فال تاروت | آموزش گرفتن فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت,فال تاروت نمکستان,فال تاروت کبیر,فال تاروت آنلاین,فال تاروت امروز

 فال تاروت چیست

یکی از قدیمی ترین روش های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ ، تاروت بوده است. تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط به تاروت در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پر هزینه بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه های زیادی را دریافت می کنند. فال تاروت کبیر ، روشی معروف و محبوب از میان روش‌های مختلف تاروت است. این فال با انتخاب ۴ کارت از میان ۲۲ کارت نخست تاروت انجام می‌شود.

 ساخت کارت های فال تاروت

یک دسته کارت تاروت شامل ۷۸ کارت است که می توانید خودتان نیز آنرا درست نمایید. نوع ، کیفیت ، اندازه کارت ها اهمیت ندارد ، برای این کار می توانید از ورق مقوای محکم استفاده نموده و ۷۸ عدد یک اندازه ببرید ، حالا کارت ها را نقاشی کرده و نام آنرا در زیر آن به صورت فارسی یا لاتین بنویسید. زمان انجام کار می توانید در کارت ها تعمق کنید تا معنی دقیق کارت ها در ذهنتان بماند. کارت های تاروت از ۲ گروه تشکیل می شوند. سری بزرگ شامل ۲۲ کارت و سری کوچک شامل ۵۶ کارت سری بزرگ کارت ها به مسائل مهم و ریشه دار نیت مطرح شده می پردازد و سری کوچک کارت ها در تفسیر فال شما به مسائل کوچک و کم اهمیت تر می پردازد

فال تاروت,فال تاروت نمکستان,فال تاروت کبیر,فال تاروت آنلاین,فال تاروت امروز

چگونه فال تاروت بگیریم ؟

در قسمت پایین یک سری کارت تاروت می بینید . باید ابتدا نیتتان را واضح و بی ابهام به صورتی که دارای دو جنبه نباشد مطرح کنید سپس روی کارتها پس از تمرکز و با چشم بسته کلیک کنید . کارت نمایان شده گویای پاسخ پرسش شماست.

نباید کارت های نمایان شده تکراری باشند ، اگر کارتی تکراری بود یک بار دیگر کلیک کنید .

همچنین ببینید : فال روزانه برای ۱۲ ماه سال

روش صحیح نیت کردن فال تاروت

سوال غلط : من در این کار موفق می شوم یا نه ؟

سوال صحیح : آیا من در این موفق می شوم ؟

سوال غلط : من با او ازدواج می کنم یا نه ؟

سوال صحیح : آیا من با او ازدواج می کنم ؟

اگر تصویر کارت ها در قسمت پایین نمایان نشده است ، دکمه های Ctrl + Shift را بزنید و صبر کنید تا صفحه لود شود.