عکس های الناز حبیبی و همسر سابقش + بیوگرافی و علت طلاق
عکس های الناز حبیبی و همسر سابقش + بیوگرافی و علت طلاق
جدیدترین عکس های الناز حبیبی و همسرش به همراه ماجرای طلاق گرفتن و بیوگرافی الناز حبیبی را در نمکستان ببینید.

نمکستان: الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در شهر همدان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون می باشد. وی فوق دیپلم رشته تدوین و لیسانس کارگردانی دارد. این بازیگر در کودکی تئاتر بازی می‌کرد و از سال ۱۳۷۸ همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. وی در سال ۱۳۸۵ با نقش آفرینی در یک مجموعه تلویزیونی مقابل دوربین رفت و پس از بازی در سریال دردسرهای عظیم بیش از پیش چهره اش در میان مردم شناخته شد.

عکس های الناز حبیبی و همسر سابقش

خانواده الناز حبیبی :

الناز حبیبی دریک خانواده تقریباً پرجمعیت و ۸ نفره متولد شد و آخرین فرزند خانواده است. خانواده و رضایت خانواده بسیار برای وی اهمیت داشته و بسیار آنها را دوست دارد. بیشتر افراد خانواده الناز حبیبی در خارج از ایران، کشور سوئد زندگی میکنند اما خود، زندگی در ایران را ترجیح می دهد و می گوید نمی توانم در خارج از ایران زندگی کنم.  خانم حبیبی در مصاحبه ای گفت که من به خاطر خانواده ام حاضرم بازیگری را کنار بگذارم.

الناز حبیبی در مصاحبه ای گفت: خانواده ام همیشه من را تشویق کرده اند، پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد. مادرش چندین سال پیش فوت شد و الناز حدود ۴ سال در غم از دست دادن مادرش نه درسی خواند و نه کاری کرد.

وی در برنامه دورهمی گفته که خانواده اش مثل رویایش است و دوست دارد همیشه ازش راضی باشند.

خانواده الناز حبیبی

همسر الناز حبیبی :

الناز حبیبی در سال ۱۳۹۱ و ۲۴ سالگی با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد. خانم حبیبی زندگی مشترکش را با عشق آغاز کرد و در مصاحبه ای گفته بود که شباهت اخلاقی زیادی به همسرش دارد اما زندگیشان پایدار نبود و از هم جدا شدند. الناز حبیبی پس از جدایی از همسرش تمامی عکس های دو نفره را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد. وی طی مصاحبه ای گفت به نظر من بزرگترین دروغ در رابطه این جملست : من تا آخر عمر باهات میمونم.

همسر الناز حبیبی

نظر الناز حبیبی در مورد ازدواج :

وی در برنامه دورهمی گفت ازدواج در زمان مناسب و با آدم مناسب خیلی خوب است و در پاسخ جناب مدیری گفت که عاشق شده است.

سابقه فعالیت الناز حبیبی :

الناز حبیبی در مورد نحوه ورودش به عرصه بازیگری گفت که شوهر دختر عمه ام مدیر تولید بودند و من را معرفی کرد و کارم را با کانون پرورش فکری کودکان آغاز کرده ام . خانم حبیبی از سن ۹ سالگی فعالیت در عرصه بازیگری را شروع کرد و از کودکی بر روی صحنه تئاتر میرفت. این بازیگر اولین بار در سال ۱۳۸۵ با حضور در مجموعه سال های برف و بنفشه از قاب تلویزیون دیده شد و اولین تجربه سینماییش را در سال ۱۳۸۸ با نقش آفرینی در فیلم ” فصل باران های موسمی ” به دست آورد.

الناز حبیبی با بازی در سریال “روزگار قریب”ساخته کیانوش عیاری و “فاصله ها ” در میان مردم دیده و  شناخته شد اما در سال ۱۳۹۳ با ایفای نقش بهار در سریال دردسرهای عظیم ساخته برزو نیک نژاد توانست به اوج شهرت و محبوبیت برسد. وی در این سریال هم بازی بازیگران مطرحی از جمله جواد عزتی، مریم سعادت، مهدی هاشمی و مهران رجبی بود.

این روزها الناز حبیبی با نمایش ” زهر ماری” بر روی صحنه تئاتر دیده می شود. از جمله تئاترهای وی می توان زهرماری، خروس لاری، قول میدی فراموشم نکنی و دوباره اون آهنگ رو بزن سم را نام برد.

صفحه اینستاگرام النار حبیبی :

الناز حبیبی در اینستاگرام با آیدی elnazhabibi67 فعالیت دارد. وی درباره حضورش در اینستاگرام گفت که به شدت اهل دنیای مجازیست و خیلی از وقت خود را با اینستاگرام می گذراند.

صفحه اینستاگرام النار حبیبی

فیلم های الناز حبیبی :

 • ژن خوک (۱۳۹۷)
 • دشمن زن (۱۳۹۶)
 • خجالت نکش (۱۳۹۶)
 • ماه گرفتگی (۱۳۹۵)
 • زاپاس (۱۳۹۴)
 • ناخواسته (۱۳۹۲)
 • پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)
 • فصل باران‌های موسمی (۱۳۸۸)

سریال های تلویزیونی الناز حبیبی :

 • سارق روح (۱۳۹۷)
 • پرستاران (۱۳۹۶-۱۳۹۵)
 • دردسرهای عظیم ۲ (۱۳۹۴)
 • سر به راه (۱۳۹۳)
 • دردسرهای عظیم ۱ (۱۳۹۳)
 • دودکش ۱ (۱۳۹۲)
 • به خاطر مونا (۱۳۹۱)
 • فراموشی (۱۳۹۱)
 • لبه آتش (۱۳۹۰)
 • تا ثریا (۱۳۹۰)
 • سی امین روز (۱۳۹۰)
 • پنج کیلومتر تا بهشت (۱۳۹۰)
 • فاصله ها (۱۳۸۹)
 • روزگار قریب (۱۳۸۶)
 • سالهای برف و بنفشه (۱۳۸۵)

سریال های تلویزیونی الناز حبیبی

شخصیت و اخلاق الناز حبیبی :

الناز حبیبی از کودکی همیشه شخصیت مهربانی داشت و به شدت اهل معاشرت با دوستان و اقوام و خانواده است. وی در برنامه دورهمی گفت ک آدم محتاطیست و سعی می کند کاری که به خود و خانواده اش آسیب میرساند را انجام ندهد. از نظر او زنی که اعتماد به نفس، پشتکار و ایمان به خود دارد و اهداف کوچک برای قدم برداشتن انتخاب می کند زن موفقی است .الناز حبیبی گفت  اگر قرار است روزی خانواده تشکیل دهد دوست دارد خانواده ای موفق داشته باشد و فرزندش هر کاری که دوس دارد انجام دهد.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیدنی مهدی سلطانی و دخترش

شخصیت و اخلاق الناز حبیبی

الناز حبیبی با انتشار تصویر زیر نوشت :

همیشه وقتى نماز میخوند پیشش میشستم وقتى سجده میرفت تندو تند سرشو میبوسیدم… به خدا هم حسودى میکردم که داره باهاش حرف میزنه…. خدایا تو که میدونستى چقدر بهش وابستم چرا بردیش؟؟؟ من که هنوز به نبودنت عادت نکردم….

همیشه دوم عید تلخ ترین روز زندگیمه… چون نبودنت و نداشتنتو بیشتر به رخم میکشه… انگارى دردام قده یه کوهن این روز یادم میندازه چقدر دنیا بى رحمه… چقدر اداماش بى وفان دلم برات تنگه … هنوزم هر کسى میگه مامان قلبم تند میزنه ،بغضم میگره… این دنیا بدون تو سخته، بد میگذره ، بد ده سال ….

الناز حبیبی با انتشار تصویر زیر نوشت

الناز حبیبی در سریال لبه آتش :

در خلاصه داستان این سریال آمده است که این سریال در دوران اوایل انقلاب است و دقیقا در سال ۱۳۵۷ که در مورد سه نظامی هست که درگیر توطئه ای می شوند.

الناز حبیبی و بهنام تشکر در سریال دودکش :

در خلاصه داستان این سریال آمده است که سریال دودکش دربارهٔ دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجراها و مسایلی برای آنها اتفاق می‌افتد؛ مثلاً کارگاه شان پلمپ می‌شود و یا ماشینشان توسط پلیس توقیف می‌شودو از جهت دیگر داماد ان‌ها نصرت مسائل مالی اش به دیوار خرده است و..

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی در سریال تا ثریا :

پیرزنی به نام ثریا که پانزده سال پیش شوهر خود را از دست داده‌ است، در بیمارستانی مشغول به پرستاری است. او با سرهنگ که یکی از بیمارها بوده‌ است، آشنا می‌شود و پس از درمان او، پنهانی با یکدیگر ازدواج می‌کنند. او مبلغ هنگفتی را به پسر سرهنگ قرض می‌دهد و قرار می‌شود که سود پول را نیز از او بگیرد …

عکس الناز حبیبی

ماجرای مراسم خواستگاری و ازدواج الناز حبیبی با همسر سابقش :

الناز حبیبی : با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد.

ما در منزل، میزبان خانواده داماد بودیم، خوشبختانه چون من و مهدی حرف هایمان را با هم زده بودیم، استرسی بابت خواستگاری نداشتیم. راستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد، من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند.

در هر حال میزان مهریه را پدر من تعیین کرد و من دخالتی در مورد آن نداشت. البته این صحبت ها بدون کمترین چالش و اختلاف نظری بیان شد چون خانواده های ما به لحاظ سطح به هم نزدیک بودند و ما مشکلی در این خصوص با هم نداشتیم.

همسرم سال هاست که در خارج از کشور اقامت دارد و چون شرایط کاری من هم به گونه ای است که نمی توانم به واسطه شغلم از ایران بروم به همین خاطر من و ایشان از وقت های بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر می زنیم هر چند که این دوری و جدایی سخت است اما در شرایط کنونی چاره ای جز تن دادن به آن نداریم.

ماجرای مراسم خواستگاری و ازدواج الناز حبیبی

در ادامه با عکس های جدید الناز حبیبی همراه ما باشید.

عکس های جدید و دیده نشده الناز حبیبی

عکس های جدید و دیده نشده الناز حبیبی

عکس الناز حبیبی بازیگر تلویزیون و سینما

عکس الناز حبیبی بازیگر تلویزیون و سینما

عکس شبنم مقدمی و الناز حبیبی در نشست خبری فیلم خجالت نکش

عکس شبنم مقدمی و الناز حبیبی در نشست خبری فیلم خجالت نکش

زندگینامه الناز حبیبی

زندگینامه الناز حبیبی

عکس های شخصی و دیده نشده الناز حبیبی

عکس های شخصی و دیده نشده الناز حبیبی

عکس پدر الناز حبیبی

عکس پدر الناز حبیبی

عکس شخصی و بیوگرافی الناز حبیبی

عکس شخصی و بیوگرافی الناز حبیبی

عکس لیندا کیانی و الناز حبیبی

عکس لیندا کیانی و الناز حبیبی

عکس های نرگس محمدی و علی‌اوجی و الناز حبیبی

عکس های نرگس محمدی و علی‌اوجی و الناز حبیبی

بیوگرافی کامل و  عکس های الناز حبیبی

بیوگرافی کامل و  عکس های الناز حبیبی

عکس آتلیه ای الناز حبیبی و خواهرش افسانه حبیبی

عکس آتلیه ای الناز حبیبی و خواهرش افسانه حبیبی

عکس های جدید و پشت صحنه الناز حبیبی به همراه جواد عزتی

عکس های جدید و پشت صحنه الناز حبیبی به همراه جواد عزتی

عکس نازنین بیاتی و الناز حبیبی

عکس نازنین بیاتی و الناز حبیبی

عکس های جدید الناز حبیبی و همسرش