عکس های خانوادگی فلور نظری ، همسر و پسرش شروین + بیوگرافی
عکس های خانوادگی فلور نظری ، همسر و پسرش شروین + بیوگرافی
عکس های خانوادگی فلور نظری ، همسر و پسرش شروین + بیوگرافی فلور نظری به همراه زندگی شخصی هنری وی را در نمکستان ببینید.

نمکستان: فلور نظری متولد ۱ بهمن ۱۳۴۷ در لاهیجان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد. در این پست بیوگرافی کامل و عکس های فلور نظری را گردآوری می کنیم ، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.

بیوگرافی فلور نظری :

فلور نظری متولد ۱ بهمن ۱۳۴۷ در لاهیجان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد. وی متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام شروین می‌باشد. وی علاوه بر داشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره ، دوره‌های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است.

بیوگرافی فلور نظری

تعریف شما از کودکی چیست؟

فلور نظری : دنیای ناشناخته‌ای که در آن گاهی شادیم و گاهی گریه می‌کنیم؛ اما به اندازه خودش جذاب است.

خودتان در آن ایام کودکی کرده‌اید؟

فلور نظری : من هنوز هم کودکی بیش نیستم. به نظرم بچه‌ها، دنیای پاک و صادقانه‌ای دارند. کودکی دنیای جذابی است که کودک در آن همه چیز را مهربانانه نگاه می‌کند.

عکس های خانوادگی فلور نظری

فرزند چندم خانواده بودید؟‌

فلور نظری : فرزند اول هستم و ۲ خواهر و ۱ برادر دارم.

آن روزها تبعیض بین کودکان را متوجه می‌شدید؟‌

فلور نظری : خیلی شدید. برادرم تک‌پسر خانواده و خیلی لوس و ننر بود. یک جورهایی عزیز خانواده بود و جایگاه ویژه‌ای داشت. گاهی این مسأله را با خنده عنوان می‌کردم و خانواده هم با خنده رد می‌کردند. در خانواده ما بچه اول که من بودم و برادرم که تک‌پسر بود را بیشتر دوست داشتند.

عکس های جدید فلور نظری , بیوگرافی کامل فلور نظری , اینستاگرام فلور نظری

دوست دارید به دوران کودکی برگردید؟

فلور نظری : دوره نوجوانی را دوست دارم. سن ۹ تا ۱۱ سالگی و زمانی که دوم و سوم دبیرستان بودم را خیلی دوست داشتم. در آن مقطع با مادربزرگم زندگی می‌کردم و او چیزهای زیادی به من آموخت.

عقاید سنتی و مذهبی داشت که آنها را به زبان ساده و قابل فهمی به من یاد می‌داد. به من آموخت چطور دیگران را ببخشم، دروغ نگویم و هر زمان که اشتباه کردم بپذیرم و عذرخواهی کنم.

عکس های جدید فلور نظری , بیوگرافی کامل فلور نظری , اینستاگرام فلور نظری

از کودکی‌هایتان چه چیزی هنوز با شما مانده است؟‌

فلور نظری : همان دوران نوجوانی را به خوبی در ذهنم حک کرده‌ام. هنوز هم نمی‌توانم دروغ بگویم. حتی اگر با تمام توان سعی کنم باز هم از چشمانم معلوم می‌شود.

خاطره‌ای از کودکی‌تان در ذهن‌تان ماندگار شده است؟‌

فلور نظری : آن زمان‌ها دوستان خوبی داشتم. هم‌بازی‌هایی که خیلی راحت از صبح تا شب با هم بودیم و بازی می‌کردیم. بچه‌های الان را در آپارتمان‌های قفس‌مانند حبس و محصور کرده‌ایم. یاد خانه اعیانی مادربزرگم همیشه با من است. ما واقعاً در بهشت زندگی می‌کردیم.

عکس های جدید فلور نظری , بیوگرافی کامل فلور نظری , اینستاگرام فلور نظری

کودک خاصی را دیده‌اید که روی شما تأثیر بگذارد؟

فلور نظری : بچه‌هایی که در فیلم‌های آقای مجید مجیدی قهرمان هستند، به شدت بر من تأثیر گذاشته‌اند. با آنها گریه کرده‌ام یا در لحظه با آنها فریاد زده‌ام و خندیده‌ام. کودک فیلم «بادکنک سفید» هم همیشه در ذهن من مانده است.

کودک درون شما هنوز زنده است؟‌

فلور نظری : بله؛ البته از نظر خودم.

خودتان فرزند دارید؟‌

فلور نظری : یک پسر دارم.

واکنش شما با دیدن کودکان چیست؟‌

فلور نظری : راستش من بچه‌ها را دوست دارم. اگر شغلم این نبود، دوست داشتم ۴،۵ تا بچه داشتم. زمانی که مجرد بودم، بچه‌های خاله‌ام را می‌بردم و می‌گرداندم. حتی دوست داشتم بگویم مال خودم هستند و من مادرشان هستم. در واقع مادر بودن را خیلی دوست دارم.

فلور نظری + بیوگرافی کامل , اینستاگرام فلور نظری

کدام ویژگی یک کودک را دوست دارید؟

فلور نظری : پرانرژی بودن آنها برایم جالب است و خودم هم همین‌طوری هستم. بچه‌ها بدون دلیل شاد هستند و خیلی زود غم‌هایشان یادشان می‌رود. روح سیالی دارند که انگار می‌توانی در آنها شنا کنی. قاعده و قانونی ندارد و زندگی در شرایط آنها راحت‌تر است.

همچنین بخوانید:  عکس و بیوگرافی جلال فاطمی و همسرش + بازیگر و کارگردان

چقدر برای فرزندتان وقت صرف می‌کنید؟‌

فلور نظری : تمام زندگی‌ام برای فرزندم است و تا جایی که بتوانم با توجه به شغلم، کنارش هستم. وقتی هم که خارج از کار باشم، با تمام وجودم کنارش می‌مانم. بعضی‌ها دائم پیش فرزندان‌شان هستند؛ اما عملاً این نزدیکی وجود ندارد. من با پسرم کاملاً رفیق هستم و بیشتر مانند ۲ دوست هستیم.

زندگینامه فلور نظری

در کودکی دوستی داشتید که حالا معروف شده باشد‌؟

فلور نظری : بهتر بود این را از دوستانم می‌پرسیدید، چون بین آنها من معروف شدم. دوستانم معمولاً کارمند، دکتر، خانه‌دار و… هستند.

حرف‌های فرزندتان را جدی می‌گیرید؟

فلور نظری : بله و رویم تأثیر دارد.

اگر بخواهید کودکی را نصیحت کنید، چه می‌گویید؟

فلور نظری : با نصیحت موافق نیستم؛ چون خودم هم نصیحت شنیدن را دوست ندارم. بیشتر سعی می‌کنم در قالب مشورت و مشاوره با او حرف بزنم.

عکس و بیوگرافی فلور نظری

خواهرزاده فلور نظری:

فلور نظری با انتشار این تصویر نوشت :  من و عزیز دل ِ خاله اش خواهرزاده ی کوچولوی من که قلب بزرگی داره  والا رفتاراش عاقلانه تر و موجه تر وزیباتر از خیلی از آدم بزرگهاست  باید بچه هارو درست تربیت کرد که وقتی بزرگ می شن یه انسان کامل بشن  خلاصه که باربُد ِ خاله ، یکی از عزیزترین بانمک ترین و با ادب ترین خواهر زاده هامه  با اینکه توی آلمان بدنیا اومده ولی به ایرانی بودنش افتخار می کنه  و خیلی هم اصیله بچه ها و عزیزان ما هرجوری که باشن هر چی که باشن عشقهای ما و جیگر گوشه های ما هستند  من که عاشق خونواده ام هستم … زنده و خوشبخت باشی عزیزکم  ….  جمعه .. ساعت ۴ عصر … سوم مهر نودو چهار …  آلمان

خواهرزاده فلور نظری

فلور نظری در فیلم سینمایی افسانه گل آباد:

فلور نظری با انتنشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت : عکس از لیلا خوش کنار عزیزم که واقعا کارش حرف نداره . مرسی لیلا جان عزیزم براى ثبت این لحظه از فیلم سینمایی افسانه گل آباد . دوستان عزیز اصفهانی امشب ساعت ٢٠ در پردیس سینمایی چهار باغ در چهار باغ عباسی بین آمادگاه و خیابان انقلاب با من و همکارانم درکنارهم به تماشاى فیلم سینمایی موزیکال افسانه گل آباد مینشینیم منتظر دیدار همه ى شما عزیزان هستیم .  سی امین جشنواره بین المللى فیلمهاى کودکان و نوجوانان اصفهان ٩ تا ١۵ تیر ماه نودو شش

فلور نظری در فیلم سینمایی افسانه گل آباد

فلور نظری و فریبا کوثری:

فلور نظری با انتنشار تصویر خود در کنار فریبا کوثری نوشت : با یه همکار و رفیق دوست داشتنی ، فریباى نازنینم و یه شب پُراز حرفهاى خوب پُر از مهربونى و محبت از هر درى گپى شیرین ، خداوند همه ى همکارانم رو در پناه خودش با عزت سالها حفظ کنه . سى و یک خرداد نودو شش

فلور نظری و فریبا کوثری

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه زندگینامه این بازیگر

عکس فلور نظری در کنار فریبا نادری

عکس فلور نظری در کنار فریبا نادری

فلور نظری به همراه عماد طالب زاده

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه عماد طالب زاده

فلور نظری به همراه پسرش شروین

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه پسرش شروین

فلور نظری به همراه رزیتا غفاری و لیلا برخورداری

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه رزیتا غفاری و لیلا برخورداری

فلور نظری + بیوگرافی کامل , اینستاگرام فلور نظری

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه زندگینامه این بازیگر

فلور نظری به همراه مرتضی پاشایی

عکس های جدید و پشت صحنه فلور نظری به همراه مرتضی پاشایی

فلور نظری,بیوگرافی فلور نظری,اینستاگرام فلور نظری,tg,v kzvd

عکس و بیوگرافی کامل فلور نظری