آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی
آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی

آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه دسر یاقوتی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش تهیه دسر و نحوه ی درست کردن دسر یاقوتی بسیار خوشمزه و مناسب برای مهمانی و همچنین شب یلدا این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای دسر یاقوتی : ژله آلوورا یک بسته خامه صبحانه […]

آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی

دسر یاقوتی , طرز تهیه دسر یاقوتی , پخت غذای دسر یاقوتی

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه دسر یاقوتی را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش تهیه دسر و نحوه ی درست کردن دسر یاقوتی بسیار خوشمزه و مناسب برای مهمانی و همچنین شب یلدا این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای دسر یاقوتی :

ژله آلوورایک بسته
خامه صبحانه۱۰۰ گرم
ژله اناریک بسته
انار دون شدهیک عدد

طرز تهیه دسر یاقوتی :

ابتدا ژله آلوورا رو با یک و نیم پیمانه آبجوش هم می زنیم تا کاملا حل بشه. دونه های انار رو در قالب مورد نظر  می ریزیم. نصف ژله آلوورا رو به آرامی و با قاشق در قالب می ریزیم. بعد در یخچال قرار می دیم تا ببنده. ۵۰ گرم خامه رو با ویسک می زنیم. بعد با قاشق و کم کم نصف دیگه ژله آلوورا رو داخل خامه می ریزیم.

بعد از بسته شدن لایه اول روی اون می ریزیم و در یخچال قرار می دیم تا ببنده. بعد ژله انار رو با یک و نیم پیمانه آبجوش مجددا هم می زنیم. همانند لایه دوم ۵۰ گرم خامه رو هم می زنیم و سپس با قاشق آروم آروم ژله انار رو داخلش می ریزیم و هم می زنیم. سپس روی لایه دوم می ریزیم. بعد از اینکه دسر کامل بست، دور دسر رو با چاقو از قالب جدا کرده و قالب رو داخل آب گرم قرار می دهیم و در سینی برمی گردونیم و به اندازه های مورد نظر برش می دهیم.

آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی

آموزش کامل طرز تهیه دسر یاقوتی

منبع : نمکستان