آموزش کامل طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی بسیار خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی بسیار خوشمزه

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی سیب زمینی و اسفناج در منزل نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی سیب زمینی و اسفناج بسیار خوشمزه ی خانگی این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای کوکو اسفناج با سیب زمینی : […]

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی سیب زمینی و اسفناج در منزل

کوکو اسفناج و سیب زمینی , طرز تهیه کوکو اسفناج , پخت غذای کوکو اسفناج

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوکو اسفناج با سیب زمینی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن کوکوی سیب زمینی و اسفناج بسیار خوشمزه ی خانگی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای کوکو اسفناج با سیب زمینی :

اسفناج۳۰۰ گرم
سیب زمینیدو عدد متوسط
پیاز۱ عدد متوسط
تخم مرغ۵ عدد
نمکبه مقدار لازم
زردچوبهبه مقدار لازم
فلفلبه مقدار لازم
روغن مایع به اندازه ای که کف تابه را بگیردحدود ۴ یا ۵ قاشق غذاخوری

طرز تهیه کوکو سیب زمینی و اسفناج :

اسفناج را که خوب شستیم با سیب زمینی و پیاز چرخ می کنیم تا کاملن له و یکدست شود. نمک و زردچوبه و فلفل را اضافه کرده و تخم مرغ ها را به آن اضافه می کنیم و خوب هم می زنیم. روغن را در تابه ریخته می گذاریم کمی داغ شود و سپس مایه کوکو را داخل روغن می ریزیم و با حرارت ملایم می گذاریم پخته شود.

برای برگرداندن کوکو که روی آن هم پخته شود می توانیم کوکو را کامل در سینی برگردانیم و دوباره در تابه بگذاریم ولی راحت تر این است که کوکو را به چهار قسمت برش بزنیم و آنها را برگردانیم.کوکو را می توانید با بورانی اسفناج بخورید که خیلی خوشمزه می شود.

طرز تهیه کوکو اسفناج و سیب زمینی به صورت مرحله به مرحله

طرز تهیه کوکو اسفناج و سیب زمینی به صورت مرحله به مرحله

منبع: نمکستان