دستور و طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوش طعم و عالی
دستور و طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوش طعم و عالی

دستور و طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوش طعم و عالی سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم دلمه قارچ […]

دستور و طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوش طعم و عالی

طرز تهیه دلمه سیب زمینی پخته غذا با قارچ و مرغ خوراک مرغ و قارچ و سیب زمینی کوکو سیب زمینی و قارچ غذا با قارچ و سیب زمینی و پنیر پیتزا قارچ و سیب زمینی سرخ کرده طرز تهیه دلمه سیب زمینی بدون فر خوراک مرغ و قارچ و فلفل دلمه

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی

سیب زمینییک کیلوگرم
سینه یا فیله مرغ250 گرم
قارچ200 گرم
پیاز داغنصف پیمانه
فلفل دلمه اینصف یک عدد
جعفری خرد شدهیک چهارم پیمانه
تخم مرغسه عدد
نمک، فلفل، ادویه و آرد سوخاریبه میزان لازم
رب گوجه فرنگییک قاشق غذاخوری
پنیر پیتزابه میزان لازم

طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی

برای تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوشمزه ابتدا سیب‌ زمینی‌ها را بپزید.پوست آن ها را بکنید و بعد از اینکه کمی خنک شدند آن ها را رنده کنید.یک عدد تخم‌مرغ را به همراه کمی نمک، فلفل و ادویه به سیب‌زمینی افزوده و مواد را ورز دهید و کنار قرار دهید.سینه مرغ را بشورید و بعد از اینکه آبش رفت به صورت نگینی خرد کنید و به همراه پیازداغ کمی تفت دهید تا بپزد قارچ ها را نگینی خرد کنید و با ادویهبه مرغ و پیاز اضافه کنید.فلفل دلمه‌ای و رب گوجه‌فرنگی را نیز به مواد افزوده، کاملا مواد را هم زده تا مخلوط شوند.تابه را از روی حرارت بردارید و سپس جعفری را به مواد اضافه کرده و هم می‌زنیم.

از مخلوط سیب‌زمینی که رنده کرده بودید و تخم مرغ زده بودید به اندازه یک توپ کوچک بردارید و در کف دستتان پهن کنید.سپس از مخلوط مرغ و قارچ یک قاشق بردارید و در وسط سیب زمینی قرار دهید، کمی پنیر پیتزا روی مواد ریخته و دلمه را جمع می‌کنیم تا مواد میانی مشخص نباشد.در یک کاسه کنار دستتان آرد سوخاری بریزید و در کاسه ای دیگر دو عدد تخم مرغ را بشکنید و مخلوط کنید.بعد دلمه ها را ابتدا داخل آرد بزنید و سپس داخل تخم مرغ فرو کنید و مجددا داخل آرد بغلطانید.دلمه ها را داخل روغن داغ بیندازید تا سرخ شوند.

همچنین بخوانید:  آموزش طرز تهیه «کروسان چیزبرگر» بسیار خوشمزه در منزل

دستور و طرز تهیه دلمه قارچ با مرغ و سیب زمینی خوش طعم و عالی