آموزش کامل طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج بسیار خوشمزه و مقوی
آموزش کامل طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج بسیار خوشمزه و مقوی

آموزش کامل دستور طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج بسیار خوشمزه و مقوی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید. مواد لازم فیله ماهی با اسفناج فیله ماهی با ضخامت حدود ۳ سانتی […]

آموزش کامل دستور طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج بسیار خوشمزه و مقوی

چگونه ماهی با قارچ و اسفناج درست کنیم؟  ماهی با قارچ و اسفناج آموزش تهیه فیله ماهی با اسفناج طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج دستور آشپزی فیله ماهی با اسفناج ماهی با رویه سبزیجات و سالاد اسفناج

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم فیله ماهی با اسفناج

فیله ماهی با ضخامت حدود ۳ سانتی متر ۴۵۰ گرم
اسفناج خرد شده ۴ پیمانه
پیاز یک عدد
روغن مایع ۳ قاشق سوپخوری
پودر ژله قرمز رنگ یک چهارم پیمانه
فلفل دلمه ای یک عدد
نمک و فلفل سیاه به میزان لازم
سرکه یک قاشق سوپخوری

طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج

با آموزش طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه فیله ماهی با اسفناج ابتدا بایدپیاز را خرد کنید و در تابه با مقداری روغن تفت دهید تا پیاز ها نرم و طلایی شوند.سپس یک قاشق سوپخوری پودر ژله را به پیاز اضافه کنید و هم بزنید.فلفل دلمه ای را هم به شکل نوارهای باریک برش دهید و به مواد اضافه کنید و تفت دهید و بعد از یک دقیقه تابه را از روی حرارت بردارید.اسفناج های خرد شده را درون یک کاسه بزرگ بریزید سپس مخلوط پیاز و فلفل دلمه ای را روی اسفناج بریزید.

روی کاسه را سلفون بکشید و کنار بگذارید .به فیله ماهی کمی نمک و فلفل بپاشید و آن ها را در تابه با مقداری روغن به مدت ۵ دقیقه سرخ کنید. حالا فیله های آماده شده را در ظرف مناسبی قرار دهید.باقیمانده پودر ژله را درون ماهیتابه ریخته، آن را حرارت دهید، سپس این ژله را با قاشق روی فیله ها بریزید .مخلوط اسفناج و پیاز را قبل از سرو با سرکه مخلوط کرده و اطراف فیله ها را با آن تزئین کنید .

آموزش کامل دستور طرز تهیه فیله ماهی با اسفناج بسیار خوشمزه و مقوی