آموزش کامل طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی بسیار خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی بسیار خوشمزه

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی سیب زمینی و اسفناج در منزل نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی سیب زمینی و اسفناج بسیار خوشمزه ی خانگی این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای کوکو اسفناج با سیب زمینی : […]

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی سیب زمینی و اسفناج در منزل

کوکو اسفناج و سیب زمینی , طرز تهیه کوکو اسفناج , پخت غذای کوکو اسفناج

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی سیب زمینی و اسفناج بسیار خوشمزه ی خانگی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای کوکو اسفناج با سیب زمینی :

اسفناج ۳۰۰ گرم
سیب زمینی دو عدد متوسط
پیاز ۱ عدد متوسط
تخم مرغ ۵ عدد
نمک به مقدار لازم
زردچوبه به مقدار لازم
فلفل به مقدار لازم
روغن مایع به اندازه ای که کف تابه را بگیرد حدود ۴ یا ۵ قاشق غذاخوری

طرز تهیه کوکو سیب زمینی و اسفناج :

اسفناج را که خوب شستیم با سیب زمینی و پیاز چرخ می کنیم تا کاملن له و یکدست شود. نمک و زردچوبه و فلفل را اضافه کرده و تخم مرغ ها را به آن اضافه می کنیم و خوب هم می زنیم. روغن را در تابه ریخته می گذاریم کمی داغ شود و سپس مایه کوکو را داخل روغن می ریزیم و با حرارت ملایم می گذاریم پخته شود.

برای برگرداندن کوکو که روی آن هم پخته شود می توانیم کوکو را کامل در سینی برگردانیم و دوباره در تابه بگذاریم ولی راحت تر این است که کوکو را به چهار قسمت برش بزنیم و آنها را برگردانیم.کوکو را می توانید با بورانی اسفناج بخورید که خیلی خوشمزه می شود.

طرز تهیه کوکو اسفناج و سیب زمینی به صورت مرحله به مرحله

طرز تهیه کوکو اسفناج و سیب زمینی به صورت مرحله به مرحله

منبع: نمکستان