آموزش کامل طرز تهیه کیک بهارنارنج و پرتقال بسیار خوشمزه و عالی
آموزش کامل طرز تهیه کیک بهارنارنج و پرتقال بسیار خوشمزه و عالی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کیک بهار نارنج و پرتقال بسیار خوشمزه و عالی را در نمکستان بخوانید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کیک بهار نارنج و پرتقال خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش شیرینی پزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کیک بهارنارنج و پرتقال :

تخم مرغ۶ عدد
آرد۱۵۰ گرم
شکر۱۵۰ گرم
بیکینگ پودر۲ قاشق چایخوری
آب پرتقال۱ پیمانه
پوست پرتقال رنده شده۲ قاشق چایخوری
پوست لیمو رنده شده۱ قاشق چایخوری
عرق بهارنارنج۴ /۱ پیمانه
وانیلنصف قاشق چایخوری
کره۱۰۰ گرم

کیک بهارنارنج کیک بهارنارنج و پرتقال طرز تهیه کیک پرتغال آموزش کیک بهارنارنج دانلود فیلم تهیه کیک بهارنارنج و پرتغال کیک با مربای بهارنارنج

طرز تهیه کیک بهارنارنج و پرتقال :

با آموزش طرز تهیه کیک بهارنارنج و پرتقال از سری آموزش های تهیه کیک سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کیک بهارنارنج و پرتقال ابتدا باید زرده و سفیده تخم مرغ ها را از هم جدا کنید و هر کدام را در کاسه ای بریزید. سفیده تخم مرغ را با همزن خیلی بزنید تا خوب پف کند و سفیدرنگ شدند. سپس آن را در یخچال بگذارید تا بقیه مواد آماده شوند.

زرده‌ها را هم مخلوط کنید سپس شکر را به آن ها اضافه کنید و مخلوط را با همزن بزنید تا کرم رنگ و کشدار شود. کره را هم اضافه کنید و چند دقیقه دیگر هم بزنید. حالا نوبت اضافه کردن مایعات است.

آنها را که به مواد کیک اضافه کردید، پوست لیمو و پرتقال رنده شده را هم به مواد بیفزایید و خوب هم بزنید. آرد و بکینگ پودر و وانیل را با هم مخلوط کنید و آن ها را الک کنید سپس مخلوط آرد را آرام آرام به مواد کیک اضافه کنید و با همزن دستی هم بزنید. حالا سفیده تخم مرغ را هم به مواد اضافه کنید و آرام هم بزنید تا پف کیک نخوابد.

قالب کیک را چرب کنید و مایه کیک را در آن بریزید سپس آن را داخل فر با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی‌گراد به مدت ۴۵ دقیقه قرار دهید تا بپزد. هنگامی که کیک پخت آن را بیرون آورید تا از حرارت بیفتد، سپس آن را در ظرف مورد نظر گذاشته و سرو کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش دستور پخت طرز تهیه کیک آلو و هلو ساده و خوشمزه خانگی

کیک بهارنارنج کیک بهارنارنج و پرتقال طرز تهیه کیک پرتغال آموزش کیک بهارنارنج دانلود فیلم تهیه کیک بهارنارنج و پرتغال کیک با مربای بهارنارنج