عکس های فیلیپ ساپرکین ، همسر اول و دوم، پسر و دخترش + بیوگرافی کامل
عکس های فیلیپ ساپرکین ، همسر اول و دوم، پسر و دخترش + بیوگرافی کامل

عکس های جدید فیلیپ ساپرکین و همسرش + بیوگرافی فیلیپ ساپرکین نمکستان : فیلیپ ساپرکین بازیگر و سخنران ایرانی در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۵۳ در شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته مدیریت کسب و کار بوده و تا مقطع کارشناسی ارشد در آلمان تحصیل کرده است. فیلیپ ابتدا فعالیت در عرصه هنر را با سخنرانی […]

عکس های جدید فیلیپ ساپرکین و همسرش + بیوگرافی فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین ، عکس فیلیپ ساپرکین و همسرش ، بیوگرافی فیلیپ ساپرکین ، filip saprkin

نمکستان : فیلیپ ساپرکین بازیگر و سخنران ایرانی در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۵۳ در شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته مدیریت کسب و کار بوده و تا مقطع کارشناسی ارشد در آلمان تحصیل کرده است. فیلیپ ابتدا فعالیت در عرصه هنر را با سخنرانی آغاز کرد و سپس به بازیگری و تهیه کنندگی پرداخت. در ادامه با عکس های جدید و بیوگرافی کامل وی همراه ما باشید.

زندگینامه فیلیپ ساپرکین و عکس های جدید و دیده نشده

خانواده فیلیپ ساپرکین :

فیلیپ ساپرکین در خانواده ای متولد شد که پدر خانواده اهل روس و مادر ایرانی است. وی در ایران به دنیا آمد اما پس از ۱۰ سال به همراه پدر و مادر به آلمان مهاجرت نمودند و در همانجا نیز به دبیرستان و دانشگاه رفت.

همسر اول فیلیپ ساپرکین :

فیلیپ ازدواج کرده و متاهل است. وی در سال ۱۳۷۶ سن ۲۳ سالگی از آلمان به آمریکا مهاجرت کرد و در همانجا با خانمی آشنا شد و ازدواج کردند. زندگی مشترکشان پایدار نبود و پس از چند سال زندگی در سال ۱۳۹۰ از هم جدا شدند. فیلیپ از همسر اول خود یک پسر و یک دختر دارد.

همسر دوم :

این بازیگر به مدت ۳۱ سال ساکن خارج از کشور بود اما در نهایت در سال ۹۴ به کشورش ایران بازگشت و زندگی جدیدی را با همسر دومش آغاز کرد. وی اکنون ساکن تهران است و به عنوان سخنران و بازیگر در عرصه هنر فعالیت می کند.

فیلیپ ساپرکین و همسرش

سابقه فعالیت فیلیپ ساپرکین :

همانطور که پیش تر گفتیم فیلیپ ساپرکین تحصیلات آکادمیک را در رشته کسب و کار گذراند و پس از بازگشت به ایران در عرصه سخنرانی و بازیگری حضور فعال دارد. وی نه روانشناس است و نه یک معلم. وی در واقع یک سخنران انگیزشی بوده که انسان های دیگر را به آگاهی و کشف خود می رساند.

نحوه بازیگر شدن ساپرکین به این صورت بود که مادر ایشان با خانواده محترم آقای مسعود کیمیایی آشنایی داشته و با هم در رفت و آمد بودند بدین ترتیب جناب کیمیایی فیلیپ را برای بازی در یک فیلم سینمایی دعوت کرد و او برای اولین بار در فیلم قاتل اهل نقش کوتاهی را بازی کرد.

همچنین بخوانید:  عکس های جدید و دیده نشده گندم دختر امیرمهدی ژوله

فیلیپ با نقش آفرینی در اولین فیلم خود توانست توانایی خود را به دیگر کارگردانان نشان دهید و در سال ۱۳۹۵ دومین تجربه سینمایی خود را با بازی در فیلم اکسیدان به دست آورد. وی در سال ۹۷ با بازی در سریال تلویزیونی خط تماس ساخته جواد شمقدری از قاب تلویزیون دیده شد و اکنون نیز در سریال پرطرفدار گاندو نقش آفرینی می کند.

سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار آخرین اثر تلوزیونی فیلیپ ساپرکین است که در آن با بازیگرانی همچون داریوش فرهنگ، کامبیز دیرباز و محمدرضا شریفی نیا همبازی می باشد.

بیوگرافی فیلیپ ساپرکین

صفحه اینستاگرام فیلیپ ساپرکین :

فیلیپ ساپرکین با آیدی filip.saprkin در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس های خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام فیلیپ ساپرکین

در ادامه با عکس های جدیدی فیلیپ ساپرکین همراه ما باشید

زندگینامه فیلیپ ساپرکین و عکس های جدید و دیده نشده

زندگینامه فیلیپ ساپرکین و عکس های جدید و دیده نشده

عکس های فیلیپ ساپرکین

عکس های فیلیپ ساپرکین

عکس های جدید و دیده نشده فیلیپ ساپرکین

عکس های جدید و دیده نشده فیلیپ ساپرکین

جدیدترین عکس های فیلیپ ساپرکین

جدیدترین عکس های فیلیپ ساپرکین

عکس های فیلیپ ساپرکین

عکس های جدید فیلیپ ساپرکین و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع : نمکستان