آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد تخم مرغ با پیازچه و کرفس
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد تخم مرغ با پیازچه و کرفس
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد تخم مرغ با پیازچه و کرفس

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد تخم مرغ با پیازچه و کرفس خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش طرز تهیه سالاد این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد تخم مرغ :

پیازچهیک چهارم فنجان
کرفس خرد شدهنصف فنجان
فلفل دلمه قرمز خرد شدهنصف فنجان
خردل۳ قاشق غذاخوری
سس مایونزیک سوم فنجان
سرکه۱ قاشق غذاخوری
سس تندکمی
پاپریکایک چهارم قاشق چایخوری
نمک و فلفل سیاهبه مقدار لازم
تخم مرغ پخته۱۲ عدد

سالاد تخم مرغ طرز تهیه سالاد تخم مرغ غذای فوری برای شام طرز تهیه سالاد تخم مرغ با پیازچه سالاد تخم مرغ با پیازچه و کرفس آموزش سالاد تخم مرغ رژیمی

نکات مهم سالاد تخم مرغ :

سعی کنید تمام مراحل را طبق آموزش فوق به درستی انجام دهید و همینطور این تعداد تخم مرغ برای تهیه سالاد برای ۴ تا ۶ نفر می باشد. شما میتوانید به نسبت تعداد نفر مقادیر مواد تشکیل دهنده را تغییر دهید.

طرز تهیه سالاد تخم مرغ :

با آموزش طرز تهیه سالاد تخم مرغ از سری آموزش های تهیه سالاد سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد تخم مرغ ابتدا باید تخم مرغ ها داخل آبجوش قرار دهید تا پخته شوند.پوست آن ها را بگیرید و به صورت درشت در ظرفی خردشان کنید. پیازچه، کرفس و فلفل دلمه را هم به تخم مرغ اضافه کنید.

در ظرفی دیگر سس مایونز، خردل، سرکه و سس تند را با هم مخلوط کنید و بعد این سس را به سالاد اضافه کرده و هم بزنید. در آخر هم پاپریکا، نمک و فلفل سیاه را اضافه کنید. ظرف سالاد را برای ۱ ساعت داخل یخچال قرار دهید تا خنک شود و بعد سرو کنید.