عکس و بیوگرافی احسان علیخانی + همسرش ، خانواده‌اش و فرزند طلاق
عکس و بیوگرافی احسان علیخانی + همسرش ، خانواده‌اش و فرزند طلاق
احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.

نمکستان: احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.

خانواده احسان علیخانی :

احسان علیخانی در یک خانواده ۶ نفره متولد شد. وی دو خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد و خود فرزند آخر خانواده می باشد. مادرش پرستار بوده و اکنون بازنشست استخواهر و برادرها همگی ازدواج کرده اند و مادرش بهترین دوستش است. احسان عیلخانی در یکی از روزهای برنامه ماه عسل به مجری گری خودش اعلام کرد که فرزند طلاق است این در صورتیست که وی هرگز دوست ندارد از زندگی شخصی خود بگوید اما برای قانع کردن یکی از مهمان ها ترجیح داد این واقعیت را بیان کند.

رضا حسنی خو برادر ناتنی احسان علیخانیست و انتشار این خبر جنجال به پا کرد. رضا حسنی خو حراست سابق وزارت ورزش به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شده بود که پس از انتشار خبر برادر بودنش با احسان مجبور شد استعفا دهد.

عکس های احسان علیخانی

همسر احسان علیخانی :

در مورد همسر و ازدواج احسان علیخانی همیشه شایعاتی در رسانه های مجازی منتشر می شود اما در حال حاضر وی ازدواج نکرده و مجرد است و تمامی شایعات کذب می باشد.

عکس احسان علیخانی

صفحه اینستاگرام احسان علیخانی :

احسان علیخانی بارها در تلویزیون اعلام کرد که در دنیای مجازی هیچ گونه فعالیتی ندارد.

سابقه فعالیت احسان علیخانی :

احسان علیخانی قبل از فعالیت در تلویزیون در دوره مدرسه فوتبال بازی می کرد و عضو تیم نوجوانان پرسپولیس بود. وی به طور جدی به این حرفه علاقه داشت اما به دلیل شکستگی پا دیگر نتوانست ادامه دهد و ورزش فوتسال و تنیس را دنبال کرد. وی از سال ۱۳۷۹ به دنیای تصویر رفت و به عنوان دستیار کارگردان فعالیت می کرد. علیخانی در یک سریال به نام پرونده های مجهول ساخته جمال شورجه بازی کرد که خود درباره نقش خود می گوید: نقش خیلی بدی داشتم و در پارک نقش اول‌های سریال را معتاد می‌کردم.

احسان علیخانی برای اولین بار با اجرای جواد یحیوی به مجری گری علاقه مند شد و به جای بازیگری مجری تلویزیون بودن را ترجیح داد. وی از سال ۱۳۸۰ به عنوان مجری در قاب تلویزیون دیده شد . با شروع برنامه ماه عسل از سال ۱۳۸۷ به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی چهره اش بیش از پیش شناخته شد و این برنامه مورد استقبال مردم قرار گرفت. برنامه ماه عسل هر سال در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود. در این سال ها دو بار مجری این برنامه تغییر کرد اما با تغییر مجری همیشه مخاطبین اعتراض کردند و باعث شد که علیخانی مجدد به این برنامه بازگردد.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های جدید جنیفر لوپز بازیگر و خواننده هالیوودی

عکس های احسان علیخانی

احسان علیخانی در برنامه عصر جدید :

مجموعه برنامه “عصر جدید” با موضوع استعدادیابی در حوزه‌های ورزشی، سرگرمی و هنری با اجرای احسان علیخانی در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای  از شبکه سه سیما پخش می شود. علیخانی در مورد حضورش در این برنامه گفت : نقش من در این برنامه بیشتر شبیه یک میزبان است. خودم علاقمند بودم پشت صحنه کارگردانی می کردم با شناختی که از گروه دارم خیلی کار سختی را پیش رو داریم .البته اعتراف می‌کنم این برنامه یکی از سخت ترین کارهایی است که در طول عمرم ساختم شاید به ظاهر ساده به نظر بیاد.

عکس احسان علیخانی

علایق احسان علیخانی :

احسان علیخانی اهل شعر است و از بین شعرا حافظ را دوست دارد. وی عاشق شبکه سه است و روی این شبکه تعصب خاصی دارد. پرویز پرستویی و رضا کیانیان از بازیگران مورد علاقه اش هستند.

احسان علیخانی , بیوگرافی احسان علیخانی , عکس احسان علیخانی و همسرش , hpshk ugdohkd

احسان علیخانی در کودکی :

احسان علیخانی با انتشار این تصویر نوشت : سلام به رویِ ماهِ همه شما رفقایِ عزیز… ممنون برای محبت و پیغام هایِ پُر مِهرِ شما، من هنوز کودکم، چون هنوز در دنیا بازی میکنم ، تماشا میکنم ،شیطنت میکنم ، میخندم، لج میکنم، گریه میکنم، حسادت میکنم ، قهر میکنم، میبخشم ، آشتی میکنم ،خودم رو به خواب میزنم، میترسم، میجنگم ،خودم رو پنهان میکنم، زمین میخورم و زمین میخورم، بلند میشوم با گریه و در رویاهایم پرواز میکنم که خود را قهرمان خودم ببینم، من هنوز کودکم با این تفاوت که امروز به اندازه کودکی با خودم و دنیا صادق نیستم، در کودکی من فاتح دنیا بودم و امروز دنیا فاتح من ،،، دلم برای خودم تنگ شده است برای تمام حماقتهای کودکی کیستی؟! که من اینگونه به جِد ، در دیار ِرویاهای خویش، با تو دِرنگ میکنم.

احسان علیخانی,بیوگرافی احسان علیخانی,عکس های جدید احسان علیخانی

عکس های جدید و دیده نشده احسان علیخانی

رامبد جوان و احسان علیخانی

رامبد جوان و احسان علیخانی

احسان علیخانی و بیوگرافی

احسان علیخانی و بیوگرافی کامل به همراه مصاحبه

زندگینامه احسان علیخانی و عکس جدید

زندگینامه احسان علیخانی و عکس جدید

عکس های احسان علیخانی

زندگینامه و عکس های جدید از احسان علیخانی

عکس های احسان علیخانی

عکس های احسان علیخانی به همراه بیوگرافی کامل این مجری توانمند

بیوگرافی احسان علیخانی و عکس های جدید

بیوگرافی احسان علیخانی و عکس های جدید

احسان علیخانی

زندگینامه احسان علیخانی

زندگینامه و عکس های دیده نشده احسان علیخانی

زندگینامه و عکس های دیده نشده احسان علیخانی

احسان علیخانی , بیوگرافی احسان علیخانی , اینستاگرام احسان علیخانی , همسر احسان علیخانی

عکس مادر احسان علیخانی

احسان علیخانی در کودکی , همسر احسان علیخانی , عکس احسان علیخانی و همسرش

عکس کودکی احسان علیخانی

رضا حسنی‌ خو برادر احسان علیخانی,داداش احسان علیخانی,احسان علیخانی و همسرش

عکس رضا حسنی‌ خو برادر احسان علیخانی

احسان علیخانی , بیوگرافی احسان علیخانی , عکس احسان علیخانی

عکس های جدید احسان علیخانی + بیوگرافی احسان علیخانی و همسرش