درآمدزایی با دستگاه جوجه کشی دماوند
درآمدزایی با دستگاه جوجه کشی دماوند
دستگاه جوجه ‌کشی، می ‌تواند فرصت‌ شغلی بسیار مناسبی را برای اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. ایده ‌های خوبی که پیاده ‌سازی آنها کار چندان سختی نیست، همواره می ‌توانند حتی در سخت ‌ترین شرایط اقتصادی، منشأ ایجاد تغییرات مثبت باشند.

دستگاه جوجه ‌کشی، می ‌تواند فرصت‌ شغلی بسیار مناسبی را برای اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. ایده ‌های خوبی که پیاده ‌سازی آنها کار چندان سختی نیست، همواره می ‌توانند حتی در سخت ‌ترین شرایط اقتصادی، منشأ ایجاد تغییرات مثبت باشند. در روزهایی که اقتصاد کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و همین‌طور تشدید تحریم ‌های بین ‌المللی، شرایطی سخت ‌تر از همیشه را تجربه می ‌کند و شاخص‌ های منفی اقتصادی مثل بیکاری، بیش از همیشه خودنمایی می‌ کنند، جوجه ‌کشی می ‌تواند راهکاری مؤثر برای برون‌ رفت بسیاری از اقشار جامعه از این تنگنا باشد.

خرید دستگاه جوجه ‌کشی و ورود به این حوزه، حالا به یکی از گزینه ‌های جذاب شغلی تبدیل شده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. البته حرفه جوجه ‌کشی، چند سالی می‌شود که استقبال فزاینده‌ ای را تجربه می‌ کند اما همان‌طور که گفتیم، افزایش محدودیت ‌ها و چالش‌ های اقتصادی، باعث شده که این استقبال، روند افزایشی معناداری به خود بگیرد. حالا مدتی می‌ شود که بسیاری از خانواده‌ها از طریق خرید دستگاه جوجه ‌کشی و راه ‌اندازی یک کسب ‌و کار خانگی، توانسته‌ اند ضمن ایفای نقش سازنده در اقتصاد کشور، یک منبع درآمد قابل ‌اتکا برای خودشان ایجاد کنند. هرچند نرخ اشتغال به جوجه ‌کشی در استان ‌های مختلف، متفاوت است اما آمارها نشان می‌ دهند که میزان ورود به این حرفه در سال ‌های اخیر، در همه استان‌ های کشور، قابل‌ توجه و چشمگیر است.

بخش عمده ‌ای از افرادی که به صنعت جوجه ‌کشی وارد شده‌ اند، بانوان هستند. درواقع جوجه‌ کشی به ‌عنوان یک شغل، برای بانوان ایرانی که بسیاری از آنها بنا به دلایل فرهنگی، برای اشتغال در خارج از خانه با محدودیت مواجه هستند، فرصتی طلایی محسوب می‌ شود. زیرا آنها توانسته ‌اند به‌ سادگی و از طریق خرید یک دستگاه جوجه‌ کشی خانگی کوچک، به تولید جوجه یک ‌روزه پرداخته و از طریق فروش جوجه‌ ها، کسب درآمد کنند. کاری آسان و پرسود که می‌ توان آن را در خانه انجام داده و علاوه بر ایجاد یک منبع درآمد، از زمان در دسترس، بهتر استفاده کرد.

سرمایه مورد نیاز و سود جوجه کشی

جوجه ‌کشی با دستگاه از نظر سرمایه‌ گذاری و شاخص ‌های سودآوری هم کشش و جذابیت زیادی دارد و همین ویژگی، سرمایه‌ های خرد و کلان را به‌ سوی این صنعت می‌ کشاند. سود خالص حاصل از تولید هر جوجه، بالاست و طبعاً تعداد جوجه ‌های بیشتر، سود بیشتری را عاید تولید کننده می ‌کند. خوشبختانه برای تولید جوجه با دستگاه جوجه‌ کشی، الزاماً نیازی به سرمایه‌ گذاری‌های عظیم نیست. جوجه‌ کشی برای افرادی که سرمایه اندکی دارند و در جستجوی یک طرح کسب ‌و کار کم‌ ریسک و پرسود هستند، می ‌تواند یکی از بهترین گزینه ‌های ممکن باشد. زیرا حتی با دو میلیون تومان هم می ‌توان، نسبت به خرید دستگاه جوجه‌ کشی اقدام نموده و فرایند تولید جوجه را آغاز کرد. البته دستگاه‌ های جوجه‌ کشی، ظرفیت‌ های مختلفی مثل ۸۴ عددی، ۱۲۶ عددی، ۲۱۰ عددی، ۹۲۴ عددی و حتی بیشتر دارند و امکانات و قابلیت دستگاه‌ ها هم با یکدیگر متفاوت است. با این‌ حال بد نیست بدانید که حتی خرید دستگاه جوجه‌ کشی با ظرفیت ۹۲۴ عددی هم به سرمایه‌ ای کمتر از ۹ میلیون تومان نیاز دارد. چنین رقمی در مقایسه با سرمایه ‌گذاری‌ های مورد نیاز برای آغاز بسیاری از کسب‌و کارهای دیگر، واقعاً ناچیز است.

همچنین بخوانید:  سنسورهای حرارتی RTD

سرمایه مورد نیاز و سود جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه ‌کشی، می ‌تواند آغاز یک ماجراجویی اقتصادی پرسود و در عین ‌حال لذت‌ بخش باشد که به سرمایه اولیه زیادی نیاز نداشته و سریع و ساده می ‌توان آن را اجرایی کرد. با این ‌حال در خرید دستگاه جوجه ‌کشی، باید سنجیده عمل کنید. نوع جوجه پرورشی، ظرفیت دستگاه جوجه‌ کشی و برخی موضوعات دیگر، از مواردی هستند که باید پیش از آغاز کار و تهیه دستگاه، درباره آنها اطلاعات کافی کسب کنید.

در این راستا، شرکت بلدرچین دماوند، نامی شناخته ‌شده، معتبر و مطمئن است که علاوه بر ارائه خدمات مشاوره‌ ای ارزشمند درباره جوجه‌ کشی با دستگاه، انواع تجهیزات جوجه ‌کشی و لوازم جانبی آنها را با قیمتی مناسب به شما عرضه می ‌کند. شروع کار جوجه‌ کشی با محصولات و خدمات شرکت دماوند، تضمینی بر موفقیت شما در این مسیر جذاب تجاری خواهد بود.