آموزش طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسالا به سبک هندی
آموزش طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسالا به سبک هندی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسالا به سبک هندی را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسلا خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم ماهی با ادویه گرام ماسالا :

فیله ماهی (ماهی بدون استخوان مثل شیر) ۴ تکه
گرام ماسالا ٢ قاشق چایخوری
پودر گشنیز ١ قاشق چایخوری
فلفل قرمز ١ قاشق چایخوری
زردچوبه ١ قاشق چایخوری
پودر زیره ١ قاشق چایخوری
نمک ١ قاشق چایخوری
آبلیمو به میزان لازم
روغن زیتون به میزان لازم

ادویه ماهی کباب ادویه بریانی چیست ادویه های هندی خورش ماهی هندی طرز تهیه ادویه هندی ماهی فری ماسالا گوجه ای کرم ماسالا طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسلا

طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسالا :

با آموزش طرز تهیه ماهی با ادویه گرام ماسلا از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه ماهی با ادویه گرام ماسلا ابتدا باید ماهی ها رو شسته و اجازه دهید تا خشک شوند. ته یک ظرف مناسب را به روسیله روغن زیتون کمی چرب کنید و ماهی ها را درون آن بگذارید تمامی ادویه ها را به همراه کمی آبلیمو تازه روی ماهی ها بریزید و با دست روی سطح ماهی ها پخش کنید. فیله ماهی ها را از سمت شکم روی ظرف بگذارید به صورتی که پوست ماهی روبه بالا باشد. روی ظرف را با سلفون بپوشانید و برای ۳۰ الی ۴۵ دقیقه درون یخچال قرار دهید و بعد بیرون بیاورید.

یک تابه مناسب روی اجاق بگذارید و درون آن روغن بریزید و بعد از داغ شدن روغن ماهی ها رو از سمت پوست درون تابه بریزید و برای ۶ دقیقه سرخ کنید و سپس ماهی ها را برگردانده و شعله را کم کنید و آن طرف ماهی را برای ۲ الی ۳ دقیقه سرخ کنید.اکنون غذای شما آماده است. این نوع ماهی را در هند با برنج سرو می کنند.