکر۱ قاشق سوپخوری
مقدار مواد بالا برای سه نفر کافی می باشد

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

طرز تهیه کوکوی به :

ابتدا به ها را بشویید و سپس آنها را پوست بگیرید. در یک کاسه مناسب به ها را با رنده درشت، رنده کنید. حال تخم مرغ ها را اضافه کرده و آنها را خوب با به های رنده شده مخلوط کنید. در این زمان زعفران محلول در آب را همراه با شکر و آرد برنج به مواد اضافه کرده و خوب هم بزنید تا مواد کاملا با هم مخلوط شوند. کمی نمک هم بزنید.

مواد را خوب هم بزنید تا مایه کوکو آماده شود. در یک تابه مناسب مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود. حالا مایه کوکو را یکباره داخل تابه بریزید و پخش کنید. در تابه را بگذارید و صبر کنید تا کوکو خودش را بگیرد، سپس آن را برش بزنید و به آرامی برش ها را برگردانید. بعد از آنکه کوکو آماده شد، آنها را از داخل تابه درآورید و سرو کنید.

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

نکاتی برای پخت کوکوی به :

مقدار شکر داخل این کوکو بسته به ذائقه‌تان دارد. می‌توانید مقدارش را کمتر یا زیادتر کنید. این کوکو را در فر هم می توانید درست کنید به این ترتیب مقدار روغن کمتری استفاده شده و برای آن دسته از افرادی که رژیم لاغری دارند مناسب تر خواهد بود. دقت کنید که حرارت تابه باید کم باشد، چون به زود می‌سوزد.

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به در منزل

منبع : نمکستان