آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه قارچ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم دلمه قارچ گوشت چرخ کرده 350 گرم قارچ درشت 15 […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه   سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه قارچ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.   مواد لازم دلمه قارچ گوشت چرخ کرده  	350 گرم قارچ درشت  	15 عدد جعفری خرد شده  	3 قاشق غذا خوری پیاز	1 عدد رب گوجه فرنگی 	1 قاشق غذا خوری نمک	به میزان لازم پنیر پیتزا 	به میزان لازم فلفل سیاه و زردچوبه  	به میزان لازم طرز تهیه دلمه قارچ  برای تهیه دلمه قارچ خوشمزه ابتدا باید پیاز رانگینی خرد کنید و در مقدار کمی روغن تفت دهید تا پیاز طلایی و نرم شود.سپس گوشت چرخ کرده را به پیاز اضافه کنید و تفت دهید تا گوشت بپزد و تغییر رنگ دهد.  نمک و فلفل و زردچوبه را هم به گوشت بزنید تا گوشت مزه دار شود.مقدار خیلی کم در حد نصف استکان آب روی گوشت بریزید تا مواد بپزند.وقتی آب گوشت بخار شد رب گوجه فرنگی را اضافه کنید و تفت دهید تا خامی رب گرفته شود.جعفری خرد شده را هم به مواد اضافه کنید و تفت دهید.قارچ ها را بشورید و کلاهک آن را جدا کنید و داخلش را با گوشت پر کنید.کف ظرف پیرکسی را چرب کرده و قارچ ها را روی آن بچینید و روی قارچ ها پنیر پیتزا بریزید.ظرف را در فر به مدت ده دقیقه بگذارید تا پنیر آب شده و طلایی شود.   آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه قارچ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم دلمه قارچ

گوشت چرخ کرده 350 گرم
قارچ درشت 15 عدد
جعفری خرد شده 3 قاشق غذا خوری
پیاز 1 عدد
رب گوجه فرنگی 1 قاشق غذا خوری
نمک به میزان لازم
پنیر پیتزا به میزان لازم
فلفل سیاه و زردچوبه به میزان لازم

طرز تهیه دلمه قارچ

برای تهیه دلمه قارچ خوشمزه ابتدا باید پیاز رانگینی خرد کنید و در مقدار کمی روغن تفت دهید تا پیاز طلایی و نرم شود.سپس گوشت چرخ کرده را به پیاز اضافه کنید و تفت دهید تا گوشت بپزد و تغییر رنگ دهد.

نمک و فلفل و زردچوبه را هم به گوشت بزنید تا گوشت مزه دار شود.مقدار خیلی کم در حد نصف استکان آب روی گوشت بریزید تا مواد بپزند.وقتی آب گوشت بخار شد رب گوجه فرنگی را اضافه کنید و تفت دهید تا خامی رب گرفته شود.جعفری خرد شده را هم به مواد اضافه کنید و تفت دهید.قارچ ها را بشورید و کلاهک آن را جدا کنید و داخلش را با گوشت پر کنید.کف ظرف پیرکسی را چرب کرده و قارچ ها را روی آن بچینید و روی قارچ ها پنیر پیتزا بریزید.ظرف را در فر به مدت ده دقیقه بگذارید تا پنیر آب شده و طلایی شود.

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه دلمه قارچ با گوشت چرخ کرده خوشمزه