الایت پس پابجی موبایل چیست؟ + نحوه خرید
الایت پس پابجی موبایل چیست؟ + نحوه خرید
با افزایش جذابیت بازی‌های ویدئویی دنیای دیجیتالی، کاربران به دنبال شرکت در تمامی مسابقات و دسترسی پیدا کردن به تمامی قابلیت‌ها هستند؛ چراکه با این کار می‌توانند لذت تجربه حضور در این مسابقات را دوچندان کرده و شانس پیروزی خود را افزایش دهند

با افزایش جذابیت بازی‌های ویدئویی دنیای دیجیتالی، کاربران به دنبال شرکت در تمامی مسابقات و دسترسی پیدا کردن به تمامی قابلیت‌ها هستند؛ چراکه با این کار می‌توانند لذت تجربه حضور در این مسابقات را دوچندان کرده و شانس پیروزی خود را افزایش دهند. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر دنیای دیجیتالی، پابجی موبایل است که کاربران می‌توانند آن را به صورت آنلاین و با دوستان خود اجرا کنند. این بازی از همان ابتدای عرضه، توانسته میلیون‌ها کاربر را به سوی خود جذب کند و سطح جذابیت و هیجان گیم پلی آن به همگی ثابت شده است.

از آن جایی که مهارت و قابلیت‌های کارکتر هر یک از کاربران به تجهیزات آن بستگی دارد، طبیعی است که شرکت تنسنت برخی آیتم‌ها و ابزار برای به دست آوردن هرچه بیشتر یوسی پابجی موبایل و تجهیزات مختلف در داخل بازی تعیین کند. الایت پس پابجی موبایل یکی از این ابزارها است و محبوبیت بسیار قابل توجهی میان کاربران دارد؛ چراکه هرکدام از کاربران می‌توانند با شرکت در این مسابقات، جوایز و هدایای ویژه‌ای به دست بیاورند و شانس موفقیت خود را به حداکثر رسانند. در این مطلب، به صورت کامل الایت پس پابجی موبایل را برایتان شرح خواهیم داد.

نیم نگاهی به بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل یکی از بازی‌های ویدئویی محبوب موجود در دنیای دیجیتالی است که صدها میلیون کاربر در خود دارد. این بازی برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت تنسنت به جهان عرضه شد و از همان ابتدا اهدافی بزرگ را در ذهن می‌پروراند. جالب است بدانید بازی پابجی موبایل اولین بازی اندرویدی است که توانسته نام خود را در بین برترین بازی‌های ویدئویی جهان جای دهد و به چنین مرتبه‌ای در جهان دست یابد. با وجود این که تنها چند سال از عرضه اولیه پابجی موبایل می‌گذرد، اما گوگل پلی اعلام کرده که بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تا به حال به نصب پابجی موبایل پرداخته است.

نام پابجی (PUBG) در واقع مخفف عبارت Player Unknowns Battle Grounds است که با همان نام پابجی موبایل شناخته می‌شود. این بازی تیراندازی، سبک اکشن دارد و با گیم پلی بتل رویال طراحی و تولید شده است. بر عقیده عموم کاربران، بازی پابجی موبایل بهترین بازی ویدئویی جهان در سبک بتل رویال می‌باشد که و جذاب‌ترین داستان را بین رقبا دارد. چنین موفقیتی، به دلیل ببرخی خلاقیت‌های خاص در بازی پابجی موبایل است که باعث شده جذابیت آن چند برابر شود و علاقه کاربران برای اجرای آن افزایش یابد.

رویال پس چیست؟

رویال پس چیست؟

اگر نگاهی به صفحه اصلی بازی پابجی موبایل بیندازید، متوجه یک بخش با نام رویال پس خواهید شد. بخش رویال پس یک نبرد کاملا جداگانه با نبردهای دیگر بازی پابجی موبایل است که اهمیت بسیاری برای کاربران دارد. نبرد رویال پس به صورت فصلی و در مدت زمان مشخصی برگزار می‌شود و تفاوت‌های فراوانی با نبرد بتل رویال پابجی موبایل دارد. این بخش صرفا مختص به‌دست آوردن جوایز و هدایای ویژه‌ای که کاربران نمی‌توانند آن‌ها را به سادگی خریداری کنند، به وجود آمده است. به طوری که کاربران با شرکت در یک فصل از مسابقات رویال پس، می‌توانند تمامی تجهیزات و قابلیت‌های مورد نظر خود را به‌دست بیاورند.

شرکت در مسابقات رویال پس(Royale Pass)  برای تمامی کاربران رایگان است و همگی می‌توانند در ابتدای فصل رویال پس، برای حضور در این مسابقات مجوز بگیرند. اما نکته مهمی که وجود دارد، ادامه حضور در این نبرد و ادامه کسب جوایز است؛ چراکه رویال پس پابجی موبایل به دو بخش رایگان و غیررایگان تقسیم می‌شود و کاربران باید به آن توجه داشته باشند.

اگر بخواهیم این مورد را ساده‌تر توضیح دهیم، شما می‌توانید جوایز فرعی رویال پس را به سادگی به دست آورید؛ اما اگر به دنبال کسب جوایز و هدایای اصلی رویال پس هستید، باید تعداد مشخصی یوسی پابجی موبایل برای آن بپردازید. به همین دلیل، کاربران به دنبال گرفتن یوسی رایگان هستند تا در این مسابقه حضور پیدا کنند. بخش اصلی و پولی رویال پس پابجی موبایل، الایت پس نام دارد که در ادامه این مطلب آن را کامل برایتان شرح خواهیم داد.

الایت پس چیست؟

وقتی بخش رایگان مسابقات رویال پس تمام می‌شود، هرکدام از بازیکنان باید تعداد مشخصی یوسی پابجی پرداخت کرده و مجوز حضور در بخش الایت پس آن را خریداری کند. بخش الایت پس (Elite Pass) این مسابقه در واقع اصلی‌ترین بخش است و کاربران می‌توانند جوایز و هدایای فراوانی از طریق آن به دست آورند. با این وجود، طبیعی است که هرکسی باید یوسی پرداخت کند تا شانس به‌دست آوردن این جوایز را داشته باشد؛ البته توجه کنید که بازیکن پیروز در نهایت تعداد یوسی پابجی پرداخت کرده را مجددا دریافت خواهد کرد و نوعی سرمایه‌گذاری ریسکی برای بازیکنان شمرده می‌شود.

همچنین بخوانید:  ۷ راهکار اساسی برای قرارگیری در صفحه اول گوگل با آموزش سئو

اگر شما بتوانید به خوبی مهارت و تجربه خود را در بخش الایت پس به نمایش بگذارید و موفقیتی جزئی به دست آورید، چنان جوایزی به دست خواهید آورد که شاید در حالت عادی به‌دست آوردن آن‌ها غیرممکن باشد. لازم به ذکر است موفقیت و کسب پیروزی در بخش الایت پس به هیچ وجه ساده نخواهد بود و مشکلات فراوانی در آن خواهید داشت.

مهم‌ترین شرط کسب پیروزی در مسابقات الایت پس، استمرار در فعالیت است. کاربران برای این که در الایت پس اصلی‌ترین امتیازات را به دست آورند، باید ماموریت‌های روزانه مشخص شده را انجام دهند. با انجام هرکدام از آن‌ها، تعداد مشخصی RP به کاربر تعلق می‌گیرد و کمکی بزرگ برای کسب پیروزی در این نبرد ارزشمند است. طبیعتا برایتان این سوال پیش خواهد آمد که چگونه می‌توان در این نبرد پیروز شد.

چگونه می‌توان در الایت پس پیروز شد؟

پیروزی در نبرد رویال پس کاملا با نبرد بتل رویال متفاوت است و رقابت بر سر امتیازات موجود می‌باشد. کاربران هر موفقیتی که در این نبرد به دست می‌آورند، به تعداد لول RP آن‌ها افزوده می‌شود و هر کدام باید تمام تلاش خود را برای افزایش هرچه سریع‌تر لول RP خود بگذارند. با افزایش این آیتم، جوایز و هدایای ویژه‌ای به کاربر تعلق می‌گیرد و جوایز رفته‌رفته بهتر و بزرگ‌تر می‌شوند؛ همین اتفاق باعث شده مسابقات الایت پس هیجان بسیاری داشته باشند و رفته‌رفته نیز هیجان و جذابیت آن افزایش یابد. اما در نهایت، پیروزی در کدام مقطع از مسابقه خواهد بود؟

چگونه می‌توان در الایت پس پیروز شد؟

آخرین مرحله RP، ۱۰۰ است؛ یعنی کاربری که تعداد RP خود را به ۱۰۰ برساند، بزرگ‌ترین جایزه کل نبرد را از آن خود خواهد کرد و یکی از برندگان این مسابقه به شمار می‌رود. به همین دلیل است که کاربران علاقه‌مند به پیروزی در الایت پس، باید حتما در ماموریت‌های روزانه شرکت کنند و فعالیتی مستمر در این مسابقه داشته باشند تا بتوانند در انتهای فصل خود را به ۱۰۰ لول RP برسانند. یکی از کاربردی‌ترین کارها برای پیش افتادن در مسابقه الایت پس، خرید آیتم الایت پس پلاس است که می‌تواند موفقیت کاربران را جلوتر بیندازد.

الایت پس پلاس چیست و چه مزایایی دارد؟

کاربرانی که به دنبال پیش افتادن در مسابقه رویال پس هستند، همواره می‌توانند از الایت پس پلاس این مسابقه استفاده کنند. وقتی بخش رایگان نبرد رویال پس تمام می‌شود، کاربران می‌توانند به دو صورت نبرد را ادامه دهند؛ با الایت پس و با الایت پس پلاس. ضمن این که الایت پس پلاس قیمت بسیار بیشتری نسبت به الایت پس دارد، اما مزایایی هم به همراه خواهد داشت که باعث شده هدف اصلی کاربران قرار بگیرد.

وقتی بازیکنان برای خود الایت پس پلاس را خریداری می‌کنند، در همان ابتدای کار ۲۰ لول RP به صورت رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد؛ همین اتفاق کافی است تا چندین گام بسیار بزرگ از رقبای خود جلو بیفتند. همین ۲۰ لول RP نیز در مسابقه الایت پس، تعداد زیادی یوسی پابجی موبایل به همراه دارد و پروسه کسب جوایز و هدایا شروع می‌شود. اگر شما در ماموریت‌های روزانه مسابقات رویال پس شرکت کنید و مجوز الایت پس پلاس را داشته باشید، قطعا تمامی جوایز ممکن را به‌دست خواهید آورد.

تعداد یوسی مورد نیاز الایت پس

امیدواریم با مطالعه این مطلب، توانسته باشید مفهوم الایت پس پابجی موبایل را درک کنید. همان طور که در بخش‌های قبلی نیز ذکر کردیم، برای شرک در نبرد الایت پس و کسب جوایز آن باید تعداد مشخصی یوسی پابجی موبایل بپردازید. این مبلغ در هر فصل از رویال پس تغییر می‌کند و نمی‌توانیم مبلغ مشخصی را برای آن معین کنیم. عموما هزینه اخذ مجوز برای حضور در مسابقات الایت پس، در حدود ۵۰۰ یوسی است.

برگرفته از مقالات ویکی پدیا فارسی:

  • پلیرآن‌نونز بتل‌گراندز
  • پابجی: نیو استیت
  • گیم‌پلی